Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Early Thai Skunk - Big seedbank, LSD - Dutch Genetics

Rekomendowane odpowiedzi

@Barney's  tu jest największy problem w naszej forumowej relacji. Za chuja Ci nie zaufam i nikomu tego nie polecam 😂 choć widzę że dobrze się bawimy konwersacja to serio uciekam. Jak coś to odp jutro 😂 muszę klony wyrzucić out, też odpocznij bo masz co nosić widziałem.

Co do liści wiatrakowych. Uprawiasz tak że je wycinasz, ja uprawiam tak że też je wycinam. Cały czas, ale nie robię im fryzjera raz czy max dwa. One fryzjera mają ciągle. A że dla Ciebie jest ich jeszcze dużo to trudno. Roślin nie oszukasz, jak mają w ziemi to pobiorą ile chcą w danej chwili (w bio), a Ty zawsze jechałeś mineralnie, więc dla mnie nie mamy o czym rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 jak wyrywasz cały czas liście to je zamulasz ale fakt każdy robi jak chce ja tylko daje ci rady teraz to już nic nie ruszaj bo narobisz tylko biedy 

Skąd wiesz czy robiłem czy nie robiłem w bio robiłem ale szybko zrozumiałem że to gra nie warta świeczki 

Jeżeli chodzi o smak to fakt ziemia win ale czy to bio czy mineralne to nie robi żadnej różnicy 

A co my jakaś rodzinka że mamy sobie ufać nikomu nigdy nie obiecałem że dokończę fotorelacje 😉 ale zrobię to dla ciebie haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's wiesz w tej grze nie wiesz who is who. To obserwuj, bo do końca będę usuwał, a za niedługo zobaczysz ile ich zostanie i czy ta bieda będzie. Bo ja nie sądzę że pohermie. Ale oczywiście mogę się mylić. Serio bez ironii, życzę Ci tego żebyś zakończył, najlepiej zrób to dla siebie, nie dla mnie. W końcu my nie rodzina 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Udyr napisał:

@grolsch3 galante najedzone 🙂

Za dzieciaka i małolata jeździłem co roku na wakacje do babci w kieleckie. Zawsze słyszałem galante jak było coś dobre lub ładne, więc dzięki 😉 ta uprawa przekonała mnie jak mało trzeba żeby z lightmix zrobić dobrą glebę na całe grow 😁 popiół w pół dawki mi lekko końcówki pali, ale nie będę narzekał 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wrzuciłem podstawkę pod lsd i słabszego thai. Lampa 90%. Podlane papka i heaven. Uciąłem trochę dolnego popkornu, nie sprawdzałem pod mikro, ale weekend będę miał bardziej słoneczny. Tego też każdemu życzę 🖐️ daje już radę thai, na lsd jeszcze przyjdzie czas na test 😉 pozdro 

IMG_20220521_081501.jpg

IMG_20220521_081431.jpg

IMG_20220520_223901.jpg

Lsd 

IMG_20220520_225422.jpg

Early thai skunk 

IMG_20220520_224003.jpg

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  no powiem szczerze, budowa lsd jest zdecydowanie lepsza od thai, widać że jest stabilna. Ten thai strasznie rozjechane ma topy, ułożenie na lodydze i strukturę. Ale o moc tu chodzi na szczęście.

Co do nawozów to napisze tak. Zrobiłem mieszankę, na bazie lightmix. I serio nie zapodaje im nic co ma npk oprócz papki czyli humusa i raz fishmix. Wszystko z gleby czerpią, a azotu nie powinno być aż tak dużo. Bardziej podejrzewam większe stężenie potasu, też liście wtedy są jak z nadmiarem azotu.

