Skocz do zawartości
Mr.Green

Gelato | ScroG | Shogun | Mainline | Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green Dobrze wyszedł, choć jedna roślina wyszła na hermę, ale nie było źle, wyszło z 3 sztuk 220 g. Daję nawozy, jak ty, by jadły , kąpały się w świetle i leciały, jak torpedy do celu.

Tak to wyglądało:

planty.JPG

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kurde elegancko 🙂 dawno temu to bylo ? Ta sama szafa ? Jaki to byl strain ?😆 Jezeli to nie za romantyczne pytania są oczywiscie 😄 haha

Upialem reszte. Odrostow tyle jest ze nie nie idzie policzyc. Bedzie z czego wybierac. Teraz ze 2 dni zostawie w spokoju i chyba czas odpalac fajerwerki 🙂

 

IMG_20220623_233949[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Ta sama szafka, to uprawa z 2020 roku 17 października miała start.Nie upinaj za ciasno tymi "spinkami", łodygi potrafią urosnąć i utyć.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reka do gory.. i ogolnie czesc wszystkim..

1 Dzien kwitnienia uwazam za otwarty. Planty mialy tydzien indukcji. Tydzien temu w sobote zmienilem siatlo na 12/12

Efekt troche mnie porazil bo Critical ktory mial tylko jedno ciecie eksplodowal jak bambus w gore.. i troche przerosl reszte.. no ale coz 🙂 matka natura kieruje sie swoimi prawami. Troche je podoginalem delikatnie i usunalem kilka lisci ktore cos zaslanialy. Z czasem moze usune jeszcze kilka chociaz nie lubie tego zabiegu. 

Widac ze roslinka nie glupia i liscie ktore usilnie upycham ponizej siatki to zostaja wyssane z papu i usychaja. Skoro radzi sobie sama to nic tylko delikatnie pomagac i bic brawa. Mam nadzieje ze topy sie w koncu pojawia bo juz za nimi tesknie 🙂 

Critical srednio sie nadaje do siatki. Taka moja opinia. Najlepiej prowadzi sie Green Gelato i Shogun. 

Uwielbiam ta robote:) co chwile czlowiek uczy sie czegos nowego 🙂 

Pozdrawiam wszystkich i z buchem pokoju dla was ziomale i ziomalki z calego swiata 😉 

1024738786_IMG_20220703_2250581.thumb.jpg.a3327427eadf15034135bf34ccac8b5b.jpg

 

Lodygi wykrecone jak makaron 😄 Budujemy pazdzierz:P jak to kolega opisywal w innym temacie:P

2100523913_IMG_20220703_2252411.thumb.jpg.6cd84f5ab5419913153a0e091a9c43cd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w tym smutnym dniu. Panny pokazaly plec i sie okazalo ze dwa planty to nie panny a panowie.. jajca juz rosna.. co mnie zdolowalo troche i nie bede ukrywal ze czlowiek sie zdenerwowal.. tym bardziej ze moj lider nr1 Green Gelato jest na liscie babokow.. miala byc piekna krolewna a sie okazalo ze zwykly lamus:P  Cala idea projektu poszla w pizdu.. bo teraz bedzie ScroG bez 2 sztuk. Weeding Gelato tez jajca pokazal i ujjjj...

Zeby ratowowac twarz.. dalem na wacik 2x Shogun orax 2x Critical. Jak tylko usune dwa niepotrzebne padalce to wkladam 4 nowe pestki po 2 na jedna doniczke ktore przedziele szklana przegrodka w doniczce by sobie nie przeszkadzaly. Nowe planty wjada bez wega czyli od poczatku 12/12.. wiec zobaczymy co z tego wyniknie.. 

pozdrawiam  🙂

 

IMG_20220705_203549[1].jpg

IMG_20220705_203952[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mr.Green napisał:

Nowe planty wjada bez wega czyli od poczatku 12/12.. wiec zobaczymy co z tego wyniknie.. 

Oby nie jeden wielki topek wsadzony w ziemię na kurzej nóżce podparty patykami xD (żart na poprawę humoru)

Szkoda bardzo tamtych padalców ale szczerze nie wiem czy młode nie będą przechodziły Wega na 12/12 i nie będziesz mu musiał skrócić czasu do 8/16 żeby przeszły na flo. Zareaguje jak by w innym klimacie albo wysokości geograficznej rosnął. Automat by się przydał albo drugie pudło na Wega na 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby mozna startowac z 12/12 od poczatku i jakis top tam wyrosnie:D szkoda teraz miejsce robic wolne  boxie. Mam pierwszy tydzien flo wiec wrzuce szybko nowe pestki i zobaczymy. Dobre i pare gieta extra:) no i ziemi szkoda bo duzo w niej papu itd. to tylko dolozyc nowe pechy..

No szkoda ale co zrobisz:P taka zabawa z tymi plantami 😄 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tez tak myslalem bo wloski ma.. aczkolwiek jajca rosna jakby od poczatku wiec juz sam sie gubie.

Jaka roznice koniec koncow ? i to kupa i to.. Coraz wiecej tych jajec i wylaza wszedzie.. i tak z tego nic nie bedzie 😛 wiec chyba jedyna opcja to pozbyc sie tego   w pizdu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Herma bo formuje kwiatostany, jaja możesz obrywać, bez jaj nie zapyli innych roślin, jest gorsza od normalnej, ale klepać klepie , masło zrobisz, ale ryzyko jest, jak jaj wszystkich nie urwiesz to pozapyla odmiany żeńskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  no i wtedy same tranziole beda w boxie  😄 jestem troche rozczarowany i chcialbym to zostawic tak jak jest ale tych jajec jest duzo i te kwiatostany innaczej zaczynaja wygladac. Jajca wychodza w kazdym miejscu gdzie topy sie formuja. Nawet te co dopiero powstaja to juz maja malutkie jajeczka.. nie wyglada to dobrze. Jutro wrzuce fotke gdzie widac ich wiecej. Dzis nie mam juz weny na to. Jutro to usune najprawdopodobniej i wsadze te 4 sztuki na 12/12 od startu i niech sie dzieje. Szkoda ale co poradzic:P taka branza:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Masz dwie opcje , albo bawić się w usuwanie jaj, albo wywalić rośliny, jakie shermiły, jak mam być szczery, ja bym wyrzucił, ale jak dokładnie im jaja oberwiesz to nie zapylą, a palenie z nich jakieś będzie, kiepskie, ale klepać będzie, więc do masła spoko, by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiadam wam, to wszystko przez indoktrynacje ideologią LGBT, kiedyś jakoś herm było mniej 🙃

bóg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik no co poradzisz 🙂 liczylem sie z tym ze ktorys moze sie okazac padaka 🙂

@Zielone krainy chyba nie bede ryzykowal. Ciezko tam na biezaco wszystko wycinac. Nie zawsze mam duzo czasu na boxa. Jakbym mogl wyciagnac planta i go sprawdzac to moze.. a tak pod ta siatka  to na pewno jakies jajca zostana.. 4 nowe sie mocza na waciku wiec zrobie tak jak pisalem. 

Dzieki za rady 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...