Skocz do zawartości
Mr.Green

Gelato | ScroG | Shogun | Mainline | Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Mr.Green No nie powiedział bym że jesteś amatorem, amatorzy nie uprawiają takich bujnych roślin. Pozdro 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung dzieki wielkie ale za profesjonaliste sie nie uwazam.

Bardziej procentuje to ze uzywam BioTabsa ktory robi robote sam za siebie i nie jest na tyle ryzykownym sposobem karmienia co mineralne nawozy. BioTabs jest banalny w uzyciu nawet dla poczatkujacych jak ja 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Mr.Green ja też używam BioTabsów ziomeczku, i też mogę je polecić bo są na prawdę świetne i robią robotę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heavy Lung uzywasz tylko tabsow czy calego zestawu od BioTabs? No przy organice ciezko cos zepsuc. Tylko trzeba troche ogarniac zeby nie braklo niczego panną i jest gitarka 😉 ja zapodalem BioTabs na swoj debiut i poki co nie zamierzam zmieniac tego systemu 🙂 a jedynie go dopracowac 🙂 teraz mialem ambitny plan i dobrze szlo to jajca sie pokazaly i popsuly mi humor 😆 ale juz mi przeszlo i nie ma co plakac. Trzeba isc do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Używam BioTabs po 2 szt na roślinę, bo troszeczkę pózno przesadziłem i nie widziałem sensu jej bardziej koksować, BioBloom. Chcę zakończyć out by jak najszybciej zabrać się za in. Nie widzę sensu inwestowania w to tym bardziej że jest to niepewna inwestycja. Zainwestuje gdy skupię się już na in, ale i tak świetnie to wygląda bo nie wystarczy mieć nawozy i specyfiki, trzeba też o to dbać jak o własną dziewczynę nie zapominać o niej gdy jest w potrzebie. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Pedałom trzeba powiedzieć wyraźne stop, dość pedalenia się , usuwaj zboczeńca i w ogień , niech płonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 Dzien kwitnienia.

Po malej zalobie czas na urodziny 😄 4 nowe kielki ida w gore. 2x Shogun i 2x Critical. Obcialem dwie hermy i w ta glebe wsadzilem po dwie sztuki. Odrazu 12/12. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Cos sie konczy a cos zaczyna 🙂

1974237628_IMG_20220712_1746151.thumb.jpg.1cdab617d3b4891110e0f28b186ed939.jpg

 

@Cali_Bastard Tak to wyglada 😄 po indukcji w pierwszy tydzien Flo to bylo nie do postrzymania 😄 

1763608859_IMG_20220712_1747301.thumb.jpg.95d97548bfc768facb036c61ae51ac44.jpg

1779604273_IMG_20220712_1747021.thumb.jpg.1001af9dbb77ef1c8aecf922d339bf68.jpg

 

Dlatego chce zdjac siatke i je rowniej rozlozyc a te maluchy dam do srodka i podwyzsze je troche co by blizej lampy byly. 

Podgole doly delikatnie i usune moze jakiegos liscia.  To chyba lepszy pomysl niz ta druga siatke montowac

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green po co te maluchy jak masz fotoperiod na kwit ? Czyżby to ten strach przed pusta przestrzenią 😂

wyjebaly ostro bo w momencie przełączenia już pewnie sterczały. Nic to, nast razem przełączysz szybciej i będzie ok a teraz zakładaj kolejne piętro siaty bo jak napuchną to zaczną się przewracać i będzie dopiero chaos.

Ale jak chcesz to je uwolnij i zpalikuj bambusami i zostaw tylko te 3. Maluchy wypierdol bo szkoda zachodu i miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik Jak je teraz wyrzuce to tym bardzien szkoda:D NIech sobie rosnie. Zobaczymy co wyjdzie jak odrazu na flo wjedzie. Lubie eksperymenty. 🙂

@Cali_Bastard wole chyba je uwolnic. Lepiej rozlokowac i bambuskami porobic podporki. Nie widzi mi sie juz nakladanie drugiej siatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik Jeden juz poszedl. Ten Coockies Gelato ktory byl taki niedojebany. Nie mam gdzie outdoor. Tego jednego upchnalem w takiej dziwnej miejscowce:D moze kiedys fota wpadnie. Jak cos urosnie:D

Niech sobie ida. Nasion mam jeszcze troche:) Jak kupisz wiecej to lepsze sa te nasiona niz jak zamowisz 1 albo 2 . To juz lepiej 5 albo 10 kupic. A na RQS sa rozne promocje dosc czesto. 10 nasion -25% i ogolnie znizka przy 10. Plus duzo gratisow daja to trzeba to wysiewac 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rqs kiedyś robiłem Gorilla glue i był wypas wiec kupiłem prosto od nich 100 pestek i co…. ponad 70 niewybuchów! Napisałem, hajs oddali, jakieś freebies’y dali… więcej nie próbowałem 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i rada na przyszłość, jak chcesz żeby po przełączeniu tak mocno nie wyjebaly to zmniejsz różnice temp między dzień a noc. Podgrzej jakimś farelkiem czy coś żeby była różnica maks 3* to nie powinny tak stretchowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siatka siatka.. i po siatce. Panny rozbrojone. Przepakowane i w nowym ustawieniu. Mam nadzieje ze wyjdzie na lepsze. Rozrzedzilem galazki i poupinalem na ksztalt klomba. Wiecej swiatla dociera teraz do nizszych topkow. Mam nadzieje ze teraz to juz z gorki.

Leci pelna suplementacja od BioTabs.  Cukier juz sie robi takze cos powinno z tego byc 🙂 

 

 

IMG_20220713_195750[1].jpg

IMG_20220713_203414[1].jpg

IMG_20220713_211548[1].jpg

IMG_20220713_220909[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...