Skocz do zawartości
cejerowski21

1xLSD Auto Barney's Farm 1xWhite Widow Auto - ZarówkoLed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzień 42 i 52, potrzbuje pomocy z doborem dawki nawozow mianowicie nie bedzie mnie 4-5 dni, wiec wody roślinki dostają 1,5L, pytanie z czym proszę o pomoc

image.jpg

image.jpg

Na górze white widow52dzien, na dole lemon 42 dzień.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Obecnie temperatura to ok 21*, ww widać że się wyjada mocno żółknie od dołu. Ciemniejsza barwa na liściach mam nadzieję że jest od niższych temperatur w nocy sięgających aktualnie najmniej ok17,5*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nakarmisz na zapas.Duużo wody użyj a myślę, że przez 5 dni powinny dać radę.Ale serio-do imentu wody 😉

Zamiast 1.5l wlej 5 i gra 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 56 i 46 

white widow(lewa)-1L wody pH6.3, 

5ml bio bloom,

0,7ml calmag,

1,5ml pl13/14,

4ml top max

lemon haze(prawa)- 1L wody pH 6.3,

2,5ml bio bloom

0,5ml calmag

1,5ml pk13/14

4ml top Max

Usuwam jeden szczyt z white widow i kilka liści które zasłaniają topy z lemon haze. Pojawiły się dziwne przebarwienia na lemon haze podpowiecie mi może co to może być? Odległość lampy od szczytow to mnie więcej 20cm 

IMG_7626.jpeg

IMG_7630.jpeg

IMG_7628.jpeg

IMG_7634.jpeg

IMG_7631.jpeg

IMG_7632.jpeg

IMG_7633.jpeg

Zmiany kolorów na white widow spowodowane pewnie zimnymi nocami które były, natomiast nowe przebarwienia na Lemonie to albo braki pierwiastków albo przypalenie od światła, co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jest taka możliwość ale nie w Twoim przypadku.Ja też mam sporo mniej temp. w nocy i się nic nie wybarwia .Nie znam się ale takie miksy kolorowe roślina robi sam koniec i jak jest nakarmiona dobrze.@cejerowski21

W takim razie o których przebarwieniach pisałeś?

Która to lemon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność co do fiolet/temp?

Na roślinie po prawej nie tylko na kolor lisci ale na to jak je wykręca.I masz chlorozę czy jakoś się to nazywa a jest to charakterystyczny objaw ktoregoś noedoboru.Konkretów Ci nie podam bo nie uczyłem się takich rzeczy na pamięć 🙂 Obczaj tabelkę Dutch-passion i masz odpowiedź.

Chloroza albo nie wiem czy tak się to nazywało.To jest to, że widać wyraźniej żyłki na liściu...Te liście zaczną tracić kolor od zewnątrz do środka liscia.

@Lasir

@cejerowski21

Czyli oprócz tego, że stopniowo obniżasz temperaturę roślinom rozumiem, że światłem też manipulujesz? Czy jednak P albo K, nie pamiętam?

 

Screenshot_20231025_174941_Opera.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, WymiataczMega napisał:

Dobrze ci puchną te chwasty 👍

Nie naśmiewaj się z kolegi.Każdy kiedyś zaczynał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...