Jump to content
Mr.Green

SoG = 15 x ​ 🌲 ​ Shogun + Bonusy _Organika_Led 245w

Recommended Posts

Na Bio tabsach dobrze się zbijają 🙂 a myślałeś nad autopotami by tam wstawić 3-4 sztuki 15l lub 18.9l ?😋

niw będzie to samo co mineralne i lata praktyki wszytko przed nami jeszcze 😅

@Katastrofedens z tego co czytałem to organiczne nawozy chyba średnio się nadaje do autopot lub w ogóle..

Ja Lubię podlewać oraz obserwować co się tam dzieje 🙂

Na następne grow pójdą 3 sztuki bez upychania na siłę 😄 to będę widział różnicę czy topy bardziej zbite 

Lampa poszła na 80% to może coś na końcówkę pomoze. Koniec koncow ja tam jestem zadowolonym. Maly box pelen łakoci 🙂

Nie ma takiej siły ze trzeba gdzieś jechać 😄 Max na noc I na drugi dzień powrót  😄

Lampa pochodzi teraz te 2 tygodnie na 80% potem na ostatni tydzień domenie im mocy. Usunę liście I nie podlewam na końcówce żeby się zassaly opór i cook z tego będzie 😛

@Mr.Green piękna ta Twoja uprawa. Widac doswiadczenie i fach w reku 💪 Powiedz mi, przed scinka zostawiasz je na te 24czy48h w ciemności? Gdzieś o tym czytałem, ale zdania są podzielone. 

Większość lisci wycinasz?jak dlugo przed ścinka?

Może banalne pytania, ale kto pyta nie błądzi 😉 pozdro!

@vego1989 Każde pytanie jest ważne 😉

Na ostatni tydzień ogołoce rośliny z lisci. Do tego nie będą podlewane i po tygodniu lekkiego szoku dostaną 36h ciemni 🙂 nie 24 i nie 48 a 36 🙂

Każdy ma tam jakieś swoje voodoo patenty 😄

@Cali_Bastard możliwe..  Ale ze mnie taki expert jak z chuja trąbka.. 😄 człowieku ja drugi raz sezony wysialem.. i klepie jajami starej po czole z radości ze to w ogóle puchnie/wyglada/pachnie/klepie i jest z wlasnej zagrody  😛 chciałbym wiedzieć więcej i moc coś więcej czasami napisać..  jednak nie umiem  😄 Samouczenie się jest dość czasochłonne tym bardziej że każde grow trwa swój czas i z każdego coś się tam wyniesie do przodu.  Dlatego też polecialem na maksa z ilością roślin. Raz żeby to wysiac w pizdu te pestki.. dwa żeby coś tam popatrzeć na kilku sztukach w jednakowym czasie.. A trzy.. To bylem pewien że beda mniejsze haha 

Jak poprzednie uprawy mialem mocniej lampe to było więcej foxtaili.. A jak przeglądam internety.. To ta lampa wisi dość wysoko na różnych zdjęciach w hali itp. I to spokojnie metr  nad roslinami.. co pewnie daje lepszy efekt niż zaraz nad ich glowami. Musiałbym kupić miernik  PAR żeby to jakoś sprawdzić..  A to dość drogi sprzęt. 

Chuj wie. Teraz dałem 80% lampę to pewnie wyjebie tych foxtailow więcej.  Nie zapominaj że to RQS którym gardzisz  😛

W dniu 02/01/2023 o 21:01, Cali_Bastard napisał:

Najczęściej jest to light stress wiec może chciały więcej a nie były wystarczająco doświetlone przez to ze miały ciasno?

