Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy u mnie jest 28 stopni

Vampidrut kiedyś mówił na jednym z filmików że przy wyższych temperaturach na flo terpeny wyparowują : D

też zauważyłem w fotorelkach innych ludzi np. Dobrego Człowieka, że faktycznie przy niższych temperaturach topy lepiej obsypują się trichomami, albo to tylko takie wizualne wrażenie

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie sądzę kumpel, rośliny w naturalnym środowisku nie raz mają 40 C w dzień i dają dobry plon, ludzie latem w namiotach z hps mają 33 C i więcej, 28 C to temperatura w pełni akceptowalna według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No czyli bio, a związku z tym możesz lać więcej, ale też oczywiście patrz na liście, bo przenawozić bio też się da, ale jest trudniej niż mineralnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde następnym razem trzeba będzie lepiej dokumentować fotorelki bo u mnie jest rozpierdziel. Nie wiadomo który dzień 😁

W każdym bądź razie plant jest ok chyba, puchnie sobie powoli

Przenawożenia chyba nie widać mimo lania pojebanych ilości nawozów (no kto widział dawać 10ml bio-blooma a zastanawiam się czy 12 nie dawać, do tego jeszcze 2,5 ml pk :D) co podlanie, niektóre liście żółte to raczej z niedoborów

IMG_20220222_155233.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Właśnie mi się wydaje że jest już przewaga mleka. Bio grow nie lać w ogóle już? Jakoś dociągną na tym co jest w bloomie, pk i top max? 

Leje spore dawki, 10ml bio bloom 2,5ml pk i 4ml topmax

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz To zależy, co chcesz osiągnąć, bo teraz dla mnie na oko to energetyk, 2 3 tygodnie do pełnego mleka pewnie, a dalej sam ocenisz, czy chcesz iść dalej i jak daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...