Skocz do zawartości
Monako

2x Acapulco Gold 1x Dos Si Dos 33 Barney's Farm MH FCE3000

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 18 (Dos Si Dos 33)

Roslina od ostatniego posta dostała raz sama wodę o pH 6,3 i dzisiaj TerraBloom (NPK) 3,5 ml/l CallMag 1,0ml/l enzymy 1,0ml/l Ph 6.2 

Wyplyw EC 2,6 Ph 6,2

i do Dos zawitał Critical Orange Panch ma on 12 dni od wykiełkowaniu i już poszedł na kwitnienie taki projekcik w 5 l donicy 😏😏

A4B3557B-8BF5-46CE-BCD5-EE6B5744CD67.jpeg

CDBA842F-2370-463D-A1B0-6C56E49396F1.jpeg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 21 

Siema Panowie bo tutaj zaczyna się niedobór i potrzebuje wasze opini czy Azotu czy PK ? Roślina dostała trzy dni temu Terra Bloom CallMag Enzymy EC wypływu 2,3 pH 6,3 a dzisiaj dostały wodę z Green sensation  @Zielone krainy @Udyr @Mr.Green

IMG_0099.jpeg

IMG_0098.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym NPK zapodal i calmaga jak nic 🙂

Widać że głodna jest bo się wysysa i jak zaraz jej nie dołożysz papu to liście zaczną brązowieć i łapać plamki od wyzarcia 😛

Masz duża roślinę to musisz ją karmić. Niestety na mineralnych się nie znam więc nie za wiele pomogę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako Wystarczy grow , jak masz zmieszane z bloom. 4 ml grow i 6 ml bloom, calmag 0,8 ml , enzymy bym odpuścił, jak stosujesz green sensation , bo on ma w sobie enzymy. Daj tylko 0,5 ml green sensation na tym etapie. Dawki na 1 l wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green obawiam się ze lampa jest dla niej za mocna jak narazie i dlatego tak w oddali a tez widzę ze się nie wyciąga ale jeszcze trochę to wezmę ja na wyższym stopniu umieszczę 

a co do starszej to walczę z karmieniem bo dużo je i już się wyjada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako bo jest duża. Ma dużo topów to i więcej jedzenia trzeba. Wyjada się dość szybko i zacznij ja dobrze futrowac bo zaraz przekroczy punkt krytyczny i zaczną się niedobory. Jak dla mnie to leci na ostatnich oparach. Zwiększ dawkę.

Do tego pochłania sama jako jedyna całe światło lampy to i fotosynteza jest na wysokim poziomie. Teraz buduję topy to potrzeba sporo papu 

A jak tak dalej pójdzie to nie wytrzyma do końca bo się wyssie i topy będą niedojebane z braku pożywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako noo i to na miękko. To nie jest też tak że ona raz dostanie dużo i ja podkarmisz tylko ona regularnie potrzebuje teraz więcej pokarmu bo wjechała na wyższe obroty. Topy się same nie zrobią 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...