Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak boisz się pękniecia łodygi, to jest patent z zawinięciem łodygi w folię spożywczą ~2 warstwy, wtedy inaczej się rozkładają siły na powierzchni. Coś jak z papierosami, jak zawiniesz taką faję w to sreberko z paczki, to możesz ją praktycznie wygiąć jak literkę U, bez tego sreberka strzeli Ci w rękach jak będziesz próbował to zrobić :classic_biggrin: Oczywiście taką folie się potem usuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny Runtz nie strzeli, dzisiaj cos go próbowałem wygiąć i jako tako szedł, na spokojnie jutro przesadzę, powyginam, zaleje odzywkami i będzie gitarka. Ciekawi mnie w chuj jak to wszystko bedxie wygladac pozniej, juz dzisiaj jak otworzylem boxa i wsadzilem tam lep wyczuwałem nutki ziółka 🤓😮💨 wkrecilem się w te bycie rolnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 18

Runtz dostaje z rana trening lst, Diesel z przesadzeniem i treningiem poczeka jeszcze kilka godzin. Trening dobrze wykonany? Nie podlewałem jeszcze roślinek dostana piciu jak bede przesadzał diesela

 

A86763D4-79B3-42A7-BE22-727086C91777.jpeg

Chyba chujowo jak patrze na innych😆 nie podlewane sa wiec mogę poprawic

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przychodzę z nowymi wieściami Diesel dostał nowa do oczka 8L, obie roslinki maja juz zrobione lst,

Kazda z nich podlalem

ok500ml muszynianki z

0,5biogrow i 0,5calmagu

Przesadzanie, podlalem, odczekałem chwile i przesadziłem, ziemia nie zdążyła się nasączyć na końcówkach doniczki, leciutko się obkruszyla podczas zmieniania domku image.thumb.jpg.ef18a1a535b0986b0b084a6aad8c17b2.jpg

Treningi:)

image.jpgRuntza tez troszeczke po boksch podsypalem ziemia:)

image.jpgTutaj wystaje korzeń Runtza, po wczorajszym macaniu korzeniu nic mu się nie stało z tego co widze,  pare żółtych kropeczek na nich to woda z nawozami która pochlapala troche listki 

image.jpgA to Diesel przyklejony do ucha doniczki

Za 6godzin zobacze czy liście się jakos podniosły czy leciutko się wyginają, i dam znac. Wyglada chyba dobrze😀

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21 ja obstawiam ze będzie z tej co ma LST z 20/25 gr ta druga po przesadzeniu to chyba będzie do wywalenia niestety trzymam kciuki pamiętaj ze one się same przełącza na kwitnienie masz mało czasu 

Edytowane przez Czujny87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21 bo tak się przyglądam Tobie od początku i widzę co z nimi robiłeś i nie sadze ze się ona pozbiera a jeszcze chcesz ja przesadzić 

@cejerowski21 nie przejmuj się moja opina trzymam kciuki żeby dały 60 gr ale będzie ciężko bo to są obrażalskie pipy i z nimi to gorzej niż  dziećmi ale najważniejsze ze doświadczenie zdobyłeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green z dedykacja do ciebie

image.jpg

Tak to wyglada, nie widac za bardzo roznicy ale wygialem w druga strone a potem

przekrecilem doniczkę ku stronie wejscia do boxa

EBDAA9B4-58CC-42D1-9E22-83FB90C09488.jpeg

53C6EE6E-6711-44BE-8E43-96E8F2457FDC.jpegRuntz się rozkraczyl juz na ziemi jak placek 

939DE8DF-C620-4B44-B8B5-88D4E790D8CC.jpeg

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze by było jak być przytrzymał ta łodygę drugim drutem przed wygięciem by nie nadwyrężyć korzeni i nie pękła pod ziemia 🙄  ciężko będzie je teraz ogarnąć 🙈 powiem ci jak ja bym to zrobil 😄

stoi pionowo 😎

zlapal ja z jenden strony na samym dole sznurkiem zrobil dziurkę w donicy i związał 

potem złapał gdzieś w połowie zależy jak by się wyginała i do gleby delikatnie 😄 by wyszedł kat mniej więcej 90 stopni ale to trzeba  z wyczuciem  i jak by się podnosiła delikatnie to tylko tego druta delikatnie do dołu.

jak ja wyginasz   poza donice to ciężko potem odrosty  ogarnąć. Na tak małym boksie to najlepiej trzymać ja w obrębie donicy 😁 zobacz sobie moje fotorelacje z LST  tego boxa pod hps albo ledem jak je wycinałem  🙂 i na tyle roślin złamał mi się  mały  odrost nawet nie wiem jak  ale to bez znaczenia 😁 

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest kurw….

image.jpg

image.jpg

Poprawione LAT Runtza, złapany za szczyt do dolu

image.jpg

Poprawione i przy dieselu, starałem się odsłonić wszytskie mozliwe szczyty

image.jpg

 

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee chyba się nie zrozumieliśmy co miałem na myśli 😅  zrobisz jak chcesz ale ja dobrze radzę 🙄  i potem podsyp ziemia trochę i jak będzie sucho to podłej  a jak chcesz zostawić  jak jest to chociaż ja złap gdzie czerwona kreska by nie wyrwało korzenia 😁

5241F0B7-64AA-4ED2-ACE7-EAE74E752EB1.jpeg

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...