Skocz do zawartości
Mr.Green

Gelato | ScroG | Shogun | Mainline | Critical

Rekomendowane odpowiedzi

z malym bonusem w postaci kropli zywicy pod topami 🙂 BioTabs robi robote

IMG_20220506_221646[1].jpg

IMG_20220506_221616[1].jpg

@guma1993 okolo 3 tygodni +/- kilka dni. Rozne planty sa z roznego dnia. 9 maja polecialy na wacik pierwsze sztuki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dzięki. Masz tam z boku filodendrona czy epipremnum złociste? Ja mam bananowca, skrzydłokwiat, aloe humilis i Aloe mitriformis, a niedawno trzy lilie amazońskie, uruchomiłem ogródek i poza jakimś tam standardowo koperkiem, pietruszką, sałatą, szczypiorkiem, ziemniakami, pomidorami to zabrałem się za peperoni. Od początku uprawy gandzi złapałem takiego bakcyla do uprawy roślin, że szukam okazji do posadzenia czegoś nowego. Spokojny klimacik na pokój do jarania ziółka btw. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik szczerze to nie wiem co to jest bo dostalem to kiedys od znajomych co sie wyprowadzali i tak rosl troche bo rosl ale dalem mu kiedys tabsa od BioTabsa bo mi zostal jeden i go podlewam czasem czyms z zestawu i rosnie jak dziki po calym suficie 🙂 jakbym mial ogrodek to bym sadzil jak oszalaly wszystko 🙂 podzielam zajawe 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor wszystkim. Aktualizacji czas nastal.

Dziewczyny juz po przesiadce. Stracilem gdzies z tydzien czasu przez male zawirowania grawitacyjne. Panny sie kisily w malych doniczkach i korzenie solidnie zarosly cala dostepna przestrzen. Na szczescie mamy to juz za soba i mozna skupic sie na tym co najlepsze 🙂

Spod doniczki.. zdjecie bez lampy 😄 a innego nie ma.

 1913471463_IMG_20220607_1946031.thumb.jpg.df72befc02d7b1ca944ed067ab92ed74.jpg

Tak to wyglada z lotu ptaka. Ustawienie

Critical         Gelato Blue        Critical

Shogun        Gelato Green   Gelato Weeding

No i Gelato Coockies w srodku

2079108204_IMG_20220608_2153441.thumb.jpg.570a6bbb6cffd932885626b1090c284d.jpg

Shogun & Gelato Blue dostana dzisiaj kose przed spaniem na 4 pałki sladem Green Gelato ktory troche zwolnil po cieciu i przesiadce ale widac wzrost i ruszyl. Mam nadzieje ze z kopyta 😄

Shogun

510666914_IMG_20220608_2150231.thumb.jpg.913019916454d4e24a94b9159a5028a7.jpg

 

Green Gelato
926541726_IMG_20220608_2151111.thumb.jpg.f019debad8e892f64a00999945786db1.jpg

IMG_20220608_215224[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Critical nr1

IMG_20220608_215307[1].jpg

@Udyr  Poszedl caly zestaw z BioTabsa. Startex 100g + Silicum Flush 100g + Mycotrex 15g na korzenie ktore zostaly obsypane przed wsadzeniem do nowej donicy + 5 g Bactrexu na rozwoj bakteri + 3 Tabsy przedzielone na pol i umiejscowione blizej dna co by mialy na potem jak korzenie dojda  do dna. Zalane to wszystko dobrym litrem wody z 5ml Orgatrexu + 5g Bactrexu na litr wody. Papu maja duzo na razie a jak siatka bedzie wypelniona i bede przelaczal to dostana troche Orgatrexu z Bactrexem i tydzien pozniej zaczynam gotowac herbatke z Bactrexem na przemian z PK od BioTabsa az do momentu lania wody i scinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr To teraz mi mowisz takie rzeczy ?:D Juz mi sie wjebales do glowy 😄

Pytanie mam. Tego Gelato Blue co ma teraz 3 odrosty i jest najwyzszy to ciac szystkie 3 glowy ?161669320_IMG_20220608_2152571.thumb.jpg.e8a14321cde5c7226187bad9b973045d.jpg

Widac ze sie ugina pod swoim ciezarem wiec chyba przyda mu sie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni ostal sie Weeding Gelato i chyba tez dostanie kose chociaz nie wiem jak go ciac bo jest nieforemny troche i wydaje mi sie ze jak go ujebe przy pierwszym węzle to sie nie pozbiera 😕  albo bedzie sie slimaczyl. Myslalem mu Topa dac tylko na stozku glownym i polozyc go jak do LST zeby mu bebechy rosly w gore.

@Udyr urwac mu cala reke zamiast ciac? Czy toping mu zrobic nozyczkami ? czy ogolnie lepiej je urywac niz ciac? bo nie skumalem teraz troche

Tak jakby usuwal stozek wzrostu paznokciami? To tak mu odmiazdzyc ramie ?:D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jeśli chcesz robić topping na grubszej gałązce np. pod piętrem stożka wzrostu to nożyczki. Jeśli same szczyty u młodych odrostów to ułamać.

Jeśli nieodpowiednio to opisałem to poszukaj - scissors vs fingers topping. Tam prędzej zrozumiesz.

 

Scissors-VS-Fingers2.jpg

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UdyrJuz teraz kumam. Shoguna i Blue Gelato pocisne ostrzem a tego Weeding Gelato co chce samego topa to mu z pazura zajade 🙂

A co do tego Blue Gelato co ma 3 odrosty i mowisz zeby ciac te dwa wyzsze to ten trzeci jest zaraz za nimi. To go z czasem tez poczestowac Topingiem czy zostawic go juz i zeby byl na 5 ramion ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UdyrTez mysle ze 5 bedzie ok. No nie dlugiego nie. Na weekend bede siatke zbijal wlasnej roboty i jak tylko odrosna troche po tych cieciach teraz to je upinam gdzie sie da i przelaczac to zaraz:D pierwsze przelaczenie w zyciu 🙂 heh 

Dzieki za wskazowki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr

3 godziny temu, Udyr napisał:

@Mr.Green to dobrze, przy cięciu mają spore zapotrzebowanie na potas, na każdej czerwone łodygi. Chociaż inne strainy 🙂

Co ty gadasz właśnie po cięciu mają mniejsze zapotrzebowanie na pierwiastki 🌟💥

@Mr.Green czemu robisz parę razy topa ? Zaulasz je tylko nic więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...