Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Czujny87 cwelu w dupe jebany ty masz jakis kolegow ? czy juz kazdy wyjebal cie w dupe ? 3x razy ci pisalem zebys wypierdalal nie rozumiesz czegos ? idz szukac policji jak tam krazy nad twoim dachem ty zjebie hehehehehe coo zaa kurwa pajacccc  i kup sobie jebany debilu slownik, nawet nie wiesz jak sie pisze łeb ty jebany debiluuu , masz chociaz 5 klas szkoly podstawowej ??? 

@hubert2020 proste jak jebanie 

Edytowane przez dziurawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Ja jestem Królem zieleni, rośliny zapraszają mnie do tańca , mówią do mnie językiem swych zielonych pragnień, a ja je spełniam , dlatego wołają głośno to nasz król to nasz władca. :D Tak na poważnie rozumiem rośliny, wiem , co mówią w swoim języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Odpuść, po co ulegasz prowokacją? Forum po to jest stworzone, by się radzić, razem analizować i szukać rozwiązania, jakby ktoś nie miał pytać, by szukać odpowiedzi,  to bez sensu byłoby to forum, bo byłoby tylko do pochwalenia się w fotorelacjach. Topy muszą być większe , jak kolby kukurydzy, trzeba tak prowadzić rośliny, by pokazały kukurydzy, że jej kolby to , jakieś małe ogórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak bym ulegl tym zjebanym jego podjazdom to juz dawno bym rozjebal , ten komputer 🙂 moze sobie pisac co chce i ile chce , sram na to jak na niego , tylko to ja jestem pewny ze jednym lokciem wyjebal bym mu pol szczeki z  zawiasow , jebac kondona , widocznie pisze z psychiatryka bo i tacy tez sa 😄  wroci jak zwykle za jakis czas 

tobie tak fajnie lekko to sie pisze , nie wiem ile juz masz roslinek za soba , ja zadnej wiec robie co moge zagladam czytam ogladam pytam , ale z 4 tygdoni wiedzy nie stane sie nagle alfa , trzeba wiedzy i czasu no i praktyki 

dzis planuje zrobic topping ale mysle czy tylko gornym szczycie ? czy zrobic 2 ciecia na roslince ? a moze 3 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Ja kiedyś zrobiłem Fim + Topping na wszystkich szczytach równocześnie i wszystko wyszło dobrze, taki był finał.

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Po treningu, albo przykręć lekko panel, jak masz regulacje mocy, albo oddal go lekko od roślin, to zapewni im lepszą regeneracje, 24 h po treningu potem wróć w ustawieniach do tego, co było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy Od momentu treningu, czyli od toppingu, jaki jest treningiem wysokiego stresu, przy lst nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy Musisz zrozumieć, że trening obciąża roślinę, gdy mowa o tym z cięciem, lepiej jej pozwolić się odpowiednio zregenerować, bo jak zhermi ci przez stres to będziesz miał niestety syf, a nie palenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...