Skocz do zawartości
Monako

2x Acapulco Gold 1x Dos Si Dos 33 Barney's Farm MH FCE3000

Rekomendowane odpowiedzi

Pk 13/14 czy green sensation, a może coś innego? Jak już kwiaty zawiązane będą, tak od 2 tyg mozna małe dawki wprowadzać. Zależy jak roślina będzie wyglądać, jak metabolizm pozwoli to tak zaczynaj myślę. Od 1/4 dawki, ale to tak jak pisze, zależy od stanu roślin. Według mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 green sensation a nawozy zapodajesz wtedy kiedy roślina pokazuje ?  Bo mam dylemat jak narazie moje siedzą w ziemi growmix od 2 tyg a znów we wtorek chce je przełączyć o nie wiem czy zapodawac nawóz NPK czy czekać na niedobory 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako ja nic nie leje, ogólnie nigdy nie stosowałem. Z teorii i podglądania Zielonego. Przejrzyj sobie jego fr. Nie wiem jak wyglądają obecnie, ale 2 tydz kwitnienia to już dobrze kwiaty widać, więc jeszcze bym z GS się wstrzymał. Wtedy nie lejesz pk tylko GS

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28/0/0

Usunalem Acapulko bo wymyśliłem coś innego i jak narazie jest jedna dzisiaj działa w innym Harmonogramie czasowym 12/12 

 

139928FC-F471-4B58-B6DD-A2209DC221C0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28/4/0

Ostatnio mierzyłem pH i EC 

ph ziemi 5,7 dzisiaj podlallem o ph 7 żeby trochę podnieść ale widzę ze jej służy to ph ☺️☺️

EC 3,1 wiec duże stężenie w ziemi przy następnym znów sprawdzę i porównam jak ona je mniej więcej i tez obserwował po liściach ale EC jej służy obawiałem się ze ją nawozami skatuje 

jedynie co widzę to na jednym liściu gdzieś po środku jest trochę podpalony chyba od nawozów ale delikatnie na innych nic nie ma i tez są czerwone łodygi od liści wiec od stresu myśle ☺️

robilem tutaj Topping trzy razy ale ten trzeci tylko Górnego szczytu wiec 4 głowy poleciały i będę chyba ale to chyba rozkładam siatke 

 

Roslina po Oprysku z CannCure 

FB9719C3-37BF-4F5C-876E-AA7ED91CA07A.jpeg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green z ta to chyba siatkę rozłożę i nic więcej nie robię bo ona jest na indukcji wiec jeszcze pare dni i będzie kwitła 

i chyba odpoczynek na pare miesięcy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28/7/0

Zaczynaja się pojawiać włoski ale to pojedyncze ☺️

wczoraj została podlana z enzymami prawie 2L wypiła pH 6.8 

 

D7B7B91C-1FFB-4E02-8A43-196D9EBF98A9.jpeg

FCA14B93-02AA-447F-B6AC-A79103DBAEA4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...