Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Katastrofedens Tak dobrze? Napieta łodyga jest

image.jpg

Troszke się zajebalem i urwał mi się listek..

image.jpg

Runtz tez zaczepiony 🥳

image.jpg

Panie dostały jeszcze po 150ml muszynianki na glowe bez niczego, wczesniej dosypywalem jednej i drugiej troszke ziemi, niech maja 

znowu ten korzeń Runtza chrupnął podczas dociagania go do rurki…….

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  dobry gościu same Autoflowering robi i kozak 😁 tylko strasznie  niskie niektóre ale nabite takie ze wynagradza wszystko 😍

@cejerowski21 No powiedzmy jak na pierwszy raz niech zostanie 😅🍀  zostaw teraz ja niech sobie rośnie w spokoju 🍀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 19 od wyjscia z ziemi

Po lat roslinki juz po lst zaczynaja podnosić, poprawiłem leciutko drucik przy runtzie (mocniej w ziemie), i dalej czekamy warto dodac ze Runtz wyszedł z ziemi dwa dni po dieselu, wiec ma prawo byc troszke w tyle

 

Diesel

image.thumb.jpg.bbb48e3a511455bc5dba4c6be527bfdf.jpgimage.thumb.jpg.098026f58ef5c7babcf057d14bca7038.jpg
Runtzimage.thumb.jpg.0ac72eebf4a0a34d410c49b991258174.jpgimage.thumb.jpg.9637193c3f9f39eb224caec5392b78a7.jpg

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek przy podlewaniu je poprawie. Tylko jak je karmić 0,5 wody, 0,5calmagu, 0,5biogrow znowu? Czy bio grow co 2 podlanie dawac

Jaka ilosc wody? Ostatnio dostały łącznie po 650ml 0,5ml bio grow i tyle samo calmagu

Na poczatku tygodnia przypnę jeszcze liscie które zasłaniają szczyty tak żeby dostawały wiecej światła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nabił trochę ziemi w te krawędzie puste przy doniczce, żeby Ci tam woda nie wlatywała + to będzie problematyczne dla korzeni, będziesz je łamał ruszając doniczką. A co do podlewania z 400ml to minimum co 3 dni jak masz 27⁰C, jak będzie za sucho to zobaczysz to po liściach, zaczną Ci opadać po prostu.

Biogrow lej tyle co w rozpisce, calmagu chyba trochę za dużo, bo to aż 1ml/L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio grow w 3 tygodniu to 2ml/L, nie chce tez przedobrzyć i ich spalic, calmagu 0,3-0,8/L, pytanie ile razy w tygodniu dawac tego bio grow? Raz na tydzień? Co drugie podlanie? Calmag jest co podlanie. 
Dam im ok500ml na glowe to napewno ciepło w boxie wiec troche to paruje, zawsze zobacze po ziemi albo lisciach czy nie sa przelane. Tylko pytanie ile bio grow i jak czesto. Calmagu bede dawał 0,3/0,5L

4C4CB401-A23F-4E14-9AC0-56702C0809A0.jpeg

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21 nie znam się na Twoich nazwach ale na pewni Azot  Fosfor callmag i tez możesz dać enzymy żeby bałagan sprzątały ja mam nawozy z Canna i te nazwy znam ale zobacz jakie pierwiastki maja twoje i nie aplikuj ich za każdym podlaniem CallMag dajemy raz na 2 tyg chyba ze roślina pokazuje niedobór 

jak dla mnie to ukorzeniacz i enzymy możesz teraz dać i zmierz pH ziemi jakie masz i więcej nie dawaj bo to będzie stało w ziemi i stanie ona 

one ładnie wyglądają nie pokazują niedoborów 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21 ja wiem ale chodziło mi co one w sobie maja bo jeden ma azot drugi ma fosfor i potas itp 

One teraz pięknie wyglądają tak jak powinny azotu maja dość bo są ładnie zielone wiec teraz podłej ukorzeniacze i enzymami 

bo nawet ta przelana ładnie doszła do siebie i zobacz tez palcem na głębokość ok 2 cm czy jest sucha gleba 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 20 

Dzisiaj byłem troche biegiem ale, 

poprawiłem lst i kazda roślinkę podlalem ok 600ml muszynianki bez niczego, jak narazie wszytsko wyglada dobrze, nowe szczyty rosna i pną się w gore, dopóki nie zobacze niedoborow odstawiam bio grow i calmag, dzisaj w nocy byl mały problem, roslinki miały około 15/10 godzin ciemni, jasno jest u nich dopiero ok 3 godzinimage.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 21

poprawieniw lst nic wiecej

przedimage.thumb.jpg.6c73085699f3ee41a90410399a6db3e9.jpg

poimage.thumb.jpg.0638ebaf4081e47a9fb8e59392f91b05.jpg

image.jpg

image.jpg

Ładnie rosna 

To chyba ostatnie naginanie dam im teraz pare dni luzu, niedoborów żadnych nie pokazuja, wiec podlanie bez nawozów następne. Jutro dostana znowu po 500ml wody bez niczego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...