Kosa chyba za 3, maks 4 tygodnie. Sprawdzę za tydzień pierwszy raz tricho. Może na raty pójdzie. Lsd było przełączone 2 tyg później, zobaczymy czy na raty nie będzie konieczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie mialo negatywnego skutku ale wyglada spoko 🙂 wiem ze sa odmiany o ciemnych grubych lisciach prawie jak kapusta 😄 i pewnie ten strain tak ma 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mr.Green napisał:

Oby to nie mialo negatywnego skutku

I jak to zmierzyć? 😁 Moc, hermienie... Nie wiem czy będą miały czy nie. Może wyglądać super, a być totalnym shitem. Może być z wyglądu brzydkim kaczątkiem, a w działaniu ekstazą na maksa. W jaraniu jest dobra (thai) i to z dołu 😁

 

25 minut temu, Mr.Green napisał:

wiem ze sa odmiany o ciemnych grubych lisciach prawie jak kapusta

Z tego co ja obserwuję to wszystko zależy od karmienia. Np jest sobie taki typek, albo cała społeczność w us, którzy jadą organicznie, przez całe grow ta mj jest koloru kapusty, trochę się wybrawia na flo. Te na razie łapią fioletowe nóżki od liści. Nakarmione są na pewno. Ale w dymie nie czuć nic strasznego, łagodnie się pali.

IMG_20220521_093653.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem trochę próbek do analizy, obciąłem wszystko co było poniżej głównego topa, fajne szyszki wyszły. Jak przeschną sprawdzę trichomy i moc 🙂 dam znać. Ale myślę że tydzień, maks 2 i early thai będzie ścinany. Lsd chyba jeszcze chwilę postoi. Leci cały czas czysta woda, coraz mniej piją, ale bardziej bierze się z tego, że pogoda zmieniona i nie ma suchego powietrza wokół a jest wilgotne i mnie odparowuje z doniczek. Takie przemyślenia. Jak tricho będą ok, to wchodzi sposób od Vampiego i będzie lód i rozdwajanie łodygi. Pozdro 

IMG_20220527_092133.jpg

Lsd

IMG_20220527_092445.jpg

Early thai 

IMG_20220527_092425.jpg

IMG_20220527_092258.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem pierwsze podlanie zimną wodą, później rozłożony lód. Wcześniej ostatni raz poszedł topmax 5ml/l. Łodyga rozdwojona i wykałaczka w środku. Maks 1.5 tygodnia i kończę zabawę... A może dopiero zacznę 🤔😎

IMG_20220531_233317.jpg

IMG_20220531_233505.jpg

Trichomy na każdej podobne. Zdjęcia losowe. 

IMG_20220530_001243.jpg

IMG_20220530_001139.jpg

IMG_20220530_001102.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green stabilizację 😁 a już tak serio, to za małolata, jak jeszcze dzieci po podwórkach biegały i paliło się nawet liście po kątach to starzy growerzy nacinali całe łodygi. Stres ma spowodować reakcje obronną i większą produkcję trichomów. Zimna woda w korzenie, mocny wiatr z wentylatorów, uszkodzenia mechaniczne - wszystko co spotyka rośliny w środowisku naturalnym, na jesień /zimę. Roślina ma szybciej dojrzewać. 

Są tacy co twierdzą wręcz odwrotnie, gradację tricho spowodowany przez stres. 

Ja w ostatnim grow to stosowałem i nie zauważyłem spadku mocy przed ścianką vs po. Czy było lepiej? Wierzę że tak, bo wierzę że stres pomaga dać impuls roślinie do tworzenia szronu.  Stąd te metody. 

Przed ciemnia usuwam wszystkie wiatraki, przytopowe zostawiam, jadę suszenie bez trymu. W końcu ja to będę jarał więc mogę próbować i robić co chce 🖐️ pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3  kazdy leci swoim samolocikiem 🙂

uwazam ze szron szronowi nie rowny.. ilosc niby wazna ale jego jakos jeszcze bardziej. Lepiej miec malo trichomow ale tlustych i wypelnionych do pelna nie mase lekko napelnionych. Jakosc nie ilosc. 

Z tym stresem pewnie jest tak jak mowisz i jezeli nie zaszkodzi to czemu by nie probowac nowych doswiadczen w swoim boxie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia za mgłą tych trichomów, ale też tak myślę @PrzeMIX. Na 3 zdjęciu 4 kleksy bursztynu to pewnie tam jakieś mleko jest, obstawiam na szczytach syto, a reszta przezroczysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...