Skocz do zawartości
Miejski Guru

OG Kush | Fruit Spirit | Power Flower | Honey Cream

Rekomendowane odpowiedzi

@Miejski Guru to że dobrze schnie to raczej na korzyść ziemii.podlewaj bardzo powoli.ja teraz leje po 2 litry na roślinę a dołem nic nie wypływa.No ale ja 3 rośliny podlewam koło 30minut i na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lby wstaly, zmierzylem ppm wody i ma 225 troche za malo do 400 zalecanych na wczesny grow i EC 0,45 na te 0,8 zalecane to jak podniesc? Dodac jakiegos ukorzeniacza czy kapke nawozu? Bo nie wiem jak sie podnosi to ppm

20220831_075022.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Dodanie ukorzeniacza i dawki first roots nawozu dual part do wody twardej podnioslo ppm do 450 wiec chyba powinienem tak wg etykiety stosowac bo moze ta woda wyplukiwala substancje chociaz w ziemi sa niby to ja juz nie wiem, byle nie przelewac, czekam na tego 4go lba :)

20220831_082712.jpg

20220831_082717.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawilem tylko te 3 mlodsze w kubeczkach... chyba nic z nich nie bedzie ale moze... jak dla mnie ziemia jest juz sucha i trzebaby podlac, wkladam palec i nie czuc wilgoci, potrzymam do jutra i podleje 100ml na lebka bo juz sa 4 w komplecie, ppm i ph mierzylem kranowki odstanej 24h to trzeba obnizac ph i podbijac ppm to moze bedzie git

20220901_184655.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Miejski Guru  Ja zachodzę w głowę, dlaczego ty zamiast przesadzić te żółknące rośliny w tych plastikowych kubeczkach i wsadzić je do tych dużych doniczek z dużą ilością świeżej dedykowanej ziemi, to sadzisz w nich nowe pestki? Przecież te rośliny  w kubkach o ile to nie automaty dałoby sie odbudować,  odpowiednie dawki ukorzeniacza  i enzymów zaraz w dużej doniczce by się ukorzeniły i zregenerowały i byłby z nich ładne krzaki. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podlane po 100ml, mam nadzieje ze im wystarczy na pare dni, pierwotnie plan byl taki zeby przesadzic te z kubeczkow ale uzgodnilismy z mr greenem ze lepiej zaczac od nowa bo nie wydaje mi sie zeby odzyly chociaz ograniczylem podlewanie, kiedys w kubeczku rosl mi mocny krzaczor minimum 40cm...

20220902_082117.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, wilg mi spadla do 42% to chyba musze wlaczyc nawilzacz i od wczorajszego podlania ziemia wyschla praktycznie na wior to podlac znowu i wiecej troche niz 100ml? Nie chce ich przesuszyc bo w ogole jedna juz pokazuje zolte koncowki a wszystko jest juz tym razem dobrze... ph, ppm i na pewno nie przelane

20220903_134225.jpg

20220903_134218.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem nawilzacz i bede je pryskal to niech wytrzymaja do jutra z podlewaniem i pykne im te 300ml, no wlasnie dalem kropelke ukorzeniacza i dawke first roots dual part ghe zeby mi to ppm podnioslo do zalecanego to moze gosciu tamten mial racje ze inne ziemie poza plagronem sa naladowane nawozami i pala na starcie... te w plagronie spoko chociaz jedna jakby troche wyciągnięta, temp spadła do 21c to przykrecilem tez mieszajacy wicher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Miejski Guru  Jesteś "czarodziejem" upraw, nie wiem, jak tobie się to udaje, ale ta nowa roślina, jaka tyle co wyszła z ziemi też zaczyna żółknąć na końcówkach, albo ci ktoś klątwe na uprawę rzucił, albo nie wiem, co ty za numery wykręcasz z tymi roślinami.

8 godzin temu, Miejski Guru napisał:

20220903_134218.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...