Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sam uzywam co2 bag. Lecz nie w zwiazku z temperaturami bo nie wiem jak to ma pomoc obnizyc temperature skoro na swiecie nam wmawiaja ze co2 podnosi temperature na planecie hehe.. a po to by dostarczyc roslina wiecej co2 bo rosnaca konopia  potrafi go zuzywac do 4 razy wiecej niz jest on dostepny w normalnym powietrzu.

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie chodzi o obniżenie temperatury tylko czytałem że przy zastosowaniu torby co2 mozna pozwolic na trochę wyższe temperatury w boxie u mnie 35-37 to standard na włączonym świetle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawa konstrukcja.. co tam w srodku tych butelek siedzi? 

Edytowane przez Soniq21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zapamietac 🙂To ma jakąś optymalną temperature w jakiej ma działać, i na jak długo wystarczy taki zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soniq21 w ktorej ma działać raczej nie. Ma działać w temperaturze jaka panuje w boxie😉 lecz ważna jest temperatura w jakiej przygotowujesz zacier ma mieć od 35 do 40 stopni. Zacier co ok 7 dni trzeba wymienić koszt to ok 3 zł na tydzień więc myślę że warto takie coś mieć. Miałem zamiar kupić torbę co2 ale to wydaje się być spoko no zobaczymy jak się spisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi nawet nie zwróciłem na to uwagi🤣 spoko w sumie na kolejny projekt zostanie😉 czyli top max i bio bloom po 1.5 ml na litr wody jak będę dawał co drugie podlewanie bedzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa podnieś doniczkę i "zapamiętaj" jej wagę.

Jeśli będziesz pewny że jest za sucho to podlej i podnieś jeszcze raz. Na przyszłość będziesz miał odniesienie kiedy lać, bo czasem góra jest sucha a na dole może być mokro.

Ta wygląda na głodną na dodatek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...