Skocz do zawartości
Lemon Gelato

Auto Gorilla Glue – 24% THC

Rekomendowane odpowiedzi

DZIEŃ 10

Jest Git ; ) 
Lampa poszła 10cm w dół na 60cm dalej 40% mocy
 

IMG_20220103_205822.jpg

IMG_20220103_205824.jpg

IMG_20220103_205828.jpg

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP UP DZIEŃ 12 
Podane H2O 
1ml CAL - MAG na 4 L
 

IMG_20220105_163811.jpg

IMG_20220105_163828.jpg

IMG_20220105_163832.jpg

IMG_20220105_163943.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie w miarę dobrze pamiętaj aby przy włączonych lampach nie lać po roślinach lecz na około niech szukają wody, druga sprawa ja leje po 300ml jak są takie małe, później jak są większe można zwiększać ilość lepiej częściej a mniej, jak przy budowie masy mięśniowej. Chyba że oklapłe są z braku wody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szaman ziela oklapłe bo po podlewaniu świeżo . a leje przed właczeniem świateł ok 1h 800ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato  lej lepiej po 300 ml a częściej ja zawsze sprawdzam na tym etapie ciężar donicy w późniejszym etapie jak już są dużo większe leje dopiero jak liście robią się oklapłe, lecz nigdy nie leje po roślinie (patrz 2 zdjęcie to błąd po wloczeniu światła z kropli robią się soczewki co może przypalić roślinę)

I pamiętaj przy ziemiach dedykowanych dla MJ nawozów w nich starcza na około miesiąc więc nic narazie nie.lejemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szaman ziela  Ja nie nawoziłem bo dałem 1/3 dawki by obadać efekt (test). Wode teraz podałem po 3 Dniach mimo iż nie była sucha, nie przelewam bo to donica 10L i ja leje po całym i 800ml na 10L to tylko zwilżam glebę . Ale dzięki za rady za 3 dni sprawdzę twoją metodę i po 1szej uprawie wyrobie sobie swoją technikę i zdanie może hehe 😉 Piona i mach a was bo akurat zakręciłem DŻOJA 😄 Enjoy the Joint 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato i zamów ten miernik jak masz możliwość, nie chciałbyś się spotkać z problemem pH uwierz mi. Szczególnie jak zaczniesz suplementować większą ilość nawozów automatom.

pk zmniejsza od 0.3 do 0.6 pH, a to spory skok, przy mineralnych szczególnie 

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Jestem pewien iż jestem w stanie na przysłowiowe "oko" dobrze rozporządzić proporcjami na tyle, że ph nie będzie większe niż 6.3 (WODY)
A co do ziemi to właśnie jeszcze nie wybrałem odpowiedniego sprzętu hahaha . Ty no dzisiaj dla brechu tak sobie spróbowałem i pomyślałem w bani PH 6.3 , wrzyciłem na miernik wodę i rzeczywiście 6.3 z cal-magiem 1 ml , grow 1 ml i ph minus (na oko kur**) . Magik. Fart życiowy:D:D 


ten będzie git? https://www.ebay.com/itm/321447880812?epid=1837778447&hash=item4ad7c9686c:g:3vIAAOSwIuNehxNS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP UP UP UP !!!!!!!!! 
DZIEŃ 15 VEG

Siemanko All ! 
3 Dni bez wody ale donice mają wilgotno jeszcze także przetrzymam je jeszcze. Sądzę iż już czas na LST. Czy nie 😉 ?
Ogarnąłem jeszcze napowietrzacz wody ze starego mini kompresorka od AIRBRUSH (Aerografu). Dorzucę fotkę pod relacją.

IMG_20220108_165742.jpg

IMG_20220108_165838.jpg

IMG_20220108_165858.jpg

IMG_20220108_170043.jpg

NAPOWIETRZENIE H2O 🚱🌴🌊
Mini sprężarka od Aerografu 😉 
 

IMG_20220108_172113.jpg

IMG_20220108_172152.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr No chyba zaczekam no ale najlepiej giąć po podlaniu bo LST nie tylko w ganji się sprawdza bo robiłem to z pomidorkami cherry itp. ,  itd. Dam babeczkom jeszcze może do 20stego dnia i podam od razu trochę cal-mag'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato Ale nie glebuj ich równo z ziemią 😄 masz miejsca wolnego dużo. Naciągnij sam szczyt, niech dolne mają szansę dogonić.

Później szczyty na boki sobie rozciagniesz jak się będą piąć do góry na kwitnieniu. Ale to tylko moje zdanie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster No wydaje mi się i zawsze stosowałem to w pomidorach na mokro bo łodygi mi nie pękały bo były wilgotne jak leszczyna. No to będę wyginał na sucho

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr No właśnie doczytałem to w necie przed chwilą, że LST na sucho lepiej. Dzieki Pany !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx A mówisz, że lepiej giąć wcześniej automaty?

Wg. przepisu musi mieć 4-5 pięter

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...