Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Juz nasionka blackberry gum zakupione, yo jak tylko przyjdą beda sie rozwijać a ogrodku (z dala od psa), wiec w razie jakby suka okazala sie niewypalem to podmiana bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Zgadzam sie w 100%. Stwierdziłem fakt.Inny to taki, że sprawdzony seedbank kluczem do sukcesu.Ja bym się bał osobiście straty czasu chociaż planty wyglądają dobrze.Posadziłem sobie ziarna z paczki na balkonie. Kot zjadł ;)

6 godzin temu, Git napisał:

No ogolnie to, wydaje mi sie ze od stresu dala tyle nasion. Poszperalem po necie i jak masz zenska rosline ktora da ci nasiona, na 100% wszystkie będą żeńskie. W tym wieku juz plec chyba pokazuje co nie? Widze jak rosna jej te wloski juz chyba. 

 

Normalnie mialem wczesniej femi seedy phantoma og. Sorki nie znam wszystkich zwrotow na 100pro,moze herma to zle slowo na ta rosline? Ale nasiona na bank sa wszystkie zenskie. 

To skąd się biorą męskie osobniki w takim razie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lasir napisał:

@Zielone krainy Zgadzam sie w 100%. Stwierdziłem fakt.Inny to taki, że sprawdzony seedbank kluczem do sukcesu.Ja bym się bał osobiście straty czasu chociaż planty wyglądają dobrze.Posadziłem sobie ziarna z paczki na balkonie. Kot zjadł 😉

To skąd się biorą męskie osobniki w takim razie? 🙂

Z połączenia meskich roslin z żeńskimi xP 

 

2 godziny temu, Brazil Munster napisał:

Tak jak zielony. Szkoda ziemi, nawozów, pracy i czasu. 
 

🙂 

Najbardziej szkoda czasu, nawozow uzywam tyle co nic, juz 4 uprawe mam te same butelki i jeszcze w chuj zostalo xd a praca, co to za oraca otwierania boxa 30 razy w 3 miesiace 😆 

Kto nie ryzykuje szampana nie pije. Ale tak czy siak, zasadze juz kolejna 100pro legit, jak tylko przyjdzie. To w razie w bedem znowu troszke w plecy ale tragedii nie bedzie. Detoks sobie miesieczny walne to i lepiej na tym wyjde

Poswiecilem dzisiaj pare godzinek na szukaniu tego i owego, no i reasumując mam 50procent szans na fajna rosline 😜jak bedzie facey to w pokoju bedzie sobie stal 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lasir napisał:

@Git ok.wybroniłeś się 😉 oczywiście, że może być sukces.Jak Ci zhermiły?banan?

Szczerze mówiąc nie mam pojecia, bo okazalo sie dopiero po wysuszeniu ze mam pare nasion w topkach, jak mówiłem nie duza ilosc i nie na wszystkich topach, ze 20-30 nasion mialem w 160g. Najprawdopodobniej banan, bo zadnych jajec nie widzialem w czasie uprawy. 

Edytowane przez Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lasir napisał:

@Git to banan...popalimy 🙂

No oby oby hehe. Ogolnie to na nowy rok wszystkie te nasiona wypierdalam na outdoora xD 

Ale ogolnie, jedno nasiono bylo femi, bo zostalo mi z poprzedniej uprawy, zamawialem 3 nasionka a uzylem 2. Potem to co mi daly, wrzucilem do sloika razem z ta jedna 100u procentową femką. Moze na farta jak wyciągałem ze sloika, wzialem akurat tą co zostala 😆😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly updejcik, fajnie sie zaczela rozwijac panienka (mam nadzieje ze panienka xD). Zlapal sie tez winowajca opoznienia. 

IMG_20220702_131044.thumb.jpg.222e896a93ab649ada4a801ebfe769c9.jpgIMG_20220702_131102.thumb.jpg.60c3dcc439fe25ca95ef7353c68e0bd1.jpgIMG_20220702_131113.thumb.jpg.d71e8158d2566e77d5a69a6ccaa565ee.jpg

Tutaj zrobilem fotke wloskow, czy to mowi nam ze to baba czy to nic jeszcze nie znaczy? 

IMG_20220702_131128.thumb.jpg.42aab50166743a34ab5fd53596c6eade.jpgIMG_20220702_131136.thumb.jpg.c8f272a0e9ea4ddcd6925166a8bee5fd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git włosa nie widzę, bo oczy mam z deka ciężkie ale pokazuje że już ma chęć kwitnąć.

Nie wiadomo czy damka jeszcze, oby puściła kłaka.

Jest i łaciaty winowajca spustoszenia 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Git te słupki co masz pokazują że tylko czeka aż przelaczysz.

Ja tak miałem chyba z Kripple Roulette, pokazała włosa przy świetle 18/6.

Zaraz wygrzebie foto.

Skrócony pierwszy dzień z 18 na 12 i już włos.

https://marihuanaforum.pl/topic/7042-holy-grail-kush-kripple-roulette-100w-led/?do=findComment&comment=74308

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...