Skocz do zawartości
Lemon Gelato

Auto Gorilla Glue – 24% THC

Rekomendowane odpowiedzi

@TheNotoriousOfWeed
Czyli nie ma się o co martwić niech rosną. jeszzcze dorzuce chyba lemona tam choc 80x80x160 chyba za mało na 5 roślin

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc na luz, dopiero po 15 dniu bedziesz wiedział czy cos im dolega i czy czegos potrzebują. Przy marihuanie nauczysz się napewno cierpliwości😄

A czemu kombinujesz tak z lampą, najpierw miales chyba 70cm 60moc, a teraz 70cm 40moc? 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Git napisał:

Wrzuc na luz, dopiero po 15 dniu bedziesz wiedział czy cos im dolega i czy czegos potrzebują. Przy marihuanie nauczysz się napewno cierpliwości😄

A czemu kombinujesz tak z lampą, najpierw miales chyba 70cm 60moc, a teraz 70cm 40moc? 😄

Tak mi doradzali alepo przybyiu tutaj zmieniłem na mniejszą moc a drugi post z lampa to pomhhłka w pisaniu wysokości

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, TheNotoriousOfWeed napisał:

Wymien wentylator na ten z lapka na rurke i wcisnij na miejsce wiadra 

A dlaczego tak ten za mocny??? czy co?

13 godzin temu, Brazil Munster napisał:

Można i więcej dac ale będzie tloczno i suma summarum będziesz miał.na finale podobny wynik 

@Brazil Munster A to zostawie na drugi strzał. Wezmę coś od RQS i zobaczymy co to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 7 

Laski w dobrej formie póki co... no chyba, że coś widzicie czego ja laik jeszcze nie 😉
Pozdro mordeczki i buch za was póki jeszcze moge pisać 😉

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 7 

Laski w dobrej formie póki co... no chyba, że coś widzicie czego ja laik jeszcze nie 😉
Pozdro mordeczki i buch za was póki jeszcze moge pisać 😉IMG_20211231_215349.jpg

IMG_20211231_215357.jpg

IMG_20211231_215400.jpg

IMG_20211231_215421.jpg

IMG_20211231_215425.jpg

1 minutę temu, Udyr napisał:

@Lemon Gelato Ch.. widać 😄

Za dużo bucha hahah

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 8 
Siemano. Jak widać rosną. Dostały czyste H2O 
PH 6.6 

PH Gleby... Póki co nie wiem ale chyba spoko skoro mam dedykowaną ziemię no i podlewam zgodnie z wytycznymi 😉 Nie wiem czy teraz nie dać im 3 dni bez wody i zaobserwować czy będzie brak czy nie bo tylko 1 na 4 Roślin miało suchą glebę? 
Ta po lewej w rogu zawsze jest sucha na zdjęciach.. Jest przy pasywnym i może wiatrak z góry mocniej tam wieje....

IMG_20220101_180551.jpg

IMG_20220101_180556.jpg

IMG_20220101_180653.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Lemon Gelato napisał:

 Nie wiem czy teraz nie dać im 3 dni bez wody i zaobserwować czy będzie brak czy nie bo tylko 1 na 4 Roślin miało suchą glebę? 

rób tak aby nie przesuszać i nie robić bagna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester
Przy podlewaniu zawsze lekkie bagno będzie z konewki ale nigdy nie przelałem. Dostają 800ml mniej więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Leje powoli z 4 min na doniczkę mi schodzi także luźno bez "bagna" staram się. Tu pośpiech jest niewskazany. Mi się z nimi nie śpieszy bo nie na tym to polega. Jak najebie wody to szybciej nie urośnie 😉 Mam duży ogród także co nieco wiem o uprawie 

@Udyr
Doniczki 10 L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr
Hahaha możliwe 😄  Ide zobaczyć jak tam wilgotność . Piona ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx   Aż tak byś zjechał zph. no ja tam daje ph 6.5 ,  6.6 no ale 6.0 nie pomyślałem nie chce ich stresować za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...