Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@dziurawy panel led daje 4 C MAX 

ja jestem takim człowiekiem ze nienawidzę kłamstw i jeśli producent pisał ze ma być 69 to ma być 60 kupiłem lumateka 300 w teraz i to jest lampa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy panel led daje 4 C MAX 

ja jestem takim człowiekiem ze nienawidzę kłamstw i jeśli producent pisał ze ma być 69 to ma być 60 kupiłem lumateka 300 w teraz i to jest lampa 

myslalem , ze to dobra firma a tu taki zonk 

kupie cos do mierzenia swiatla i bede robic co sie da albo trzeba pomyslec o nowej 

napisalem do spidera zobaczymy co odpisza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy odpisze Ci standardowa śpiewkę proszę obniżyć panel każda roślina jest inna 

bo mi Mars hydro tak samo mówił a ja się uparłem ze oszukali mnie ze jest jak byk napisane ze mam trzymać na 60 cm przy takiej małej roślinkę i ze maja mi oddać pieniądze bo idę do adwokata z tym i mi zwrócili w ciągu 2 dni od momentu wysłania panelu 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy No co Ty wszystko w Chinach przecież Marsa tez niby w Ameryce 

ale mowisz o produkcji czy o zaprojektowaniu ? bo wiesz ,ze to dwie ogromne roznice 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś zaprojektował w Ameryce nie oznacza to że to jest dobre wykonanie w Chinach spider firm i Hydro mars jeżeli mają parametry na powierzchnię 60 na 60 to Rzeczywistości one są na powierzchni 40 na 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, hubert2020 napisał:

To że ktoś zaprojektował w Ameryce nie oznacza to że to jest dobre wykonanie w Chinach spider firm i Hydro mars jeżeli mają parametry na powierzchnię 60 na 60 to Rzeczywistości one są na powierzchni 40 na 40

poniekad masz racje , ale bosch makita robia w chinach i nie mozna narzekac na ich produkty czy iphone ? a jak ktos ma w dupie parametry techniczne , to niestety mi nic z tym juz nie mozemy zrobic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ale oni są od zawsze na runku oczywiście w przenośni 

Każdy Dystrybutor który sprzedaje lampy poleca takie lampy które zaczynaja się od 3 tys a te tańsze to maja braki ja miałem problem z hydro ze ciagle mi się wyciągały rośliny i dlatego mówię coś jej nie tak bo każdy co mi doradzał pisał żeby trzymać lampe na 60 cm po czym aż trzymałem 40 cm 40% mocy o się wluriwlem mówię o nie tak się bawić nie będziemy i do dystrybutora gdzie kupiłem panel on mi twierdził żeby jeszcze niżej ja mówię do niego wprost jesli by kupił BMW i miał 170 km a okazało by się ze ma 140 km czy to nie oszustwo on stwierdził ze mam racje i żebym ja przysłał i uznali gwarancje po 2 dniach i mi wysłał lumateka 300w pro i ziemi 50 l mi w gratisie dał i przeprosil za sytuacje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy ale oni są od zawsze na runku oczywiście w przenośni 

Każdy Dystrybutor który sprzedaje lampy poleca takie lampy które zaczynaja się od 3 tys a te tańsze to maja braki ja miałem problem z hydro ze ciagle mi się wyciągały rośliny i dlatego mówię coś jej nie tak bo każdy co mi doradzał pisał żeby trzymać lampe na 60 cm po czym aż trzymałem 40 cm 40% mocy o się wluriwlem mówię o nie tak się bawić nie będziemy i do dystrybutora gdzie kupiłem panel on mi twierdził żeby jeszcze niżej ja mówię do niego wprost jesli by kupił BMW i miał 170 km a okazało by się ze ma 140 km czy to nie oszustwo on stwierdził ze mam racje i żebym ja przysłał i uznali gwarancje po 2 dniach i mi wysłał lumateka 300w pro i ziemi 50 l mi w gratisie dał i przeprosil za sytuacje 

raczej u mnie takiej sytuacji nie bedzie jak kupilem to u chinczyka ? ehhehe 😄 

ostatnio tez kupilem gablotki z niemiec robione u chinczyka wszystkie 3 sa porysowane w tym samym miejscu 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mars hydro zbiera w cholerę dobre oceny w przeliczeniu na cena-jakość i są na rynku w zasadzie od powstania lamp LED, tak samo SF ma w cholerę dobre oceny, jedynie jest trochę droższy. Zaraz poszukam testów profesjonalnego chłopa z czujnikami to wam podrzucę

