Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr @Andi jak widzicie są dziury po paluchu zawsze sprawdzam przed podlaniem właśnie palcem do samego dna podlewam co 3 dni 1litr wody na doniczkach 10l co drugi dzień ma wilgoc na dnie 3 dnia już sucho i wtedy właśnie podlewam 

Zamówiłem im nawozy top max i bio bloom bo ten biohumus co mam to średnio się nadaje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyr mi jednak po przeczytaniu różnych wiadomość z neta wyglada to że ma za ciepło w boxie na włączonych lampach mam 35-38 a w ciemności 24-26 dlatego postanowiłam wywalić tego led kwiatka bo on ogromną ilość ciepła wytwarza odbiło to się zmniejszeniem ilosci lumenow do 10600 ale box jest 40x50 więc w normie zobaczymy czy coś to da 

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jutro dziewczyny pierwszy raz dostaną porządne jedzonko😋 a w niedziele dam kilka fotek bo na obecną chwilę  nie ma wielkich zmian. Po wywaleniu kwiatka led  temp spadła do do 30° czyli prawie idealnie😊 jutro dołożę jeszcze jeden wentylator i powinno być git👊

20220706_142722.jpg

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zycienamaxa No 28-30c to jest dla mnie idealna temperatura, dobrze karm biobloom+top max dają dobre efekty, na flo jak będzie potrzebować trochę azotu to jej dasz na razie lej biobloom+top max

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zycienamaxa Możesz zrobić i tak, top maxa nie stosowałem jeszcze ale biobloom to śmiało 5ml na 1l przecież ty masz dobrze rozwinięte te krzaczki. Pojawiły ci się już pre-flowery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zycienamaxa To są inaczej kwiaty które pojawiają się jako pierwsze. Tymi nawozami nieda się przedawkować bo są to organiczne nawozy, co najwyżej zakwasisz lekko glebę, ale to można w moment wyregulować, a niema co skąpić roślinie nawozów jak ma niedobory, albo to światło albo ta jedna żółta, jest totalnie wypłukana z minerałów. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung podejrzewam że temperatura jej nie odpowiadała. Ziemie ma  nowa od 15 dni w tym czasie też miała lane 2 razy biohumus na kwitnie wiec raczej większych niedoborów nie powinna miec. Jeśli chodzi o włoski to są już od 25 dna albo wcześniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś podniosłem dziewczętom światło do góry i dałem dodatkowy wentylator wyciągający centralnie nad świetlówką. Powinno pomóc obniżyć mam nadzieję do 28° dziś również dałem im po łyżce dolomitu i nawozy bloom i top max po 2.5 i bio grow 1ml stopniowo będę zwiększał. W niedzielę zrobię dziewczętom sesje a tym czasem pokaże zmiany. 

20220707_184011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...