Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po oprysku powinno byc juz git, gorzej przepalenia na liściach, może to od tego octu? Chuj go wie, za kilka godzin do nich zajrzę. Pozniej dopiero po swietach, ciekawe jak gleba czy gotowa na podlanie czy będą musiały się przesuszyc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czesuaf roztwór ocet woda 1:10 i pare pompek mydła, na mszyce ale nie wiem czy ten ocet spalił mi liście to ze była woda ze zlym

ph była na liściach wypalenie przez wode czy mydło, teraz dalem olej neem z tym samym mydłem i woda z dobrym ph + zrzuciłem nadmiar wody z lisic, zobaczymy co tam będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21  No to jak nie masz możliwości to nawet jak maja noc jakaś lampka by świeciła daleko byś po ciemku nie pryskał  to jest 1-2 minuty Max i masz opryskane 🤷‍♂️ teraz zanim dojdzie do siebie i napewno odbije to na wyniku końcowym 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dostsc do roslonek, dostały po 500ml wody z 0,3calmagu i 0,5bio grow kazda, nie wiem juZ co robic z runtzem

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Zdjecia przy zgaszonych lampach z fleszem⬆️

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpgLiście chyba juz wchłonęły ten olejek neem 

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw je w spokoju podlewaj i nic więcej niech dojdą do siebie, nie przelewaj i staraj się lac po całej donicy  🙄  nie bądź nadgorliwy to nic dobrego nie da a roślina sobie sama poradzi 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lampek takich co można używać podczas nocy to tych o barwie światła zielonego, nie przerywają wtedy fazy snu, i można wtedy majstrować w nocy przy nich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 26

24 godziny od oprysku z olejku neem, 16 godzin od ostatniego podlania 500ml wody z 0,3calmag 0,5biogrow. Nie mam pojęcia jak pomóc runtzowi az przykro sie na niego patrzy. W poniedziałek zobacze co i nich, oby do flo sie zebrała trzymajcie kciuki:passitleft:

image.jpg

image.jpg

Zbierają się?

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...