Skocz do zawartości
Piotr111111

LSD/Phantom OG/Jamaican Dream/AMG Amnesia Mac Ganja

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotr111111 pewnie masa czynnikow sklada sie na to jal bardzo roslina sie zestresuje, ja zapytalem czy taka forma jaką przedstawilem jest poprawna czy mozna ciąc przy łodydze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 czytałeś co tski płyn do dezynfekcji ma w sobie ? Po jakim czasie odparowuje całkowicie, podgrzanie dobre rozwiązanie, ja staram sie pamiętać po kazdym użyciu przetrzeć, kazde nozyczki do czego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 @Piotr111111 szczerze kolego to ja w automatach do tej pory się bawię i jak kolega radził @Brazil Munster Twoja decyzja ja bym próbował trochę pH unormować (nie robisz lst czy innych treningów sory nie jestem aż tak od początku w temacie u siebie jedna zostawiłem bez treningu i w rogu nie dość oświetlonym to mi ja wyjebalo na 120 cm i musiałem łamać i giąć )wyglada jakbyś przesadził z azotem lub ziemie masz za żyzna ja bym się wstrzymał pare dni wyregulowal pH i Sama  woda lał ewent flusch i lampa chyba AZS za nisko jak ci to strzeli później to przy 180cm bd ciezko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 a jakie masz teraz no tak mi się wydaje takie liście duże i jakby matowe  a jak temp jak chcesz przełączyć to możesz tez już tylko nie dawaj azotu im więcej pH tez możesz zbić w między czasie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 wróżenie z fusów myśle ze najniższe min 30 z krzaka powinieneś mieć jak nie spierdolisz czegoś ciezko mi to określić  kolego 

nie znaczy ze nie więcej chodzi mi ze minimalnie powinienes to wyciagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...