Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner nawet tutaj chłopaki jak robią wege 30 dni to 8 l trzymają do końca 

przesadzanie jest o tyle dobre ze np dajesz lightmix pozniej growmix i pozniej allmix i wiesz ze pH ziemi masz ok i ze nawozów jej nie będzie brakowało i tez wiesz jak podlewać bo ja jak dałem od razu w 11l to zgłupiałem z podlewanie heh

 

i teraz pytanie chłopaki bo w Polsce jest ze nie wolno chodowac Marihuany z powyżej 0,2 THC ale przecież roślina THC ma na końcu uprawy wiec do pewnego momentu można trzymać krzaka 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KlausKörner napisał:

Ja już się zgubiłem w temacie, ale nie musicie sobie huji słać jak nie chcecie. Wystarczy nie chcieć słać sobie huji 🙂

 

Donicy 15l jest fajna jak wega trzymasz z 60 80 dni. Jak chcesz krótkiego wega to 15l garnek to strata ziemi nawozów i utrudniona kontrola podlewania, bo ten krzak nigdy nie wypełni donicy korzeniami .

flip z donicy w donice, mala 1l w przejściówkę 4 czy 6 litra i potem w garnek 15 czy 20 l ma sens tylko jeśli weg jest długi.

Ale przy wegu 30 czy 40 dniowym nie ma sensu 3 razy zmieniać medium a tymbardziej wybierać wiadra 15 L.

Ty tu jesteś szefem, twoje krzaki.

nikt nie pisze takich szczegolikow na forum czy w opisach i tutaj kolega napisal ze ciezko mi bedzie utrzymac roslinki tak dlugo ( choc nie powiem ,ze bym nie chcial jak najdluzej walczyc jak i tak jestem uwiazany juz to msc dwa sa mi bez roznicy ale zobaczymy w przyszlosci ) 

czyli nie mam szans na dlugiego wega ? 

 

@hubert2020  nie tu chodzilo o to , ze ja swoje juz pale wiem co mnie klepie  a co nie , i nie chce mi sie co 3 min poprawiac , raz na 2 3 h i wystarczy a jak wybralem zle nasionka to bedzie kaszaaa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy z długa wegetacja mi chodziło ze jako nie doświadczeni będzie ciężko walczyć z niedoborami bo osoba która siedzi w tym to wie ze daje tyle azotu daje tyle fosforu a tutaj jest grupa ale oni nie reagują od razu tylko czekasz aż ktoś mądry odpisze i Ci doradzi a znów każdy działa na innych nawozach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy mordko.

Wega trzymaj sobie ile chcesz. Ale to ile chcesz trzymac musisz wiedzieć juz teraz abyś wiedział jak dalej operować rośliną. Jak potrzymasz długiego wega to musisz zmieniać donice. Logika. Duży krzak dużo korzeni i dużo miejsca.

Ale jak masz sative a haze to sativa i boxa 160cm wysokiego to na długi weg sobie nie możesz pozwolić. Bo gdzie to zmieścisz?

Ostatnio trzymałem Velvet moon 3 szt na wegu prawie 3mc, bez boxa i bez lampy. Okno balkon taras.

Jogurtowy kubek potem 3l potem 8 l potem wsadziłem w 16 l  i po tygodniu do Boxa pod lampę. Następny tydzień po tym, pstryk 12h i Flo. Krzaki potwory z tego były. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 umiesz liczyc ,licz na siebie wiem o tym doskonale 

@KlausKörner wlasnie w tym problem ,ze ja nie wiem? wiadomo chce nauczyc sie sam bo liczyc na kogos , to ja moge czasami , ale tez bym chcial jakis fajny plon 50/50 jak w zyciu

ok co by bylo najbardziej bezpieczne i pewne ?

pojsc w donice od razu 10 l az do konca ?

czy moze tak jak teraz wedlug opisu 5 litr potem 11 ? 

choc nie powiem trzeba stawiac poprzeczke jak najwyzej ale czy to ten moment ? 

 

@KlausKörner a nie mozemy opracowac jakiegos konsensu? hehehehhe 😄 czy nie mozna isc teraz jakos powoli i zobaczyc jak to bedzie ? i potem jakos wybrac czy w lewo czy w prawo ?  bo piszesz ze teraz musze juz wiedziec ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Box 50x50x160 3 krzaki lampa sF1000 pierwsza uprawa

Daj sobie szanse poznać rośliny. Pierdol ten trening, za 2 tyg wsadz w 8 litrówkę potrzymaj miesiac jeszcze i świec na Flo.

Jak już posiedzą z tydzień dwa w dużej donicy to pewnie i tak będziesz musiał to wiązać i doginac bo boks jest niski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy jeden huj juz jaki ten boks jest. Dobry jest i taki. Ale nie zrobisz w nim wega 3 MC bo ogranicza cie miejsce.

 

A co do treningu, kup se mordo klipsy do lst  na rqs i też gitara bedzie

Z 5 albo 7 euro kosztuja

3euro

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ryjku no trzymaj ile chcesz.

przy konopi nie jest wazne to co bedzie na koncu a to co jest teraz. Skup sie na tym co jest teraz a potem sie zobaczy.

krzaki maja u ciebie 10 cm a fotorelka ma juz 8 stron 🙂

No a teraz to podlewaj zadko nie dużo i daj im rosnąć w spokoju.

po 10 uprawie sam zobaczysz że to śmiesznie proste

Pamiętaj. To tylko chwast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner niech ma i 100 stron aby miala te szczegoly ktorych nie ma nigdzie 🙂

co do chwastu , nie powiem mialem w kurwe w zyciu problemow przez ten chwast , male duze ogromne , czy gdybym mial swoje krzaki uniknal bym tych problemow mysle ,ze tak 

wiec niech zostanie ta fotorelacja dokladna jak tylko moze , kiedys na pewno sie przyda nawet i mi przy kolejnych uprawach 

mam zamiar codziennie wrzucac zdjecie , jak ktos bedzie plakal ,ze zapycham serwer zaplaci sie nie ma problemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner  strzelam że to wiadomość o mnie, więc odsyłam do wykładów profesora Dr Bruce Bugbee na temat konopii, chłop hoduje od tylu lat ile większość osób na tym forum żyje, roślin wyhodował tyle co połowa forum razem wzięta. Skala 1000 roślin co 4 miesiące, na których badane są wszystkie możliwe wpływu warunków całym zespołem badaczy, to raczej wiarygodne info:)

Jeden się zadowoli 100g z krzaka hodując na odpierdal z oklepanej, średniej ale pewnej ścieżki, a drugi woli śrubować wszystkie warunki, na jakie może mieć wpływ.

Gdyby ludzie nie dążyli do postępu i perfekcji, to dalej byśmy dymali na maszynach parowych, bo to sprawdzony sposób i po co kombinować, jak to tylko maszyna do jeżdżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...