Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr @Udyr @Udyr   ok  cos wymyślę. A gdybym zabudowal szafke od dolu i dal taka ala donice podłużna wym wys30 szer57 gł27 to dalo by rade je wszystkie tam kisić? Wysokosc ok 90cm doniczka od światła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę za tydzień dam dwie  na spota, wcześniej nie dam rady. Tutaj zostawię jedna najładniejsze i dam jej donice 10l podłużna balkonową 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa zabierasz się za to od dupy strony. Ja na większej powierzchni robie pre-veg.

projekty w obudowach od kompa, lodówkach czy tez innych szafkach na buty zawsze kończą się tak samo. Jazda z utrzymaniem warunków, w huj roboty w błoto i na końcu średni bądź kiepski produkt.

Wg mnie minimum powierzchni gdzie sensownie można coś tam uprawiać to 80x80x180 i to tez nie 5 czy 4 tylko max 2. Duza doniczka i trening typu mainlining a tak to rzeźbienie z którego na końcu wychodzą jakieś schorowane mutanty. Takie moje zdanie.

 

ps. Nie sadź kilku roślin w jednej doniczce !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard ma to sens co piszesz lecz od czegoś trzeba zacząć chociaż by po to żeby się nauczyć i spróbować czy to jest dla ciebie. Mogę wydać 2-3k na sprzęt ale jaki to ma sens jeżeli mi to się znudzi po miesiącu (oby nie 😉) ps tam zostanie ostatecznie jedna roslina😉

@Brazil Munster masz racj. Nie bede kombinować dam donice podłużna 11l

Dla jednej rośliny wystarczy w zupełności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa a nie myślałeś ze przez to ze zrobisz to źle i będzie męczarnia to nie będziesz miał przyjemności z uprawiania ani radochy z efektu końcowego ?

Jebniesz to w kąt i będziesz łaził i opowiadał jakie to hujowe i niewdzięczne hobby.

Nie kombinuj na sile, wszystko już jest wymyślone i dostępne 😎

W necie masz wszystko jak na tacy ale ludzie nie wiem czemu lubią zawsze dodać coś od siebie wiec zrobisz i tak pewnie po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCzerze jak jarasz itd to nie ma szans ze się znudzi. Nie ma takiej opcji. 
wrecz odwrotnie, będziesz nakręcał się w połowie grow i będziesz rozkminiac jakie już szykować na kolejny grow. 
 

warto wyłożyć te 3k i mieć sprzęt na propsie i cieszyć się jak to wszystko rozwija się.

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  Zgadzam się w zupełności. Też pierwszy raz w to wszedłem, rzuciłem 3k na sprzęt i pięknie się na to patrzy jak rośnie w fajnych warunkach. 

Praktycznie nic przy nich nie robię tylko podlewam i obserwuję. Cieszy japę niezmiernie 🙂 

@Zycienamaxa Zainwestujesz a przy pierwszym czy drugim sadzeniu będziesz już na plusie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zumiacz szczerze to szkoda mi kasy😉 Wolę za te 3k polecieć gdzieś na wczasy😉 ale nie mówię że nie zmienię kiedyś zdania. Dziś zrobiłem nowy box tamten był taj jakby tymczasowy. Wymiaru to 40x50x110 jutro dwie przesadzam do donic 11l a jedną leci gdzieś na spota w weekend.

20220621_185540.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...