Skocz do zawartości
onyx

LSD Auto - Barney's Farm/ The Jakcson 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielu źródeł słyszałem że Biotabsy to najlepsza rzecz dla początkujących growerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's póki co nie mam ani jednego żółtego liścia więc nie ma potrzeby drugiego tabsa ale kiedy zacznę dostrzegać małe braki to nie omieszkam się dorzucić po jednym na pannę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak Nie tylko dla poczatkujacych...

@onyx dwa tabsy nie sakonieczne przy auto. Auto nie maja mega parcia na pierwiastki wiec tak jak piszesz jezeli nie widac brakow to nie trzeba ladowac drugiego. Mozna ale nie trzeba i przy auto to jednego na poczatku a drugiego wciskasz pod rosline przy kwitnieniu. Dwa na raz to za duzo. Jezeli uzywasz calego startera z BioTabsa i dajesz Orgatrex na startto drugi jest praktycznie zbedny. Zalezy to tez ododmiany jak i potegi pestki. Jednej nie trzeba a jak trafi sie kozak ziarenko to mozna dac.

@Barney's Organiczna uprawa jest dobra na wszystko... bez znaczenia gdzie.. Nawet na twoj kokos.. moze bys mial mniej problemow.

P.S. o tabsach do auto to gosciu z BioTabsa sam mowi co jest piec na Youtubie. 

pozdro

@Lasir Nie twierdze mordeczko ze jak zrobisz za wczesne LST to jest jakas porazka..:)

Moim zdaniem jest po prostu pozwolic roslinie troche odskoczyc zeby byla wieksza bo po:

1. To lepiej jest wiazac odrosty bo sa wieksze i mozna ja ladnie rozlozyc po calej doniczce co uczynilem w obecnym grow i nie trzeba zbytnio poprawiac LST gdzie glowny szczyt szybko sie regeneruje i chwile pozniej znowu goruje nad reszta.

2.- Wczesne LST sprawia zemalo jest miesjca i przewiewu pod roslina bo sie krzaczy iliscie moga dotykac ziemi co bywa wkurzajace przy podlewaniu

a po 3 To kazdy robi jak uwaza. Jedna roslina wyjdzie z tego i odbije a druga moze sie troche zamulic. Zalezy wszystko od odmiany i genetyki mocy zawartej w ziarenku :)

Dla mnie po prostu robienie LST troche pozniej jest przyjemniejsze i bardziej kontrolowane :) To tyko opinie. Nigdy NAKAZ !! :)  pozdro

@onyx mordko wybacz ze tak sie tu rozbujalem jak u siebie:D ale jeszcze zapomnialem dodac ze bacznie sledze twoja relacje bo w tym samym czasie wystartowalismy i sobie porównuje twoje panny do moich :) 

pozdrawiam i z buchem

Edytowane przez Mr.Green
Zapomnialem ze litraz medium ma rowniez znaczenie co do ilosci tabsow :) ale to juz z godnie ztabela producenta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green spoko, lubię czytać twoje posty bo jest w nich dużo doświadczenia i zawsze coś można z nich wyciągnąć, i tak lst każdy robi jak mu najwygodniej, co do biotabsow to czuję że spokojnie mógłbym polecieć na jednym gdybym go dodał na czas kwitnienia a nie Wega, ale cóż jedna panna widać jest nabita azotem zaś druga jak dla mnie leci rewelacyjnie i aż jestem w szoku co do grubości łodyg (rino skin chyba robi robotę) niedługo zmieniam lampę i zobaczymy ile uda mi się wyciągnąć z całości.

Pozdrawiam i obyś częściej się odzywał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 41/ dzień 36

Rośliny kwitną pełną parą, warunki są stabilne czyli ani dobre ani złe ale ważne że dziewczyny są zdrowiutkie.

Niby oba nasiona LSD auto od jednego producenta ale gołym okiem widać że to zupełnie inne strainy, młodsza roślina po prawej naprawdę dobrze rokuje, chętnie rozwija odrosty w przeciwieństwie do starszej siostry.

Jeżeli chodzi o karmionko to dziewczyny dostają po 1.5l wody co 4 dni, z odżywek to alga mic, calmag, top max, rino skin, zastanawiam się czy w miarę pojawienia się niedoborów wrzucić po kolejnym bio tabsię czy już karmić z tego co zostało po poprzedniej uprawy, dla przypomnienia producent podaje ilość 2 tabletki na 11l ziemi a ja wrzuciłem po jednej pastylce.

IMG_20211209_155729.jpg

IMG_20211209_155733.jpg

IMG_20211209_155744.jpg

IMG_20211209_155756.jpg

IMG_20211209_155810.jpg

IMG_20211209_155818.jpg

IMG_20211209_155907.jpg

IMG_20211209_155914.jpg

IMG_20211209_163456.jpg

Przedostatnie zdjęcie jest to młodsza LSD a ostatnie to starsza 

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx dokładnie wolę mniej zebrać niż się wkurwiac że coś idzie nie tak bo mi to ryje głowę i chodzę jak nawiedzony 

Ps zazdroszczę wilgoci

U mnie też jakoś idzie uspokoiłem się z dawkami 😅 jedna jest już tak wielka że jak bym ją rozłożył to 1m2 zabiera ma już 65cm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 49/ dzień 44

Obie rośliny kwitną już dobre dwa tygodnie i średnio im to idzie ale wcale się nie dziwię bo jak wyjąłem je na naturalne światło to były ciemne od azotu 😕

zakupiłem nową lampę, bardzo mi się ona podoba i zobaczymy co z tego będzie 🙂

ogólnie to bez zmian co trzeci dzień dostają po 1.5l wody a temperatura i wilgotność s normie.

IMG_20211217_083329.jpg

IMG_20211217_083344.jpg

IMG_20211217_083651.jpg

IMG_20211217_102204.jpg

IMG_20211217_101611.jpg

IMG_20211217_101616.jpg

IMG_20211217_101627.jpg

IMG_20211217_101634.jpg

IMG_20211217_102146.jpg

IMG_20211217_102151.jpg

IMG_20211217_102156.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...