Skocz do zawartości
Miejski Guru

OG Kush | Fruit Spirit | Power Flower | Honey Cream

Rekomendowane odpowiedzi

Lacznie 12 kielonkow po 25ml czyli te 300ml ale moze o ten 1 dzien sie pospieszylem i jednak za duze ppm robie te 517 bo sugeruje sie tabelka rqs ze sadzonka 400ppm a na wegu zwiekszac do 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak grzebalem palcem z wierzchu to bylo sucho chociaz jeszcze 1 dzien by pewnie wytrzymaly i czytalem ze ten claw to nitrogen toxicity na 1szym miejscu to moze juz ukorzeniacza nie dawac tez po 2gim tyg bo juz ma 12 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no w czw podlana to mialem trzymac do pon ale ten gosc wyzej pisal zeby nie lac wg tabelki to juz sie sugerowalem ze sucho maja i podlalem wczoraj tylko widze ze juz na wczorajszej fotce po podlaniu zaraz ona juz tak lekko wywinieta byla, chyba bede trzymal to ppm ponizej 500 na poczatek i odstawie ukorzeniacz chociaz nie powinien przeciez zaszkodzic... myslicie ze ta lava to ma takie dobre geny? bo te 3 od paradise seeds nie sa takie kozaki zwlaszcza ta 1na co miala juz te liscie zoltawe na starcie jest bardzo mala

Edytowane przez Miejski Guru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie sa przelane, material suchy jest, to chyba jednak genetyka, biorę seedy od tego cannabis clubu i jade dalej jak mi maja tak jak ta lava rosnac :) tylko najpierw docisne do konca chociaz ta jedna sztuke przynajmniej sprobuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miejski Guru wsadz palca calego do ziemi. Jak nie ma fest mokro ani srednio mokro tylko jest leciutko mokro lub poprostu wilgotno albo i sucho.. a i doniczka nie jest ciezka to tej Lavie chce sie pic. Wlej jej 500ml 🙂

Roslina B nie domaga.. bierze ja to samo.. 😕

Z ta woda to tam jakies czary sa u Ciebie 🙂 bez kitu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze to moze przez nasiona skoro teraz jedno tak wystrzelilo a reszta niedomaga, podlalem lave tymi 500ml, ph 6,2, ppm ok 500, mniej ukorzeniacza dalem, tylko minimalnie od dolu oddala wilgoc wiec wszystko sie raczej wchlonelo, reszte podlalem po 300, z tego ice creama jednego moze cos bedzie, pozostale slabo mega, chyba poczekam z tydz gora dwa i wezme sklonuje ta lave albo zamowie wiecej seedow od cannabis club, dzis 14ty dzien swietuja

20220914_163330.jpg

20220914_163340.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik najgorsze jest to, że dostał tyle rad i nadal to samo. Przecież te roślinki w kubeczkach spokojnie można odratować i zebrać z nich porządny plon. Wystarczy przesadzić do docelowych donic i szczerze to rozwiązuje problem. No ale jak jest tłumaczenie, że nie ma innych donic to cóż powiedzieć 💁🏻‍♂️ Nikt za niego mu nie kupi, nie przyniesie i nie przesadzi roślinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy używa się wody z kranu to ppm można sobie o kant dupy potłuc, nie wiadomo jakie minerały są w standardzie. I mierzenie w ten sposób nie jest miarodajne jak widać.

Sam ukorzeniacz wystarczy na początek, albo jakieś mikroby. Nic więcej, a jak dobra ziemia to i na samej wodzie do 3 tyg przeżyją.

Może zabrzmi chamsko ale czasami ludzie lubią robić k... z logiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystkie traktuje tak samo i jedna jest taki kozak a reszta slabo to musi byc chyba wina nasion... ppm to inaczej ec, 500ppm to ok 1ec, tu gosciu mi poradzil zebym sprawdzil i woda miala za niskie bo 250 a wg tabelki rqs zalecaja 400 na start wiec podnosilem zreszta mam nawoz dual part od ghe do wody twardej i tam juz zalecaja dawac go na start minidawki, inne rosliny mi rosna calkiem ok wiec to musialy byc zle nasiona bo juz wszystkie warunki mialy poprawne, lava dzien 15, piekna jest :) juz chyba sie podniosla z oklapniecia to będę jej dawal te 500ml jak przeschnie

20220915_093347.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...