Skocz do zawartości
Monako

2x Acapulco Gold 1x Dos Si Dos 33 Barney's Farm MH FCE3000

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien 21

Box 80/80/160

Wentylator dwubiegowy 240/280m3

Filtr węglowy 330m3

2x Wiatraki mieszajace 

Nawilzacz 

Ziemia PLAGRON GROWMIX

Nawozy od PLAGRON zestaw 

 

Dziewczyny sa po dwoch Toppingach teraz sie regeneruja i za jakies 7 dni przelacze je na kwitnienie 🙂

IMG_0020.JPG

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze, że kilka dni szybciej wystartowałeś ode mnie.... bo też mam w planach ten cały topping spróbować i będzie skąd podglądać

 

A gdzie reszta parametrów uprawy? Czemu nie walisz 4 sztuk w 80x80?

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja ostatnio tez Topping robiłem dwa razy teraz tak samo i teraz siatkę rozłożę i tak zostanie 

a dlaczego trzy by byla lepsza cyrkulacja powietrza i tez nie chciałem 4 bo obawiam sie o RH w późniejszym stopniu 

@Udyr @Mr.Green bo rośliny były najpierw w2 l donicach w ziemi growmix pozniej przesadzone w 11 l po 10 dniach 

teraz 11 dni jest w nowej ziemi growmix to kiedy mniej wiece dawkę zapodać NPK ? Czy może dawać delikatne i je rozkręcać ?

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB nie on praktycznie nie chodzi bo donice mocno parują a on ma higrostat czyli jak wyczuje czujnik poniżej 60% to się wl czyli praktycznie wcale rewelacja ten nawilzacz 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie kusi Cię spróbować mineralnych nawozów?

Mnie tak ale coś tam zostało z poprzedniej uprawy a mineralnych musiał bym się dopiero uczyć.

Używasz jakiegoś ukorzeniacza?

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ale ja mam mineralne a co ukorzeniacza to używam Rihzotonic od Canna 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema pytanie mam czy jak harmonogram światła był 14/8 przez 4 dni to myslicie ze przełączyło się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako  wierz lub nie, w swoim początkowym grow, nie na tym forum, świeciłem cały weg tak. To były najlepsze rośliny pod względem miedzywezłów, no może ciut wyciągnięte ze względu na słabe światło początkującego growera. No i szybciej niż reszta roślin zindukowała do flo. Więc dla mnie nic sie nie stało, a nawet zachęcam do nie zmieniania tylko przejścia po kilku -kilkunastu dniach na 12/12. Tak w naturze siebto odbywa, dlatego zawsze w namiotach różne periody i przejścia sprawdzam z ciekawości. Od razu Ci odp, nie ma szans na herme z tego powodu. Ja w to nie wierzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 bo one chodziły na 20/4 po czym przełączyłem na 16/8 przez przypadek i dzisiaj zobaczyłem i tak z 4 dni chodzą na takim ustawieniu dzisiaj je ustawiłem 18/6 bo czekam az się zregenerują i je przełączam na 12/12 to czyli koło niedzieli je przełączę 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako nic sie nie wydarzy, a jak się wydarzy to szukałbym gdzie indziej przyczyny. I szczerze zachęcam do zmiany na 16/8.Tym bardziej że za chwilę przełączysz. Ale wiadomo jak chcesz. Pozdro

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Ostatnio właśnie za dużo wyciąłem i wtedy zaczęły sie trochę problemy teraz tylko chodzi mi o te wiatraki bo zasłaniają wszystko staram sie je umieścić pod bocznymi 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...