Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Early Thai Skunk - Big seedbank, LSD - Dutch Genetics

Rekomendowane odpowiedzi

Na indukcji pobrałem kilka klonów, dziś pierwszy przesadzony. Nie wiem co z tego będzie, plany są, ale nie wiem jak z realizacją wyjdzie. Część chciałem w maju na out, nic nie przygotowane jeszcze, część próbować sił w pestkowaniu, ale nie wiem czy ogarnę miejsce, w 0.12 gdzie są chciałem na auto z myślą o out. Tu się wszystko wyjaśni za miesiąc 😉

Pozdro 

IMG_20220402_225524.jpg

IMG_20220402_223618.jpg

IMG_20220402_222344.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 Jak klony to przytnij liście i obfite opryski, ale widzę, że u Ciebie już puściły korzonki. Tym usychaniem się nie przejmuj. Klonowanie to ostry stres a sama ganja jako chwast jest bardzo wytrzymała. Trochę ją babysituj i będzie sikalafą 😁👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed pisząc raczej zawsze zostawiam sobie furtkę. Twoja roślina to Twój ogórek, z zasady przyjęte jest że robi się to po indukcji, zaskoczeniu na flo do 2 - 3 tygodnia tego okresu, maks. Ale ja sobie podglądam takich różnych rolników z usa i tam na organicznej uprawie robią co chcą. I chyba raz spotkałem się z typem, który pokazał grow gdzie mu pohermiło. Do niczego nie namawiam. Wróć do drugiego zdania😉 jak coś będę wycinał to napisze

Byłem podlać, root juice i activera. Szczypałem łodygi trochę, bo część była wiotka, przy podlewaniu jedną przytrenowałem i się złamała 😉 wrzucam fotki dla pamiątki 

IMG_20220406_140635.jpg

IMG_20220406_140540_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 aaa faktycznie, czytałem o tym, ale ludzie to kładli w donicach przy ziemi, nabite na patyczki, żeby jak wykluwały się z jajek to od razu  przyklejają się do lepu 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 siemka, obserwuje ten Twój ogródek. O tych nawozach to tyle tego że nie chciało mi się czytać wszystkiego xd

Widzę że dogrzewasz boxa kablem i matą. Czytałem gdzieś kiedyś żeby unikać przegrzewania doniczek więc ja swoje ogrzewanie umieściłem u góry boxa. Taka podpowiedź chociaż i tak ładnie te korzonki Ci tam rosną.

Niby dlatego np przy komercyjnych uprawach doniczki są na stołach żeby miały lepsze chłodzenie.

Moje ogrzewanie chodzi dosyć często żeby utrzymać temperaturę. Jak Twoje sporadycznie się włącza to pewnie bez różnicy gdzie się znajduje :D.

A no i nie ma problemu z przypalaniem xD znam to

Pozdrowionka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa.

2 godziny temu, szczypiorek napisał:

nie chciało mi się czytać wszystkiego xd

Coś zacząłem dalej, ale się zaciąłem, mnie na razie nie chce mi się pisać 😁 masz szansę nadgonić 😉

 

2 godziny temu, szczypiorek napisał:

sporadycznie

Praktycznie cały czas. Temperaturę przy niskich wartościach w jakich box jest najczęściej 'steruję' otwarciem drugiego pasywnego okna, wentylacja mocniej. Jak będą wyższe temp to termostat ustawie na najniższą wartość 18°

 

2 godziny temu, szczypiorek napisał:

matą

Tam gdzie klonuje. Jest na 50%mocy, doniczka od spodu nie jest ciepła. Od początku tego grow tak lecę i się sprawdza według mnie. W docelowych podstawkach mam keramzyt, a na to growbagi. Przewiew z mieszka, nie jest gorąco, ale jakoś cieplej tym korzeniom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc selekcję klonów na 3 sztuce stwierdzam, że jest to bardzo ciekawa odmiana, fajną choinkę tworzą te małe krzaki 😉 przy normalnym wzroście tego nie widziałem, dopiero na klonach. 3 z największym wigorem tworzenia korzeni. Każdy pobrany dałby radę, ale te były najszybsze 😉 rosną pod 30w ledam na 0.12m. Mają dobrze, zobaczymy jakie będzie ich przeznaczenie. 

IMG_20220411_094516.jpg

IMG_20220411_094447.jpg

IMG_20220409_221340.jpg

Podlewane wodą. Do podstawki również. Jedna łodyga mniej przez moją nieostrożność 🤦‍♂️

IMG_20220409_224537.jpg

IMG_20220409_224510.jpg

IMG_20220409_224324.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 fajniutko już pachną? Kurwa jak mi brakuje tych Aromatycznych nutek xd // liście mocno zielone, łodygi normalny kolor. Pre flo też ładnie wyrastają. Wsio git 👨‍🌾 😁 zresztą żadna nowość xd dobrze dbasz o to co masz 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Eddie Plant napisał:

@grolsch3 fajniutko już pachną? Kurwa jak mi brakuje tych Aromatycznych 👨‍🌾 😁 😁

Oj fajniutko, szczególnie że bez filtra uprawa. Miodzio, nie mogę się doczekać końca 😁 aromatyczne przyprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego razu podlane dwa razy, na czysto i heaven oraz topmax. Wlewam z opryskami po około litrze. Lampy nie ruszam, są około 40cm od niej, mam 15cm zapasu, jeszcze z tydzień i wrzucę ją jak najwyżej umiem na 60%. Pozdrawiam 

IMG_20220418_133808.jpg

IMG_20220418_133657.jpg

IMG_20220417_115828.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...