Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Na powierzchni 0,54 spokojnie zmieścisz w środku, ja mam 0,32 m2 i nie całe 90 cm, więc nie chciałem dawać do środka, bo za dużo miejsca, by mnie to kosztowało.

@onyx  Lsd jest mocna, ale to też zależy z czym ją zestawić, i jak jest zrobiona, jak dobrze i masz na niej bursztyn, to będzie odklejała umysł od rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  Ja mam jedno LSD na mleku z małym dodatkiem bursztynu, jakieś 10-15 % , ale drugą , jaka została w szafce uprawnej, chce potrzymać trochę dłużej, więc około 30 % bursztynu powinno być finalnie, ale do tego jeszcze jakieś 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  Obie mają bursztyn, ale ta jaka pójdzie na 30 % + będzie kwitła 84 dni według moich założeń. Tą, jaką ściąłem na mleku z dodatkiem bursztynu 66 dni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie będę golił, wiem że więcej liści to większa wilgoć ale nie chce żeby plant mi zwolnił przez to, po nowym roku ogarniam pochłaniacze wilgoci bo jeden już do połowy mam wypełniony wodą, one są jednorazowego użytku

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy parę liści urwałem, jakie uschły bo stykały się z ziemią i miały kontakt z wodą podczas podlewania

Oto i zdjęcie, gdzieś się chyba 2 szczyty schowały i jest 24. Niektóre są niżej, chciałbym żeby były na równi trudno już 

IMG_20211231_222452.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ładna, w taki sposób też pozbywam się liści, by roślina praktycznie sama je usuwała poprzez odpowiednią podaż nawozów i związane z tym lekkie wyssanie od dołu z pierwiastków, głównie z azotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dobrze potraktowała ostatnio tą dawkę 1ml pk na litr wody, tam jeszcze wleciał 1ml top max i trochę calmagu, teraz czysta woda bo dwa podlania z rzędu były nawozy. Później stopniowo będę zwiększać dawkę pk, myśle że zapodam jeszcze raz to samo 1ml pk, później znowu sama woda i już na kolejne podlanie wleci 1,5 ml pk. Tak docelowo będę dążyć do full dawki jaką jest 2ml. Plant trochę za ten czas wyssa się z azotu, więc później będzie można lać kombinacje pk bloom i topmax

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ładna , byle tak dalej, u mnie wyszło z tej jednej, jaką ściąłem 124 g, więc więcej niż się spodziewałem. Z twojej też sporo powinno wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...