Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zycienamaxa do kołnierza wlotu spróbuj jeden wsadzić wentylator żeby wpuszczał powietrze.

I jak masz jak opcje to okno otwarte zostaw, albo rurę dolotowa z uchylonego okna doprowadź w kołnierz na dole boxa jak jest takowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr mam dwa wloty jeden  na dole drugi na srodku i jeden wylot nad lampami

temperatura podskoczyle od tej pory jak zdjąłem te plastiki z tych ledow. Z drugiej strony to na spocie na słońcu mają po 40-50 stopni na słońcu więc nie wiem czy coś z tym robić. Okno jest otwarte 24h dzisiaj sprawdzę jak mają w nocy temperatura 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne rozwiązanie to świecić w nocy, wyciąg wyprowadzony do okna i full moc wyciągającego. 
 

Niestety lato ma swoje prawa. U mnie teraz jak osuszacz chodzi cała dobę to tez mi podniósł temp pod 30 za dnia. Ale ja niebawem kończę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 25

Dziewczyny nocą mają 24° w Dzień 30-35 więc raczej normalna różnica temperatury będę kombinował aby obniżyć do 30

Ogólnie jak na 25 dni od kiełka licząc to raczej spoko wyglądają co myślicie?

20220626_173705.jpg

20220626_173711.jpg

20220626_173753.jpg

20220626_173821.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zycienamaxa napisał:

Ogólnie jak na 25 dni od kiełka licząc to raczej spoko wyglądają co myślicie?

tak średnio, co ile ją podlewasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester wcześniej jak były w małej doniczce to co dwa dni podlewałem ostatnio w środę zatankowałem po 0.5l. Dziś sprawdzałem na głębokości ok 4cm jest wilgotno.

W środę dopiero je dałem do 10l donic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Zajebiście wyglądają, dobrze rozwinięte oby tak dalej powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga mały spoiler🤭

Na kolejny projekt planuje wybrać 2x Critical Kush

box 90x60x180

oswietlenie hps https://allegro.pl/oferta/lampa-sodowa-hps-250w-phytolite-autoflowering-10611904539

Ziemia terra professional doniczki 2x25l  nawozy hmm mam nadzieje że coś podpowiecie😊

Z resztą jeszcze się zastanawiam. Na pewno jakiś nawilżacz wiatraki filtry i inne duperszmity😄 Ruszam jakoś koło września jak temperatura będzie na hps pozwalała a jak na razie pobawię się z tym do końca i trochę pouczę😉

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Zycienamaxa Roślina ci już kwitnienie. Jak mowa o nawozach, to co chcesz , jak mowa o dedykowanych, Canna , Plagron, Biobizz , wszystkie są podobnie skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 31

Mogę obciąć większe wiatraki które zasłaniają szczyty ? Jedna z roślin po podlaniu nawozem na kwitnie trochę zbladła to norma ? 

20220703_132702.jpg

20220703_132706.jpg

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Szwagrom @Tester @Udyr @Brazil Munster  mam zamiar zakupic ten zestaw nawozów 

https://allegro.pl/oferta/zestaw-nawozow-biobizz-try-pack-indoor-3x250ml-waw-6442534984

Obecnie 1 raz zalałem im biohumus extra do kwiatów kwitnące ale jakoś po tym 1 z roślin zbladła co myślicie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zycienamaxa Bardzo dobrze pomyślałeś, polecam świetne nawozy sam ich używam, może chłopaki coś jeszcze lepszego polecą ale też chyba ci doradzą try-pack od biobizz bo to skuteczne dobre nawozy, sprawdzone w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwa czy trzy liscie mozesz usunac jezeli widzisz ze zaslaniaja mniejsze szczyty

Lub

Mozesz je chowac i doginac do dolu by byly pod szczytami tylko ze wtedy trzeba to raz lub dwa razy dziennie powtarzac bo liacie beda powracac do pierwotnego ulozenia w strone swiatla.

Wybor nalezy do wlasciciela zgromadzenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...