Skocz do zawartości
Mr.Green

SoG = 15 x ​ 🌲 ​ Shogun + Bonusy _Organika_Led 245w

Rekomendowane odpowiedzi

@Prograss nie wiem 😄 mi to z przypadku wyszlo w sumie 🙂 i mam kilka nasion Critical + Gelato oraz Shogun + Gelato. 

Dodam ze te pestki wieksze wyszly niz to co dosatlem nie raz od RQS 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Sorki że ci zasmiecam fotorelacje ale widziałem używasz booster pk od biotabs . Napowietrzasz  mieszankę?bo czytałem że tak robią. A ja nie mam jak tego napowietrzyć więc czy mogę lać bez napowietrzania ? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Happygrow spoko luz. Nie mam z tym specjalnie jakiegoś większego problemu  😉

Używam PK boster z bananem i nie napowietrzam tego bo to ponoć bez sensu. 

Napowietrzam natomiast herbatkę kompostowa PK bo to jest niezbędne. 

Samo PK mozesz lac  normalnie po dobrym wymieszaniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Zróbcie kurwa przejscie tym co niosa swiatlo, potrzebujesz swiatła przeciez by rosnac jak to, wielkie drzewo kazda gałaz jest szczeblem  by sięgnac nieba, ledwo siegasz do pierwszej.. 

 

Tydzien 11  chyba 😄 jakos tak 🙂 

Lampa dalej 60%

Futer opór

Juz blizej jak dalej 🙂 

 

 

 

 

IMG_20221217_201719[1].jpg

IMG_20221217_201628[1].jpg

IMG_20221217_201616[1].jpg

Kong i przyjaciele  :yummy:

 

IMG_20221217_201344[1].jpg

IMG_20221217_201410[1].jpg

IMG_20221217_201523[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green wyrzucić te i tak już nie potrzebne(wyssane i popalone) wiatraki i zanieś im swiatlo 😉

Ładnie puchnie i dobrze wygląda 

Edytowane przez Soniq21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Brawo uczniu, jeszcze muszę cię wiele nauczyć, ale wydaje się, że zmierzasz w dobrym kierunku:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens problem w tym ze zanim to sie zrobi fit palonko.. to trzeba skrobac mlynek 😄

@Soniq21 Tak chyba zrobie jutro.  Lubie patrzec jak sie wysysaja 😄 

@Zielone krainy sama twoja obecnosc tu jest dla mnie wystarczajaca nagroda 😄 pamietaj jednak iz kazdego mistrza, uczen w koncu przerasta.. 😄 

:bandit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Przerastaj , jednak jak mówią mądrości ludowe, aby dorównać zielonemu królowi, musiałbyś stać się niczym źdźbło trawy, jakie postanowiło być drzewem, jeszcze żadnemu źdźbłu trawy się to nie udało, ale możesz próbować, droga przed tobą kręta i trudna do przejścia, najpewniej uschniesz i zgnijesz, a drzewem nie będziesz, ale jak chcesz marnować czas życia na dorównanie królowi zieleni to marnuj, powodzenia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy o zielony Mastre.. podązajac za samym twym cieniem jest zaszczytem a nigdy proby chodzby zrownania sie z twym blaskiem za marnotractwo uznane byc nie mogą.. wiec sie szykuj bo w nastepnym grow mam zamiar stworzyc organiczne potwory ktore moga byc w stanie wjebac twoje stworki na sniadanie 😄  

Chrum Chrum 🐽

 

@Soniq21 karpia kupuje juz po zgonie 😄 

@Prograss Jak dobrze pocisniesz z tematem to i u Ciebie caly batalion rakiet postawia w namiocie 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Piona kumpel skończmy, bo sobie nawzajem zapiszemy fotorelacje bzdurami, ale śmiechawa musi być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się wtrącać, ale z tego co wiem to nawet powój, który rozkwita na godzinę, w głębi swej natury niczym się nie różni od olbrzymiej sosny, która tysiąc lat żyje

 

  @Mr.Green U mnie tarcza antyrakietowa będzie może 🤣

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prograss  Wolałbym jednak być 1000 letnią sosną niż źdźbłem, ale co kto woli, można chcieć być chwastem, jaki rano wychodzi, a na następny dzień więdnie i usycha i nie ma po nim śladu, co kto woli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy i to i to jest niezbedne. Ile jest sosen a ile zdżbeł trawy.. wszystko ma swoj sens i nawet bedac najwiekszym badylem na dzielni.. jestes niczym bez tych setek lub tysiecy zdżbeł..  Zajrzyj w architekture osobowosci.. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Jednak jedna sosna daje więcej tlenu i jest z niej większy pożytek niż z całych pól źdźbeł, więc w ostatecznym rozrachunku stawiałbym na sosny, że to one będą pożyteczniejsze, ale źdźbła trawy też są potrzebne. Widziałeś sekwoje , drzewa jakie nazywane są wiecznymi ? To jest roślinna potęga, dochodzą do 115 metrów, potrafią mieć 3 tys. lat i dalej rosną. Dobra tyle ciekawostek naukowych. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...