Skocz do zawartości
onyx

LSD Auto - Barney's Farm/ The Jakcson 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
21 godzin temu, onyx napisał:

wydajna to opisujesz teraz LSD czy Jack 47?

Jack 47.... LSD też ładnie nawet plonuje. Oglądałem z dwadzieścia fotorelacji jednej i drugiej odmiany i jednak Jack 47 dawał więcej dobrego plonu od LSD. A patrzalem tylko uprawę z ziemi i mniej więcej pod takimi samymi lampami. (Chodzi o moc) zobacz sam na,, growdiaries" i porównaj jak chcesz.

21 godzin temu, Zielone krainy napisał:

Lsd to świetna odmiana, ale nie automat, nie róbcie tego , bo szkoda czasu na automaty, lepiej fotoperiod,

Jak chcesz to zobacz sobie na ,,growdiaries" co ludzie wyciągają z automatów po 10-12 tygodniach. Z 15 lat temu, to fakt że byly słabe i wogole dawaly po 15 gram ale teraz przez ten czas poczyniono duże postępy jeżeli chodzi o AF  Jakościowo topy nie odbiegają wogole od sezonowek. Niektórzy narzekają na przewiewne pąki... Gdy od momentu ksztaltowania się kwiatów będziesz miał temperaturę powyżej 26 stopni, to kazda odmiana w większości topow będzie ,,luzna"

Czy słabe??? Nie powiedział bym. Ostatnio mialem ak 47 i euforię auto i obie były kopytne a palę już 16 lat z drobnymi przerwami.

Jeżeli od początku nie popelni się błędów, nie bedzie się ich poić nawozami jak Kargul konia, to zaowocuja odpowiednio. Ja najwiecej mialem 75 gram z jednego Power planta af a wiem, że można i drugie tyle wyciągnąć a nawet jeszcze więcej.

Ja tam nikogo nie namawiam, nie przekonuje ale dla mnie są spoko i af i sezonowki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Plon z jednego auto, trochę już tam było upalone a był cały litrowy sloik.

Same pąki bez gałęzi dość ciasno upakowane.

IMG_20210826_130132.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  Wszystko zależy od tego czy roślinie jeszcze azot z bloom jest potrzebny, jak nie potrzebuje, to bym nie dawał bloom, ale samo pk, lub ewentualnie jakiś stymulator.

@konopny_janusz Auto to jak dla mnie lipa, sam bym w to nigdy nie szedł, bo nie widzę w tym żadnej opłacalności, ale ktoś chce niech uprawia, ja widzę same niekorzyści wynikające z uprawy auto, ale jak komuś ono odpowiada to niech uprawia.

@Jerzy  Jak patrzę na własną uprawę i na uprawy innych z automatami , to mnie od automatów odrzuca. Jasne ktoś z nich coś tam wyciągnie, ale dla mnie automaty to strata czasu, ale ktoś może widzieć w nich sens, jak on akuratnie ma z nimi dobre doświadczenia. Sam uprawiam tylko fotoperiody i wydaje mi się, że na tym dobrze wychodzę.

 

@Jerzy  Co do porównania plonów, plon z jednego fotoperioda pod panelem Ledam, dwa słoiki 1,4 l wypełnione, 124 g w przeciągu 66 dni kwitnienia + 28 dni wega w sumie 94 dni od wyjścia do plonu.

4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zobaczcie ile można wyciągnąć z automata i to z pod gownoleda chinskiego https://growdiaries.com/diaries/85913-dinafem-white-widow-xxl-auto-grow-journal-by-scrogfreak namiot 1,5m2 prawie cały wypelniony jedną rośliną.

Przejrzalem wszystkie relacje z tej odmiany(White widow auto Dinafem) i inny chłop osiągnął prawie tyle samo, co ten tam powyżej, zdarzały się też ewenementy, że i po 15 g wyciagali.

Zamówiłem nawet te same odżywki, co ten chłop stosował, Kanadyjskiej firmy Remo na próbę. Wydaję mi się, że te topowe odżywki są przereklamowane jak Marbolo i płaci się tylko za logo. Czas spróbować coś mniej znanego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
46 minut temu, onyx napisał:

nie wiedziałem że da się tyle wyciągnąć z jednego krzaka 

Ja też nie i szczerze, to aż ciężko jest uwierzyć ale gościu dobrze to udokumentowal, nawet gdyby sciemnil trochę z tą wagą, to sam ten krzak  wygląda jak monstrum i faktycznie mogło tyle być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wariat mu wyrósł :).Rekord wagi suchych pąków zebranych z automata to około 1 kg.Osiągnęli to ludzie z Dutch Passion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, Lasir napisał:

Rekord wagi suchych pąków zebranych z automata to około 1 kg.Osiągnęli to ludzie z Dutch Passion.

Tak ale w hydroponice  oni to osiągnęli, co nie zmienia faktu, że to w chooj tematu z auto. 

A ja marzę o marnych 200 gramach z af ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
48 minut temu, onyx napisał:

Myślicie że z obu może być wymarzoną setka?

Jeżeli kwiaty są gęste/ubite to tak w przeciwnym razie może być ciężko. Ale pałki ładne porosly. 

Z pół metra mają?

U mnie lipa, ziemia z tego samego worka i 2 rosną ładnie a inne dwie wiedna,ph tip top, takie same warunki, żadnych robali,niczym nie podlewane prócz wody, nie przelane a liście się skrecaja i takie kapciowate, pomarszczone, przestaly rosnąć i ogólnie zaraz je wyjebie z tymi doniczkami he 🙂

To mnie zmotywowalo, żeby zrobić własne feminizowane nasiona, bo te seed banki pojebane są z tymi cenami i czasami z jakością też.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@onyx za 3 tygodnie będą dojrzałe na maxa i na pewno jeszcze napuchna.

Ja już bym tam Wistulą wjeżdżał na pole i młucil, bo się pogoda może zjebac 😂😂😂

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgl zastanawiam się nad dodaniem jeszcze blooma roślinie po prawej no jak będę ją trzymał jeszcze 3tyg to pytanie czy wystarczy jej azotu w liściach na taki okres 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...