Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, KlausKörner napisał:

A ty juz świecisz 20/4 tak napisałeś....

 

Przesadzić kiedy? A to jest automat? To możesz już się po malu przymierzać.

mowili zebym swiecil przez pierwsze 2 tyg 20/4 ?

to nie jest automat, feminizowane 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło środy/piatku 

9 minut temu, dziurawy napisał:

mowili zebym swiecil przez pierwsze 2 tyg 20/4 ?

to nie jest automat, feminizowane 

 

No spoko, po co tak przez tydzień czy tam dwa po 20h świecić to nie wiem, ja świece po 18 później 12.

Jeśli to sezon to nie przesadzaj na razie. Poczekaj tydzień dwa w tej małej donicy. Ile na Wegu chcesz trzymać?

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KlausKörner napisał:

Koło środy/piatku 

No spoko, po co tak przez tydzień czy tam dwa po 20h świecić to nie wiem, ja świece po 18 później 12.

Jeśli to sezon to nie przesadzaj na razie. Poczekaj tydzień dwa w tej małej donicy. Ile na Wegu chcesz trzymać?

kilka osob tak radzilo ? nawet jeden byl mistrzem konpnym 😄 

na wegu nie wiem ? powiem szczerze na pewno duzo jeszcze brakuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dziurawy napisał:

kilka osob tak radzilo ? nawet jeden byl mistrzem konpnym 😄 

na wegu nie wiem ? powiem szczerze na pewno duzo jeszcze brakuje 

🙂 ja to znam tylko @konopny_janusz 🙂 😀 ale on by chyba tak nie doradzał:)

To bardzo młode rośliny, sezony, trzymaj w tej donicy jeszcze z 2 tyg potem sobie przesadzisz do 8 l czy do 11 i wtedy po miesiącu zmienisz sobie swiatlo na flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KlausKörner napisał:

🙂 ja to znam tylko @konopny_janusz 🙂 😀 ale on by chyba tak nie doradzał:)

To bardzo młode rośliny, sezony, trzymaj w tej donicy jeszcze z 2 tyg potem sobie przesadzisz do 8 l czy do 11 i wtedy po miesiącu zmienisz sobie swiatlo na flo

myslalem zeby wrzucic do 5 a potem do 15 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KlausKörner napisał:

@dziurawy 15 L kubeł? Wega będziesz trzymał do września? 😀

Wybór odpowiednich doniczek jest bardzo ważny, ponieważ pozwala roślinie wykształcić odpowiedni system korzeniowy, a w efekcie roślina uzyskuje większe rozmiary. Wraz z rozwojem należy przesadzić ją do odpowiednio większej donicy, aby zapewnić jej odpowiednie warunki wzrastania.

  • Doniczka do rozsady – wykorzystywana w początkowym stadium uprawy. Są bardzo popularne i dostępne w większości sklepów ogrodniczych. Są niewielkie i mają pojemność do 0.3l.
  • Doniczki przejściowe – gdy roślina rozwinie już pierwsze liście i odpowiednio podrośnie, przesadza się ją do doniczek o pojemności 5l.
  • Doniczki docelowe – po kolejnych 2-4 tygodniach rośliny przesadza się do doniczek o pojemności 10-20l, w zależności od odmiany. W nich marihuana powinna rosnąć już do osiągnięcia pełnej dojrzałości i zbioru plonów.

Niektórzy growerzy decydują się na wysiewanie i uprawę roślin już w docelowej doniczce 10-20l. Tutaj jednak należy mieć doświadczenie z podlewaniem oraz nawożeniem sadzonek by ich nie przelewać. Warto zaznaczyć, że stopniowe przesadzanie roślin pozwala na lepsze rozwinięcie systemu korzeniowego roślin.

7 godzin temu, vego1989 napisał:

@dziurawy po co tyle stresu robić roślinie przesadzajac ja kilka razy?Tak jak kolega wyzej napisal, 2tyg i do docelowych doniczek.

Wybór odpowiednich doniczek jest bardzo ważny, ponieważ pozwala roślinie wykształcić odpowiedni system korzeniowy, a w efekcie roślina uzyskuje większe rozmiary. Wraz z rozwojem należy przesadzić ją do odpowiednio większej donicy, aby zapewnić jej odpowiednie warunki wzrastania.

