Skocz do zawartości
onyx

LSD Auto - Barney's Farm/ The Jakcson 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 81/ dzień 76

Wczoraj wymieniłem wentylator wyciągający z 105m3/h na 197m3/h i nie wiem czy robię coś nie tak ale niestety różnica w temperaturze się nie zmieniła i nadal jest ponad 30° w boxie oczywiście wymieniłem wentylator i filtr na większe.

Aktualnie roślina po prawej ma już na tyle ciężkie kwiatostany że łodygi nie sayw stanie ich utrzymać i wczoraj przy wymianie wentylatora łodygi niemalże glebily się od ciężkości topów

 

IMG_20220118_093603.jpg

IMG_20220118_093627.jpg

IMG_20220118_093640.jpg

IMG_20220118_093645.jpg

IMG_20220118_093652.jpg

IMG_20220118_093657.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem

Wymieniłem ostatnio wentylator z filtrem na mocniejszy ale zaczął przepuszczać zapach i zastanawiam się czy mam coś nie szczelnego czy faktycznie wentylator jest za silny w stosunku do filtra?

Wentylator kanałowy 197m3/h a filtr węglowy 160-240m3/h

Pytanie czy jeżeli kupię regulator mocy i zmniejsze sile wyciągu to załagodzi to sytuację?

@Zielone krainy @Dobry_Człowiek! @konopny_janusz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by went był 100m3 A filtr 250 to było by elegancko bo było by te 1.5x większy niż wentylator. 

 

Mi z kolei filtr też puszczal  zapach A miałem odpalony  na 340m3 A filtr 420 i przechodzilo  zapachem. Później dałem nowy i po 10 dniach znowu mi zaczelo jebac. To dałem jeden w boxie A drugi  A wylocie poza boxem i zapach odpuscil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  Ja mam taką samą moc wyciągu 197 m3/h, a filtr węglowy 250 m3/h prima klima i u mnie nic nie było czuć, więc jak masz dobrej jakości filtr węglowy, to raczej nie on powinien być problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx chciabym zobaczyc jaki masz wentylator bo czasami gdzies i tam moze zasysac nie przefiltrowane powietrze i można cos ulepszyć zakleić taśma itp. Ja np mam wyciągający wiatrak ktory moge szybko wyjąć i wyczyść. Na łączeniach kleje porzadnie taśmą bo wczesniej tam zasysalo lewe powietrze i zapach leciał po za box.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr ale myślicie że to raczej przez nieszczelność? Bo wstępnie zakładam że za duża moc wentylatora względem filtra ale jednak będę musiał sprawdzić szczelność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! @Udyr

Znalazłem winowajcę 

Przyszedł mi też wentylator i o dziwo jest dwukrotnie większy od poprzedniego dwukrotnie silniejszy od poprzedniego i dwukrotnie cichszy od poprzedniego 

IMG_20220120_151349.jpg

IMG_20220120_151405.jpg

IMG_20220120_151422.jpg

IMG_20220120_151427.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie topy ogromne haha, zje sie cala i bedzie napewno mega dobra po curringu, ale trzeba bedzie te suche liscie dokładnie wyjebac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...