Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Early Thai Skunk - Big seedbank, LSD - Dutch Genetics

Rekomendowane odpowiedzi

6 dzień indukcji. Pierwszy raz wlałem npk-dokładnie fishmix poszedł 2ml na 1.5l butelki, każda dostała minimum litra na donice. Gąszcz się zrobił bo dorzuciłem lsd (dutch genetics).

Na razie nic nie wiąże, nic nie ucinam, niech się biją o światło. Musiałem na kabel grzewczy wrzucić mylar silver bo liście zaczęły dotykać i się poparzyły 🙈 jutro zmieniam programator tak aby co każdą dobę dzień z 11 zmienił się na 13 (20min więcej na każde 24h) jak się bawić - testować - to na całego. 13/11h taki będzie fotopediod na flo. Zobaczymy co się wydarzy. 

@Testerproszę o dopisanie do nazwy fr 'LSD - Dutch Genetics' na pewno już tu zostanie do końca grow, dzięki!

 

IMG_20220317_185651.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed nie róbcie mi presji na wynik, ja serio się tym bawię, szukam i zaklinam rzeczywistość. Już pisałem, że przesadziłem z mieszanką (medium). Ogólnie to nie chciałbym lać nic oprócz wody i mikroorganizmów, ale to w przyszłości się powinno udać. Uczę się cały czas. Zachęcam do obserwowania i komentowania, zadawania pytań etc. Ale muszę Cię też zmartwić, te krzaki są inne niż Twoje czy innych hobbystów. Po prostu każdy ma inną genetykę, inne warunki w których bytuje, więc inaczej będzie karmiony. Ja w glebie mam dużo wartości, więc naprawdę się nie sugeruj że leje tylko stymulatory 😁 z farcikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr no właśnie nie chce mi się w to bawić 😁 nie mam po trochę też warunków do postawienia wiadra itp i montażu pompki żeby to napowietrzało. Już to przerabiałem. Mam plan, pomysły i cały czas szukam wiedzy oraz produktów. A nie chce przepłacać i kupować 'dedykowanych' bo są kilkukrotnie droższe, tym bardziej że nie jest to produkt rodzimy. Dążę do stworzenia mieszanki, lania wody i przesadzania w określonych fazach wzrostu do określonych mieszanek. Są ziemie z npk pod to, ale brakuje tam innych specyfików. Poza tym w ogólnym rachunku te dedykowane ziemi wychodzą drożej niż miałbym stworzyć swoją, na bazie najprostszego lightmixa.

Ogólnie to oszczędność i tworzenie czegoś swojego. Taki cel. Długotrwały proces, ale fajna zajawka. A do tego raz na jakieś 3-4mc (🙈) swój materiał 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr no ja trochę taniej płaciłem 😉 ale jest to dobra droga, w tym co wysłałeś uważam że wystarczyłoby jedną mączke kostną, bez innych i żadnej krwi i to by stykło. Ogólnie mieszanka na bogato i tak. Wiadomo, pierwszy wydatek na części składowe boli, ale później to jest z górki. Melasa do tego i może faktycznie i bez lightmixa by się obeszło.

Zobaczymy jak się to będzie układać i w którą stronę pójdę.

Ale i tak uważam, że w ch.. .zostawiamy kasy na te wszystkie suple i nawozy, a to wszystko to samo i działa podobnie. Nie lubię być dojną krową 😁

8 minut temu, konopny_janusz napisał:

zastanawiam się czy swojego planta nie dać na ostatni dzień na słoneczko bo ładnie przyświeca, poczułby nutkę outdooru 😄

Szalony jesteś, taki bukiet to każdy sąsiad pozna, a na pewno poczuje ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz w takich warunkach nawet donica z napisem lsd nikogo by nie dziwiła 😂bo kogo. W takim razie po co tracić prąd w okresie maj - październik. Miałbym takie warunki to bawiłbym się w ten outdoor, oj bawiłbym się 😁 pozazdrościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3  mi się nie chce chodzić po gęstwinach, lasach, ludzie mają też swoje pola niedaleko, parę razy w roku pojawiają się i coś tam ogarniają, widziałem często jak drzewa wycinali, albo trawę kosili na siano dla koni

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światełko na 60%, ale świeci już w dzień 13h. Powoli zaczynają zakwitać, ale bardzo nieśmiałe kobietki. Cały czas indukcja. Raz poszła woda do podstawek, a raz podlane astvitem, algamic i topmax (zamiast root juice).

Poszła też wiązania. 1zdj to lsd, 2 zdj to młodsza early thai, 3 zdj starsza early thai, 4 zdj wszystkie po wiązaniu, 5 zdj tk wszystkie po 24h od wiązania. 

Zapomniałem dopisać, robiłem fryzjera na dole, ale nie widać🙈

Pozdro 

IMG_20220320_182132.jpg

IMG_20220320_182211.jpg

IMG_20220320_182325.jpg

IMG_20220320_182647.jpg

IMG_20220321_192229.jpg

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilka dni, w dobrym momencie powróciłem do swoich podopiecznych, bo lampa zrobiła robotę. Liście z najwyższych pięter od natężenia światła traciły chlorofil... Ale z 60 % mocy zrzuciłem na 40 %, wysokość 55cm od najwyższego szczytu. Laser 🙈 

Zaczyna powoli flo, ale jeszcze nie liczę, myślę że od soboty już wjedzie. Świeci cały czas 13h, 11 nocy. 

Po terapii szokowej dostały oprysk z algamic, a w ziemię poszło co miałem do ratowania - heaven, activera, root jucie. Polecam do materiałówek zakupić opryskiwacz ciśnieniowy, lancą, kurde super sprawa. Ekstra nasiąka ziemia i w ogóle materiał nie przepuszcza wody, zmieniając dysze na oprysk. Łatwo się podlewa w takim buszu. 

Jak wskoczy na flo to wycinam doły. Spodziewam się, że jeszcze bardziej się wyciągnie jak zmienię natężenie, nie wiem co wtedy ogarnę, najwyżej nowe techniki treningu będzie trzeba przyswoić. Pomyślimy. 

Pozdro 

IMG_20220328_203338.jpg

IMG_20220328_203344.jpg

IMG_20220328_203316.jpg

IMG_20220328_203410.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Eddie Plant napisał:

@grolsch3 zdrowe Planty Panie 💪

Fajny ciemny zielony kolor, czyli N jest git, łodyżki też nie czerwone. Gicior.

N akurat to tam jest najmniej git. Git to jest P, dlatego nie ma fioletowych czy czerwonych łodyg i szypułek. Stąd też liście, bardziej ciemne na krawędziach. Ogólnie pisałem wcześniej w poście, że z fosforem to lekko pojechałem, ale teraz się cieszę, już to przejadły, tyle co dałem i dały radę. Mega mocne rośliny.

Najfajniejsze w tym wszystkim to, że oprócz wspomagaczy nie leje nic z npk, a rosną. Nie sprawdzam ph,  kranówka ma 7.8 i żyją. Organik, mój sposób na uprawę 😉

Ty tam ogarniaj problemy, startuj z czym masz startować, na out i po cichu, bez fr i gadania po znajomych. A nie mi tu zaśmiecasz relacje 😂 joke,  zaglądaj i z fartem 🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Eddie Plant napisał:

@grolsch3 😁

6x 60ek masakra

Ładnie się bawią te tancerze co nie wiedzą jak tańczyć. Dużo tam osób, zgadajcie się, ogarnijcie dobrego papugę i może coś z tego będzie. Ale i tak wszystko w rękach ślepej temidy. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...