Ja nie to, że się wtrącam, ale serio są jakieś źródła że foxy robią się ze za słabego światła? 🙂

W dniu 02/01/2023 o 19:22, Mr.Green napisał:

Lampa 60% byla do dzisiaj to chyba foxtaile nie mialyby sie za bardzo z czego zrobic.. ? hmm 🤓

Pewnie genetyka. No bo niektóre panie w Twoim ogrodzie przecież są pięknie zbudowane. Jakby był stres cieplny /świetlny to przede wszystkim końcówki liści byłyby wywinięte do góry, zerknij na afrykanke😂 foxy jak czytałem robią się z genetycznie nieustabilizowanej rośliny, podają że ogony są normalne w mocy jak reszta boba. Jak stres to różnie bywa, ale to i tak nie chce mi się wierzyć, że nie kopie 😂 może ładnie nie wygląda, ale zawsze to większa powierzchnia do zjarania😉

Przejrzałem Ci jeszcze raz fr i co będziesz się bawił przeskokiem z 20 na coś innego niż 12? Mocniej w drugiej części indukcji też bym próbował, obserwuj. I chyba 100% też bym sprawdził na zdrowej odległości 50-60cm w 2-3 tyg flo, jak końcówki zacznie wywijać to lepiej się top zbuduje😁

@grolsch3 będę teraz lepiej operowal  światłem.  Nie brałem tego czynnika zbyt serio jako potężne narzędzie pracy.  

Co do foxow.. To za wiele ich tam nie ma. Raczej są same wloski I ledwo zalążki foxow w porównaniu do tego co możesz znaleźć w internecie. Też czytałem że to często genetyka ale zapewne za mała odległość lampy robi swoje. Z drugiej strony tak jak napisałeś.. większa powierzchnia do spalenia A czytałem nawet ze foxtaile mają nawet swoje grono zwolenników 😄 ktorzy chcą foxtailow  😄

Jedną roślina jest taka bardziej puszysta i ma strukture jak foxtaile I wygląda trochę jak dr.greenspoon czy jak to tam 🙂

Friisstailaa mada faka Joł. :ghelyon:

3 godziny temu, grolsch3 napisał:

Ja nie to, że się wtrącam, ale serio są jakieś źródła że foxy robią się ze za słabego światła? 🙂

Tak są, myśle ze bez problemu sobie wygooglujesz. Czasem tez environmental stress ale w wiekszosci to swiatlo. Jeśli to genetyka to kwiaty są praktycznie całe złożone z ogonów. Są małe ale zbite i zazwyczaj takie odmiany są całe białe od kryształów. Tutaj zobacz ze masz w miarę normalnego topa który kończy się ogonami które maja luźna budowę i krzaczaste końcówki a nie zbite kulkowe. 
Czasem foxy tez zwiastują herme ale tutaj stawiałbym raczej na światło.

Dalej zioło ogoniaste może być ok w smaku i moc tez ale ja lubie jak wszystko idzie książkowo no uważam ze takie mutacje w jakimś stopniu obniżają potencję i możliwości zioła i zawsze mam z tylu głowy ze gdyby nie to to mogło być lepiej. To taki pierdolniety perfekcjonizm zakrawający o sztukę 😉

98ECB9EA-42DC-44A2-A65A-49FF0C706735.jpeg

Edited by Cali_Bastard

Sygnał nie dociera 

Sygnał nie dociera 

Czy to błąd ? Czy to błąd ? 404 

Czy to błąd ? Czy to błąd ? 404 

10 tygodni od przełączenia. 

Leci sama woda. Dostaną jeszcze raz lub max 2 razy wode, lekka susza i kosa za okolo 2 tygodnie. 

Dzisiaj zywota swego dokonaly ostatnie dwa sloiki. Jeden taki sredniaczek i ostatni najlepszy. Jak na sloik to dobry wariat. 

Pozdro ludziska ! 😉 

IMG_20230108_173404[1].jpg

IMG_20230108_173441[1].jpg

IMG_20230108_175639[1].jpg

I mmniejsza siostrzyczka 🙂 

IMG_20230108_175901[1].jpg

IMG_20230108_175936[1].jpg