Skocz do zawartości
onyx

LSD Auto - Barney's Farm/ The Jakcson 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Będę z chęcią odwiedzał Twoją fotorelacje,zwlaszcza ze tez juz zakupiłem pestki i w tym LSD;)

 

Powodzenia życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 14/ dzień 9

Temp 26°C wilgotność 70-80%

Najstarsza panna idzie prawidłowo, wczoraj wykonałem na niej lst zaś druga panna przez parę dni stała w miejscu, myślę że mogłem uszkodzić system korzeniowy przy przesadzaniu do docelowej donicy, no cóż i tak w końcu odbije i jakoś to będzie, zastanawiam się czy nie powinien wrzucić biotabsa dopiero kiedy dziewczyny zaczną kwitnąć a nie od samego początku jak to zrobiłem ale już trudno, najstarsza dostaje 200ml wody a młodsza 100ml, póki co nie przejmuje się za bardzo bo dziewczyny zdrowe pH w normie warunki stabilne więc niech się dzieje wola nieba 

 

IMG_20211112_121603.jpg

IMG_20211112_121608.jpg

IMG_20211112_121617.jpg

@Barney's

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster miałem sezon i póki co za wcześnie że bym miał wyrobione zdanie na temat auto, aczkolwiek nadal twierdzę że jeżeli masz indoor to najlepiej jest mieć sezononowe krzaki a teraz chciałem tylko spróbować jak to jest mieć auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx mamy roślinki w tym samym wieku to sobie porównany a ty liczysz roślinki od włożenia w glebę ?

Moje zostały włożone 28

Tu też nie chodzi że za wcześnie ale te 5 dni po przesiadce powinno dać sie jej na regenerację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 27/ Dzień 22

Małe duże problemy w trakcie uprawy, jakiś tydzień temu niechcący złamałem główny szczyt w najstarszej pannie po czym dwa dni później to samo się wydarzyło z młodszą, są to automaty na których niechcący wykonany został topping, myślę że przerwy między projektami negatywnie wpływają na wcześniej zdobyte doświadczenia bo człowiek zapomina jakie panny potrafią być delikatne na początku bo potem kiedy podrosną stają się silne i ciężkie do złamania

Na ten moment mam wrażenie że wyjdą karzełki ale kto wie, najstarsza wydaje się byc trochę nabita azotem ze względu na biotsbsa

Aktualnie dziewczyny dostają wodę filtrowaną z dzbanka wraz z root juice, alga mic z biobizza, Kiedy zacznie się kwitnienie zapodam im rino skin, zaciekawił mnie mocno tym

@Dobry_Człowiek!k. 

kolejnym problemem jest że właśnie zauważyłem awarie Leda a mianowicie utratę mocy oscylując w jakieś 30% a to dopiero drugi projekt na tej lampie więc szkoda, myślę że dokupie Leda 60W z ledam na kwitnienie i będzie git.

IMG_20211125_111657.jpg

IMG_20211125_111631.jpg

IMG_20211125_111637.jpg

IMG_20211125_111645.jpg

IMG_20211125_111650.jpg

IMG_20211125_112507.jpg

IMG_20211125_111706.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...