  • Doniczka do rozsady – wykorzystywana w początkowym stadium uprawy. Są bardzo popularne i dostępne w większości sklepów ogrodniczych. Są niewielkie i mają pojemność do 0.3l.
  • Doniczki przejściowe – gdy roślina rozwinie już pierwsze liście i odpowiednio podrośnie, przesadza się ją do doniczek o pojemności 5l.
  • Doniczki docelowe – po kolejnych 2-4 tygodniach rośliny przesadza się do doniczek o pojemności 10-20l, w zależności od odmiany. W nich marihuana powinna rosnąć już do osiągnięcia pełnej dojrzałości i zbioru plonów.

Niektórzy growerzy decydują się na wysiewanie i uprawę roślin już w docelowej doniczce 10-20l. Tutaj jednak należy mieć doświadczenie z podlewaniem oraz nawożeniem sadzonek by ich nie przelewać. Warto zaznaczyć, że stopniowe przesadzanie roślin pozwala na lepsze rozwinięcie systemu korzeniowego roślin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner bo on ma swoje kredki i piaskownice i nie potrafi czytać ze zrozumieniem ciagle się pyta co ma robić i tak robi po swojemu nawet zobacz zamiast wcisnąć wspomnij to on kopiuje cały Twój wpis żeby ci odpisać i siedź na tych forach naczyta się glupot i pozniej wypisuje takie analizy jak z tymi doniczkami jakbyś nie wiedział jak się robi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KlausKörner napisał:

🥲😆 z Bogiem...

I dalej nie napisałeś jak długi planujesz weg.

 

bo sam nie wiem, z tego co czytam to 4-8 tyg ? nie mam zielonego pojecia 

Godzinę temu, Czujny87 napisał:

@KlausKörner bo on ma swoje kredki i piaskownice i nie potrafi czytać ze zrozumieniem ciagle się pyta co ma robić i tak robi po swojemu nawet zobacz zamiast wcisnąć wspomnij to on kopiuje cały Twój wpis żeby ci odpisać i siedź na tych forach naczyta się glupot i pozniej wypisuje takie analizy jak z tymi doniczkami jakbyś nie wiedział jak się robi 

po huj tu przyszedles ? nie masz wlasnego tematu ? huj cie obchodzi co ja robie ? ciebie sie pytam ? wiec bierz swoje kredki i bujaj sie ,krotko i na temat 

a to ze pytam 10 razy o to samo inne osoby , to chce miec wiedze od innych a tobie huj do tego i tyle 

19 godzin temu, KlausKörner napisał:

🙂 ja to znam tylko @konopny_janusz 🙂 😀 ale on by chyba tak nie doradzał:)

To bardzo młode rośliny, sezony, trzymaj w tej donicy jeszcze z 2 tyg potem sobie przesadzisz do 8 l czy do 11 i wtedy po miesiącu zmienisz sobie swiatlo na flo

tu napisales ile ma trwac ? po co sie pytasz 3x razy o to samo ? widzisz , ze huj wiem o tym ucze sie , to zamiast wytlumaczyc jak trzeba to jakies pojebane gierki ? 

glupka chcesz ze mnie zrobic ? czy pokazac ,ze wiesz wiecej ?? 

Dzien 8 

 

20230415_165434.jpg

20230415_165452.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Czujny87 napisał:

@dziurawy ty byś 1000 razy się zapytał i chuja byś wiedział i dalej byś się pytał jak ktoś się debilem urodził kanarkiem nie zdechnie 😂😂😂

raczej chlop ze wsi wyjdzie a z chlopa wies nigdy co nie ? ehhehehehehe i tak jak bys czytal ze rozumieniem pisalem wyzej, zebys wypierdalal kanarku do siebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy jeśli chcesz mieć np 70/100 gr z jednego krzaka to 35 dni wegetacji jeśli chcesz mieć ok 170 gr  to z 50/60 dni wegetacji ale przy takiej długiej wegetacji to roślina dużo je i ciężko ja ogr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy jeśli chcesz mieć np 70/100 gr z jednego krzaka to 35 dni wegetacji jeśli chcesz mieć ok 170 gr  to z 50/60 dni wegetacji ale przy takiej długiej wegetacji to roślina dużo je i ciężko ja ogr 

na forum slepcow jednooki jest krolem !! dzieki za normalna odpowiedz a nie jakies pojebane zabawy 

