Jump to content
Mr.Green

SoG = 15 x ​ 🌲 ​ Shogun + Bonusy _Organika_Led 245w

Recommended Posts

@Mr.Green Bez kitu ej ja się zastanawiam, czy my nie żyjemy w jakiejś wieczności, w czymś co nigdy się nie skończy 😄 Bo np na kwasie jak postrzeganie rzeczywistości swoim filtrem percepsji gaśnie to czuje się, że czasu nie ma 😄 Co to jest czas w ogóle ej, coo? Czujesz wieczność to o co tu kurna?

@Soniq21 dziękuję  🙂 Z azotu to tyle co jest w Orgatrexie NPK 5-1-5  oraz w PK Boster  NPK  2-5-8. 

Gdzieś tam ten Tabs jeszcze lekko dogorywa  😄

Ogolnie duzo śmieci.. za duzo 😛 ale to moja wina bo za duzo roslin w za dużych doniczkach  😉

@Soniq21 popcorn 😛

Nie da rady odstawić Orgatrexu bo jest on składnikiem do herbatki kompostowej PK.

Daje go tylko 5ml na litr wody A panny dostają po litrze na głowę.  Dostaną jeszcze jedno podlanie z papu te które są ciemniejsze I potem sama woda niech się wyjadaja. 

U mnie to zawsze takie liście..  jakby za duzo azotu.. czytałem trochę I jest tak ze konopia żre nie pochamowana.. bierze wszystko ile się da.. czy jej zaszkodzi czy nie.. nie ma umiaru i pożera wszystko co ma dostępne... taka pazerota trochę heh 🙂 stąd u mnie nażarte zawsze po czubek.. A jak im trochę pozaluje.. To szybko tracą zapasy I się wyzeraja.. zobacz na zdjęcia ze dolne liscie ma ciemne ale górne już  jasnieja.. tam gdzie top główny się robi większy tam z automatu widać jak się wyzera.. 😛

Elo Ludziska  :bongrip:  

Jak tam po swietach 🎄 pojedli ?🍰 prezenty otwarte ? 🎁 

Odpoczyajcie i łapcie spokój. W ten swiateczny okres nie zapominajcie o swoich najukochanszych roslinach jak i zwierzetach 💚

Pokój z wami Bracia i Siostry  :rollit:

IMG_20221227_144343[1].jpg

IMG_20221227_144455[1].jpg

IMG_20221227_144832[1].jpg

IMG_20221227_163324[1].jpg

IMG_20221227_163842[1].jpg

12 minut temu, Mr.Green napisał:

Jak tam po swietach 🎄 pojedli ?

Taaa... 2 dni w wyrku bo chyba RSV mnie dopadł. 

Pojadlem ale tabletek żeby mieć siły iść na grow-strych i piciu namieszać 🙂

@WBB  moze grypa ? Teraz wszystko szaleje a to zapewne poczatek dopiero 🙂 do tego duzo ludzi ze wschodu wbilo do EU co tez robi swoje.

Jak sie czujesz ogolnie ? Wszystko ok juz ? 

@Katastrofedens  dzieki 😉 Troche nie rowno dochodza w czasie ale to jakos przezyjemy 😛 

3 minuty temu, Mr.Green napisał:

@WBB  moze grypa ? Teraz wszystko szaleje a to zapewne poczatek dopiero 🙂 do tego duzo ludzi ze wschodu wbilo do EU co tez robi swoje.

Jak sie czujesz ogolnie ? Wszystko ok juz ? 

Gardło mnie napierdziela jeszcze. A tak poza tym i tym, że nie ma co jarać wszystko OK 🙂

Dzisiaj coś czytałem, że to w Niemcach jest atak grypy, rsv i pewnie covid... także nie wychodz lepiej z domu 🙂