Skocz do zawartości
Monako

2x Acapulco Gold 1x Dos Si Dos 33 Barney's Farm MH FCE3000

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 28/8/2

Kobitka już zaczęła kwitnąć wiec licznik leci od zera ☺️☺️

Jak narazie dostaje sama wodę o pH 6,6 żeby trochę podnieść pije bardzo dużo co dwa dni 2/l wody jutro będę sprawdzał wypływ 

CA0A01D5-38F0-412C-9DD4-DF5E62B6A828.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ogólnie badanie robię nad ta Roślina  

I mogę stwierdzić ze badanie EC w glebie ma sens ponieważ stężenie które jest w glebie jest pod kontrola bo jak 10 dni temu mierzyłem EC wypływu był 3.1 podlewałem sama wodę z enzymami o ph 7.0 by podbić Ph bo było 5,7 to po podaniu dzisiaj NPK CallMag po 10 dniach dawka mała 3ml/l i  1/0/lml o EC 0.950 wyplyw miał EC 1,560 ale Ph już 6,2 wiec teraz zapodam za trzy dni EC w granicy 1.8 i zobaczymy wypływ ☺️

Ona tyle pije wody jak 3 roślin w box ja byłem przygotowany ze 1.2 l przyjmie na podlanie aż do wypływu jak tamte a tu dupa podlalem ostatnio dwoma litrami i tez nic nie wypłynęło a znów brakło mi wody i dzisiaj podlewalem na spokojnie bo się do tej wojny przygotowałem i 3 litry poszły i pewnie następne podlanie w poniedziałek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 5

Jak narazie warunki idealne 26C Rh 50% w Nocy 23C Rh 52% wiec nie jest zle Jak narazie nie widzę żadnych niedoborów oby tak dalej 😂😂

@Udyr @grolsch3 czy jak robimy Topping i z głównego szczyta robimy 8 to one sa głównymi szczytami ? A z pach to sa już boczne i one sa mniejsze topy ?

bo może cała roślina jest jednym szczytem ?

54E6B028-D70E-4FDA-ABAE-86A4EC76AFA4.jpeg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako jeśli utniesz główny szczyt to każdy kolejny powinien być tak samo silny jak ten pierwszy. 

Boki zazwyczaj w tym czasie dogonią środek ze wzrostem. Ale już raczej nie będą tak duże jak te ze środka.

Topping powinno zaczynać się wcześnie. Przy 5-6 piętrze, wtedy najlepiej można uformować roślinę jak się chce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green chyba nie będę bo szczerze mi się to jakoś nie widzi bo co tydz oprysk robię i ja sobie wyciągam i tez od czasu do czasu myje box 

@Udyr No rozumiem czyli mam 8 szczytów głównych i 8 bocznych 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako powiem Ci że bez siatki może być Ci ciężko, chociaż Ty miałeś krótszy weg niż ja. Ja aktualnie już podwieszam szczyty do sufitu boxa, bo jak masz długie łodygi to one tak się wyginają jak pojebane co drugi dzień w inną stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...