Skocz do zawartości
hubert2020

3x OG Kush 1x Nasha Genetics

Rekomendowane odpowiedzi

@Katastrofedens ale ogólnie mieszający ciagle chodzi i dorzuciłem wtłaczający od komputera bonjak chodzi mieszający to wilgoć jest na poziomo 75/80 % ale jak wl ten wtłaczający to od razu spada do 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupe Dzien 11

ile jeszcze trzeba czekac zeby zrobic trening LST ?

parametry ciagle te same oprysk wczoraj na wieczor zrobilem 0,1 ml na 100ml dzisiaj tez zrobiony oprysk

IMG_20230322_175152ku1.jpg

IMG_20230322_175147ku4.jpg

IMG_20230322_175141ku5.jpg

IMG_20230322_175128ku2.jpg

IMG_20230322_175133ku3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens ogólnie mam na 140 cm ale tez mam schowanego na 180 najbardziej bym chciał żeby pozostać w tym 140 tylko nie wiem czy roslinki mi na to pozwola a wegetację będę robił do 33 dni poczym przełączam na 12/12 

bo one jeszcze za małe są ? 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 według mnie nie ma sensu teraz jakiekolwiek LST, masz dosłownie wszystkie liście idealnie doświetlone więc nie podbijesz im metabolizmu, przecież nie zamontujesz żarówki od dołu. Proponują najczęściej od 3-4 pięter liści, bo zwyczajnie wtedy zaczyna się problem z równomiernym doświetleniem + to dobry moment, żeby zaczęły zawiązywać się nowe szczyty po odgięciu rośliny. Ja bym poczekał 5 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 zależy jaki projekt i co chce osiągnąć. Zależy jaka odmiana. Jaki trening itp..  Nigdy nie sadze tak oooo.. że coś tam wyrośnie a raczej staram się za każdym razem coś tam próbować osiągnąć 😉

Ostatnio leciałem więcej roślin a mniejsze doniczki żeby skrócić wega do 3 tygodni i przełączyć. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no ja to bym chciał po 100 gr z każdego krzaka 😂😂

@Mr.Green ale szykuje już lampe z żarówek led 19000 lm i będę robił projekt taki ze będę trzymał 45/50 na wegetacji 2 roslinki żeby sobie ćwiczyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...