*Update*

Chłop o nazwie MIGRO na YouTube, tam znajdziecie swoje lampy na pewno i ich testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam 

dosypalem wczoraj ziemi pod korek 

podlalem wody lekko 

ale nie wiem co z ta wilgotnoscia ??!!!! mam 3 zegarki i kazdy pokazuje o 10 15 % inaczej  ktorym sie kierowac?? !!! 

czy nie wyciaga za mocno dziewczynek ?? lampa na 30 cm power 30% 

 

20230409_124201_HDR.jpg

20230409_124219_HDR.jpg

22 godziny temu, Bob drzewny napisał:

Mars hydro zbiera w cholerę dobre oceny w przeliczeniu na cena-jakość i są na rynku w zasadzie od powstania lamp LED, tak samo SF ma w cholerę dobre oceny, jedynie jest trochę droższy. Zaraz poszukam testów profesjonalnego chłopa z czujnikami to wam podrzucę

*Update*

Chłop o nazwie MIGRO na YouTube, tam znajdziecie swoje lampy na pewno i ich testy

obejrzalem sobie tego ziomusia , bardziej zjarany niz ja 

ale do rzeczy u niego na profesjonalnym urzadzeniu pokazywalo 710 ppfd a na moim telefonie na aplikacji photon jest tylko 400 ? jak na to patrzec ? zjebany telefon ? i aplikacja ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, dziurawy napisał:

mam 3 zegarki

Daj 4, ten będzie pokazywał poprawnie🙈 a wiesz gdzie chcesz zmierzyć tą wilgotność? Jak wiesz to na tej wysokości go daj. Myślę że każdy pokazuje dobrze, tylko w miejscach w których się one znajdują w namiocie. Zresztą do 15% na wskaźniku to i błędy pomiarowe mogą być. Ale są 3 na pewno w innych miejscach namiotu i choćby dlatego są różne pomiary.

 

17 minut temu, dziurawy napisał:

witam 

dosypalem wczoraj ziemi pod korek 

podlalem wody lekko 

ale nie wiem co z ta wilgotnoscia ??!!!! mam 3 zegarki i kazdy pokazuje o 10 15 % inaczej  ktorym sie kierowac?? !!! 

czy nie wyciaga za mocno dziewczynek ?? lampa na 30 cm power 30% 

 

20230409_124201_HDR.jpg

20230409_124219_HDR.jpg

obejrzalem sobie tego ziomusia , bardziej zjarany niz ja 

ale do rzeczy u niego na profesjonalnym urzadzeniu pokazywalo 710 ppfd a na moim telefonie na aplikacji photon jest tylko 400 ? jak na to patrzec ? zjebany telefon ? i aplikacja ?

 

Sądzę że pan Migro to zjadł zęby na oświetleniu, a już na pewno zjadł zęby na oświetleniu dotyczącym upraw marihuany. Więc wierzyłbym jego profesjonalnemu podejściu i jego urządzeniom, a nie apka w smartfonie 😁

Jedna rada, to nie będzie atak, zaczynałem jak większość z nas, czyki wszystkim się przejmowałem, brałem do siebie, ale uwierzcie. Najmniej przeszkadzaj a sama rosnąć będzie. Powodzenia

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, grolsch3 napisał:

Daj 4, ten będzie pokazywał poprawnie🙈 a wiesz gdzie chcesz zmierzyć tą wilgotność? Jak wiesz to na tej wysokości go daj. Myślę że każdy pokazuje dobrze, tylko w miejscach w których się one znajdują w namiocie. Zresztą do 15% na wskaźniku to i błędy pomiarowe mogą być. Ale są 3 na pewno w innych miejscach namiotu i choćby dlatego są różne pomiary.

 

Sądzę że pan Migro to zjadł zęby na oświetleniu, a już na pewno zjadł zęby na oświetleniu dotyczącym upraw marihuany. Więc wierzyłbym jego profesjonalnemu podejściu i jego urządzeniom, a nie apka w smartfonie 😁

Jedna rada, to nie będzie atak, zaczynałem jak większość z nas, czyki wszystkim się przejmowałem, brałem do siebie, ale uwierzcie. Najmniej przeszkadzaj a sama rosnąć będzie. Powodzenia

ale lepiej ustawic wilgotnosc na 60 70 i jak bedzie wieksza to wyciag zabierze nadmiar ? i sie nie przejmowac jak spadnie do 50% przez chwile  i znowu potem urosnie ? po paru min ? nic sie nie stanie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

okiem nowicjusza troche za wyciagnely, na twoim miejscu bym obnizyl lampe/zwiekszyl moc. jeszcze troche i sie poloza na glebie co do wilgotnosci, ktos tu juz pisal nie raz. zmierz w ramach eksperymentu temperature/wilgotnosc w roznych czesciach boxa. przy glebie, w polowie i dosc blisko lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...