Skocz do zawartości
hubert2020

3x OG Kush 1x Nasha Genetics

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dzien 8

Dzisiaj troche dosypalem ziemi bo trochę opadła wczoraj podlalem malenstwa nawozami  pierwszy raz 0,5 ml CannaAZYM i 1ml Rhizotonic na L wody podlewam chwile przed wył lampy pisze to by początkujący widział kolejne dni bo jest to przydatne dla nas amatorów bo sobie patrzymy czy nasze roslinki idą w dobrym kierunku 

temp utrzymuje na 25 C wilgoc na poziomie 70 % ciagle skacze do 85 % ale wyciagiem ja zbijam w Nocy temp jest ok 21/22 C wilgoc ok 80%

trening który chce zrobic to LST ale jeszcze czekam az urosna

dużo w tym wszystkim mi tutaj grupa pomaga a najbardziej @Zielone krainy jestem w szoku ze tak z chcecie odp na każde pytanie bo tyle pytań na które mi odpowiedział to nie jeden by mnie zablokował z chęcią bym się jakoś wam Odwdzięczył za to wszystko może kiedyś się spotkamy na jakiegoś grila 😊😛 zachęcam wszystkich początkujący o przegląd jego fotorelacji oraz wszystkich które tutaj są bo jest tam dużo odpowiedzi na różne pytania które siedzą w głowie 

Pozdrawiam 🙂

 

IMG_20230319_102830kutas1.jpg

IMG_20230319_102842kutas2.jpg
BOX 60/60/140

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszak też fajnie upośledza te muszyska, raz mi się zdarzyła (ale to owocówka), to widziałem jak nią miota przy krawędzi boxa jakby w jakimś tornadzie tańcowała i ani w jedną ani w drugą:classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejoo dzien 9

Dzisiaj zamontowalem wentylatorek z komputera zmiescil sie w otworze  by dostarczal swiezego powietrza oraz okno jest otwarte chociaz zakonczylem walke z podnoszeniem sie wilgoci teraz nawilzacz robi swoja robote bo ma higrostat ktory utrzymuje stala wilgoc oraz zakupilem grzejnik na powierzchnie 0,8 m2 zobacze czy uda sie nabic temp bo chce zlikwidowac kabel grzewczy

dzisiaj musialem podlac roslinki bo juz tego potrzebowaly

woda PH 6,1 300 ml na donice 11l niska dawke dzisiaj zapodalem Terra Vega 0,75 ml/l Terra Vega 0,5 ml/l CannaAzym 1.0ml/l Rhizotonic

temp bez zmian 25C wilgotnosc 65/70% w dzien

w nocy 21/22 wilgotnosc 75%

lampa na 50 cm 40% mocy 

 

IMG_20230320_165335kutas4.jpg

IMG_20230320_165351kutas.jpg

IMG_20230320_165356kutas3.jpg

IMG_20230320_165402kutas2.jpg

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Truman plargon light mix i na wieszku dosypalem  bio biz light mix ogólnie zielone krainy mi mówił żeby dawać do gleby delikatnie w takich dawkach prócz tetra vega 

terra vega dałem bo mo w sklepie powiedział ze po to jest tabela z dawkowaniem żeby z niej korzystać i ta tabela jest zrobiona przez naukowców wiec stwierdziłem ze zapodam w bardzo niskiej dawcę bo na tabeli jest 3 ml na litr a ja dałem 0,75 ml na łotr wody i następny raz jak będę podlewał to nie dam terra vega dam co trzecie podlanie 

oprysk ponoć nie robi się na lampie wl chyba ze jest to opryskiwane przed wył lampy ale ja śpię o tej godzinie gdzie ona się wyłącza 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020

Hehe. Producent chce żebyś przyszedł i kupił kolejna butelkę jak najszybciej. Naukowcy hmm tego nie neguje, skoro można nazywać człowieka po studiach chemicznych lub innych w branży "naukowcem" 😉

Light mixy mają w sobie nawozu śmiało na 2 tygodnie wega. Ty masz za zadanie podlewać wodą z odpowiednim pH. 

 

Która to jest Twoja uprawa? Sprawdzałeś testowałeś jak robić opryski? Niechce być madrzejszy od osób od których się uczysz i na których się wzorujesz. Ja wale opryski kiedy mam na to czas, a nie czekam na nie. W ciągu tzw. Dnia robię im opryski i nie widzę żadnych efektów ubocznych, ale za to widzę dużo plusów. Utrzymuje małe EC bo ja w hydro jadę i karmie je dolistnie. Skoro u mnie działa i nic się nie dzieje a sprawdziłem to wiele razy. Warunek konieczny b.dobry atomizer i tyle. 

Pozdrawiam hydro maniak 💦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Truman ja tez nie wierze w teorie naukowiec ale tutaj na grupie każdy tez inaczej pisze wiec ciężko jest mi się ustosunkować do tego wszystkiego zielona kraina robi oprys oraz zapodaje w małych dawkach do gleby i jednak tez nie ma problemów z utrzymaniem warunków odpowiednich i plony ma super 

dzisiaj dalem pierwszy raz taka połączenie zobaczymy jutro co będzie z Kobietam jeśli będzie dobrze to dla mnie dobrze jeśli będzie złe to nauczę się czegoś nowego wiesz nie chce przedobrzyć oczywiście i tez spartniczyc dlatego daje małe dawki a ja ziemie przelałem raz bo była za sucha i już sam nie wiem co i jak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dzien 10 chyba troche male sa Kobietki na trening LST watpie zeby w ciagu dwoch dni az tak podrosly

parametry nie zmieniam temp wilgotnosc ciagle taka sama

dzisiaj wygladaja tak i postanowilem ze ta najmniejsza wyrzucam bo rosnie tak jakby wcale nie rosla

te jasne sa OG Kush a ta ciemna to jakas Nasha Genetics

czy cos sie dzieje z nimi

i jeszcze walcze z wysuszeniem mojej mordki nie wiem czy to jest spowodowane box czy plynem od prania ale ostatnio mam sucha twarz

IMG_20230321_164512kutas.jpg

IMG_20230321_164520kutas2.jpg

IMG_20230321_164523kutas3.jpg

IMG_20230321_164527kutas4.jpg

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green bo ona słabo rośnie i tez potrzebuje miejsca na nawilzacz bo jak mam odpalony wentylator wtłaczający to mi wilgoć leci do 42% jest mi szkoda ja wyrzucić ale kurde nie wiem co mam z wilgocią poradzić a stać ciagle koło box to tez słabo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...