35 od wyjscia z ziemi ? 

czyli ciezko bedzie ,jak tak dlugo trzymac ? 50 60 dni ? nie jest do do ogarniecia ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Dni wegetacji liczymy jak roślinka się pojawi 

ciezko jest utrzymać roślinę tak długo ale zobaczysz po 20/25 dniu jak Ci będzie szło jakie będziesz miał niedobory bądź będzie dobrze wyglądała to trzymaj tylko długo będziesz czekał na bucha bo wegetacja to już długi proces a kwitnienie plus suszenie to ok 3 miesięcy 

 

ja to bym na twoim miejscu pierdolil trening LST tylko zrobić topping z 3 razy i zrobić SCROG i poczekać aż nad siatka będą szczyty i przełączać 

bo jak zrobisz TOPPING to pierwszy z jednego szczyta zrobisz dwa pozniej z 4 zrobisz 8 i z 10 zrobisz 20 bo będą się tez pojawiały inne 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy Dni wegetacji liczymy jak roślinka się pojawi 

ciezko jest utrzymać roślinę tak długo ale zobaczysz po 20/25 dniu jak Ci będzie szło jakie będziesz miał niedobory bądź będzie dobrze wyglądała to trzymaj tylko długo będziesz czekał na bucha bo wegetacja to już długi proces a kwitnienie plus suszenie to ok 3 miesięcy 

ehh gdy wybieralem nasionka , nie myslalem ze too az az az az az az taaaaaaaaakkkkk dlugooooo to bedzie trwalo , ehh ciezko jest zyc lekko 😄 

jednak telefon i przywiezienie 50g raz na msc jest duzo latwiejsze DUZO 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy No długo to trwa jakby to miesiąc trwało i by było z 100 gr z rośliny to 3/4 ludzi palących by mieli box na chacie ale sam widzisz ile to kosztuje nerwów pieniędzy i czasu ale pozniej jakie masz palonko jak zadbasz o wszystko ze na osiedlu i nawet w coffie nie masz takiego 

wiekszosc ludzi to robi dla hajsu nie dla siebie bo jak masz 1m2 to masz ok 6 roślin i jak zadbasz to prawie masz kg jarania suchego i masz ok 25 tys zł zysku a jak robisz to tylko dla siebie to inaczej myślisz 

bo inwestujesz te 5 tys ale masz zysku najmniej 20 tys a takie palonko to sprzedajesz w jeden dzień 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hubert2020 napisał:

@dziurawy No długo to trwa jakby to miesiąc trwało i by było z 100 gr z rośliny to 3/4 ludzi palących by mieli box na chacie ale sam widzisz ile to kosztuje nerwów pieniędzy i czasu ale pozniej jakie masz palonko jak zadbasz o wszystko ze na osiedlu i nawet w coffie nie masz takiego 

i jestes uwiazany przy budzie jak pies 😕 musisz, patrzec, zagladac, co sie dzieje na biezaco , o ile wybrales dobre nasionka 🙂 ehheehhehehehehe ale by bylo , zapalic po pol roku cos co nie kopie 😄 hehehehehehehe 😞 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się zgubiłem w temacie, ale nie musicie sobie huji słać jak nie chcecie. Wystarczy nie chcieć słać sobie huji 🙂

 

Donicy 15l jest fajna jak wega trzymasz z 60 80 dni. Jak chcesz krótkiego wega to 15l garnek to strata ziemi nawozów i utrudniona kontrola podlewania, bo ten krzak nigdy nie wypełni donicy korzeniami .

flip z donicy w donice, mala 1l w przejściówkę 4 czy 6 litra i potem w garnek 15 czy 20 l ma sens tylko jeśli weg jest długi.

Ale przy wegu 30 czy 40 dniowym nie ma sensu 3 razy zmieniać medium a tymbardziej wybierać wiadra 15 L.

Ty tu jesteś szefem, twoje krzaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...