Skocz do zawartości
LiitlebigWeed

Grenn Gelato i Power plant XL Auto

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16/06/2022 o 10:16, LiitlebigWeed napisał:

za miesiąc.

Masz większe doświadczenie ode mnie, i plon będziesz miał o wiele wiekszy ale sadziliśmy w podobnym czasie, nie powinny dochodzić pod koniec czerwca/początek lipca?  To automaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17/06/2022 o 14:48, Cali_Bastard napisał:

Jakos to dotrzymałes, ale ja bym zmienił cykl podlewania. Lejesz często i mało a w naturze tak zioło nie rośnie, chyba ze w humbolt jak maja kiepskie lato 😉.
Lej co 3-4 dni od 1,5 do 2 litrów.

Jak jest cały czas zalane to korzenie nie maja jak tlenu zaczerpnąć i roślina sie blokuje żeby mieć czas dopić, ec sie odkłada i efekt jest jak widać. Możesz tez natlenic wode żeby przyspieszyć odbudowę pompką do hydro. 
Musi być faza kiedy roślinka pije, szuka żarcia i ciagnie tlen i znowu opady czyli podlanie. Inaczej się meczy i stresuje.

Twoim zdaniem Coco też tak powinno się podlewać czy lepiej mniej ale częściej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym lał wode z cannazymem żeby strawiły ten nadwyżki azotu. Wyglada jak końcówka wiec jak zostało ok dwóch tyg do końca to żarcie bym już odstawił i lał obficie wode z cannazymem i czekał aż wypija do lekkich jak pióro donic. Powinny lepiej zakrysztalic przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem roślinką flusha z canna flushem żeby wypłukać cały azot i reszte nawozów. 

przy następnym podlewaniu polać cannazynem? jak tak to ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie całe 3mc. zostało jeszcze z tydzień albo 2.  sprawdzałem to trychomy 30% juz są mleczne. poczekam aż zaczną sie pokrywać sie brązem.  wtedy zetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo. to moja 2 uprawa automatów.  lepiej mi wychodzą feminizowane sezonówki bo mam większa kontrole nad uprawą.

i odkryłem że jestem trychomowym daltonistą. nie odróżniam mlecznych trychomów od przezroczystych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do automatow nic nie mam. Jako swiadomy wybor kilka posadzilem i bylem zadowolony. Jest dosc prosty w obsludze i jak dla mnie najwazniejsze to go nie przekarmiac bo to chyba najczestszy problem.. czesto bywa ze zle reaguja i potrafia sie zaiwesic 😄 a ze to automat i tak jakby na nic nie mial czasu 😄 to ciezko ma sie ogarnac w gdy sutuacja mu nie sprzyja 🙂 ja na pewno sprobuje jeszcze kilka automatow bo uwazam ze maja potencjal mimo ze opinie sa podzielone itp.. Wiadomoz jak przy wszystkim 🙂 nawet ich nie porownuje do sezonowych bo to bez sensu 🙂 to jest takie a to takie i jestem zdania ze lepiej cieszyc sie z dwoch mozliwosci i kto chce to moze sprobowac. Nikt nikogo nie zmusza 😉

Sezonowki w boxie czy na outdoorze?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@LiitlebigWeed  Plon może nie zwala z nóg, ale fajnie, że swoje zebrałeś i coś tam swojego masz, ale pytanie jest takie, po co te cholerne automaty , jaki ma sens indoor w to iść? Leda nie umiesz przełączyć z 18.6 na 12/12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Mr.Green sezonówki sieje w boxie. ale wtedy wsadzam 1 albo 2 doniczki i trenuje żeby pokryły całego boxa. z jednej trenowanej sezonówki wychodzi mi tyle co z 3 automatów.

@Zielone krainy przed kowidem kupiłem i dostałem w formie darmówek. a nie chciałem ich zmarnować  zostały mi jeszcze 3 northen lighty auto. jak już to wyschnie. to wysieje nl w all mixie i zakończe tym sezon.

Edytowane przez LiitlebigWeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...