Skocz do zawartości
Lemon Gelato

Auto Gorilla Glue – 24% THC

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy Wiem ale właśnie NIE WIEM czy nie dać niżej lampy, zmienić wilgotność na 40-50% i czy nie lać już odżywek na bloom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Koniecznie. A zmniejszyć już wilgotność i zwiększyć moc lampy? bo szczerze to nie wiem czy już czy kiedy ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Dzięki wielkie. Dzisiaj przyszło właśnie mi PK i kwas do PH gleby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 13/01/2022 o 13:14, Lemon Gelato napisał:

@Udyr No dużo żależy od seedbanku bo paliłem i miałem w ręku ostatnio dwie te same odmiany z dwóch różnych seedbank'ów mianowicie zajebista
*Girl Scout Cookies od White Label
oraz
*Girl Scout Cookies od Auto Seeds 
Taki sam box i cały setup na MS hydro ts 600 ( grower : b.dobry ze stażem 37 lat )

Inny wygląd, tępo vega. Kiełkowanie na plus dla Auto Seeds Ale White Label szybciej zakwitło i dało lepszy plon na sucho ale ile dało i o ile więcej to nie wiem ; )
Taka Marry™️

🔜
                                                                               ⚠️☢️☣️👽🌴🦎⚠️☢️☣️

         MY NEXT TARGET : 

  • GELATO COOKIES 
  • ROYAL RUNTZ
  • FAT BANNANA AUTO
  • WATERMELON AUTO
  • LEMON HAZE AUTOyć


    Cel już mam założony kwestia dobrania dobrych odżywek i treningów. Automaty wiadomo dadzą radę podąrzyć za Gelato i Royal'em. W zasadzie nie będą miały wyjścia ; ) 
    Mam jeszcze w planach usprawnić box'a i wymyśliłem ogrzewanie, które mogę wykorzystać za free tylko kawałek spiro 120Φ zjazd na 24Φ, która na górze nad lampą będzie sobie grzać boxa ciepłym powietrzem ( tak wiem.. nie będzie wiało na krzaki ciepłym powietrzem ;D ).  Póki co bez termostatu ale coś wymyślę zaraz (15 min hah - wena po Girl Scout Cookies ❤️ )
     
                                 ©️®️1️⃣🅿️                 🖖 🆙

 

Szczerze to doradzam kupić programator, który kosztuje grosze i poświęcić się na początek sezonówkom, niż bawić się w automaty, które de facto są trudniejsze niż sezon. Na auto nie możesz sobie pozwolić na zbyt wiele błędów, bardzo mizernie wyszedł u mnie auto critical haze, bo byłem nadgorliwy. A przy sezonie to sam ustalasz czy dany wzrost rośliny cię zadowala, po za lst możesz sobie pozwolić na hst, a przy auto raczej nie.. no same plusy. ... tylko ten programator... 😅😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn
Jaki programator masz na myśli ? Jest ich w ch i do wszystkiego 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Lemon Gelato taki co wpinasz do kontaktu, ustawiasz na nim, że nie ma przepuszczać przez siebie prądu np miedzy 23 a 5 rano i tyle. 

20220106_201341.jpg.368e0775be8f285f2d85c7acdfb4006d.jpg

Ja mam taki xp

Koszt ok 70 zł

Widzisz? Jest podłączony do listwy, a do niego kabel który się na 6h wyłącza 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 60% 60CM  I WILG 60%
Lampę wczoraj zwiększyłem do 60% ale wilgotność nie wiem czy nie zmniejszyć do 50% choć jeszcze ona rośnie no i cały czas ją doginam LST

@Bloodwyn hahaha no raczej, że ten programator mam  dokupuje jeszcze taki higrostat

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 26 
LAMPA : 60cm 60% z 200 W
TEMP: 23-28
WILG: 50-65% 

Podoginałem laski troszkę no i ujebałem 1 szczyt ale to nic j***ć biedę 😉
I jak Panowie??? Dla mnie zdrowo wyglądają no i kwestia czy zbijać wilgoć do 50% czy wstrzymać się dzień - dwa ? Co sądzicie Pany? 
Jeszcze jedno pytanie.... mianowicie czy zaczać powoli dawkować plargon bloom ????

IMG_20220119_190236.jpg

IMG_20220119_190242.jpg

IMG_20220119_190306.jpg

IMG_20220119_190309.jpg

IMG_20220119_190312.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Tak sądziłem ale czym więcej opinii tym można coś konkretnego skleić z tego a gorilla w auto to chyba każdy robił także roślina opanowana 😉 Dzięki kolego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster To już odstawić terra grow'a na wzrost, czy coś tam podlewać minimalnie? Szczerz wg tabeli to musiałbym im przez pierwsze 2 tyg życia w dedykowanej ziemi lightmix ładować normalne dawki a od II tygodnia lać im bloom'a aż do końca (wiem, że mam automaty więc też zwracam na to uwagę). Jak bym podlewał tak jak mówi tabela to już by mi dawno się zjarało samo ze wstydu przyszłe jazz'y hahah 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...