Skocz do zawartości
Miejski Guru

OG Kush | Fruit Spirit | Power Flower | Honey Cream

Rekomendowane odpowiedzi

Ppm wody bylo za niskie wiec musialem podnieść dodajac nawozow, na samej wodzie zle roslo wtedy, ten nawoz jest do wody twardej i wg tabelki daje sie juz go na starcie od dawki first roots przez first leaves do normal grow i flowering, czytalem ze ma pozytywny sklad ktory dobrze wplywa na planta, tamte w kubeczkach byly na samej wodzie z ukorzeniaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lava 7 dni najladniejsza, juz maja sucho ale potrzymam do jutra z podlaniem i co, lac te 300ml? Wg zalecen powinno byc wody 25% doniczki czyli 500ml ale to moze dopiero bede z czasem zwiekszal, poki co jest git

20220907_074439.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miejski Guru 25% wody w stosunku do pojemności doniczki jest odpowiednie jeśli masz już dobry system korzeniowy. Teraz taką ilością je utopisz, podobnie jak te wcześniejsze. I przez tą wilgoć też masz ziemiórki, one lubią jak jest mokro i ciepło.

W 5,7 l donice lałem pół litra wody co 2-3 dni jak już miały iść na kwitnienie. Także pomyśl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miejski Guru ty nie licz dni podlewania tylko czy jest woda czy też nie po podlaniu wierzch musi całkowicie wyschnąć a jak nie wiesz dalej kiedy to czekaj aż liście trochę opadną i wtedy sprawdź jaka jest ziemia i już będziesz wiedział ile podlewać pamiętaj czym dasz większą donice tym więcej musisz podlewać 

I wodę lej po całej donicy 

A czekasz aż woda postoi 24h i sprawdzasz parę razy pH zanim podlejesz bo ph- nie działa tak że nalejesz kranówki dasz ph- zrobisz 6.2 np i będzie git nalewasz wodę zbijasz pH czekasz 24h i zbijasz jeszcze raz coś musisz źle robić i nie dodawaj żadnych nawozów 

Pamiętaj że wody lepiej dać za mało niż za dużo bo szybciej się ogarnie jak przesuszy niz przeleje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr green mnie uczulil na podlewanie to juz wiem tez, mialo byc jutro ale jakos juz dzis mialy sucho i wydawaly sie klapniete to dalem im na razie 150ml, 6ph, 517ppm i jeszcze na noc dostana drugie tyle, lava rosnie jak szalona, nastepny raz biore pestki od tego cannabis club, wilg troche skoczyla powyzej 68 to wylaczylem nawilzacz, temp ok 25, z tymi kubeczkowymi chyba dam se siana, 11ty dzien

20220911_181317.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w kubeczku mi zazwyczaj rosly kozaki i nie brak bylo miejsca na korzenie to nie wiem, nie mam juz materialowych doniczek wiecej to moze kupic jeszcze i przasadzic hmm... zauwazylem dzis ze od wczoraj liscie lavy zawijaja sie w pazur to za duzo azotu czy znowu przelana? Moze ppm za wysokie robie jednak i za wczesnie podlalem o ten 1 dzien, moglem sie chyba trzymac schematu...

20220912_093946.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...