Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green czaje o co chodzi ale, że właśnie nie zauważyłem wcześniej to aż dziwne bo zawsze patrzę codziennie z 2 razy do Boxa  i nie wyczaiłem tych jajec, ale to chyba moja wina bo ostatnio mało bywam w domu lampy się automatycznie przełączają wentyl też i też dałem w dupe z podlaniem bo 2 razy podlałem co 5 dni a nie co 3 i na pewno też miały braki w składnikach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@czanczanek Stary w uprawie co mam teraz już byś miał nasiona 🤣🤣🤣 węzłów ma od groma, już znalazłem 3 małe jądra, już wykastrowane. Następnym razem patrz w miejsca gdzie wychodzą preflowery, jajca ciężko pomylić, tylko jak zauważyłem odrazu wiedziałem 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@czanczanek Ty powinieneś na to zwracać uwagę jak pokazuje płeć, czyli kiedy pierwsze pre flowersy idą, pomylić to się możesz z herma jak ci wyskoczy kilka jąder na cały wielki krzak, a nie takiego pederaste jawnego, że też mu wstyd nie było tak wśród kobiet się ustawic

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja nie wiem jak to się stało, ze ja tego nie zauważyłem wcześniej może dlatego, że nie myślałem o tym w ogóle, teraz patrzę 2 razy dziennie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek Teraz automaty w 40 dniu 2l na doniczkę 11l co jakieś 32/35h codziennie teoretycznie 

@czanczanek A tak propo możesz patrzeć ale jak zbytnio stresować nie będziesz to podobno się nie shermi

I nie sugeruj się moimi roślinami to są giganty, w poprzednim najwięcej do tej samej doniczki wlałem 1.5l, musisz zacząć od małej ilości, i ciągle ja zwiększać będziesz widział jak piją, a teraz w swoim grow swoje podlewanie oceniam na podstawie korzenia który z dna doniczki wychodzi 🤣 Tak ładnych korzeni wcześniej nie miałem, wyglądają jak kiełki słonecznika 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers @vego1989 ook czaje, ja teraz mam 60 dzień i leję 2 litry na 4 dni nie wiem właśnie czy nie za rzadko bo wcześniejsze 3 uprawy lałem 2 litry co 3 dni teraz mi się wydaje, że źle robię bo mają 60 siaty dzień i dopiero zaczęły kwitnąć 

20240221_082508.jpg

20240221_082504.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no właśnie i chyba dlatego, ze za rzadko podlewam co 3 dni chyba wrócę do podlewania jak na 60 dzień to szybkością słabo właśnie 

@Prepers  nie wiem jak z lampa zrobic bo teraz mają 75% mocy czy przyjebać już na 100 % a nie chce ich popalić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...