Skocz do zawartości
Piotr111111

LSD/Phantom OG/Jamaican Dream/AMG Amnesia Mac Ganja

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotr111111 mi się wydawało że 2 metry wystarczy, ale mars ts1000 jest tak zamontowany ze nie ma opcji żeby Ledy wisiały równo na tych 2 metrach, coś musi mieć miejsca nad sobą i wychodzi na to że od najwyższych szczytów do ledów jest jakieś 10-15 cm. Muszę chyba super cropping robić 

Wracając do twoich plantów to raczej przelana będzie tak jak wyżej piszą. Z tym że ja bym starał się przesuszyć, dotlenić to co jest, niż przesadzać do nowej ziemii.

No chyba że przesadził byś do większej doniczki co by się nie bawić w wyplukiwanie starej ziemi z korzeni. Jak dla mnie za dużo zabawy ale czego się nie robi dla plantów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za niska wilgotność, to po pierwsze.  Czemu w rurkę? Normalnie powiedziałbym że od światła ale w twoim przypadku to chiński bóg tylko wie, bo może je wykręca od tego bagna w którym siedzą. Jak ty możesz mieć wilgotność 30? Ty się znęcasz nad nimi czy co?  Tak wogoöe to gdzie ten Box stoi że ty masz rh 30%?? 

🤦🏻‍♀️

Nie przestajesz zaskakiwać. 

A ile masz Lampe od roślin? 

@Piotr111111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie malusie donice. Wilgotnosc 30 za malo troszku. Trochę sa pokiereszowane, zobaczymy co z tego wyjdzie 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 to sie nazywa poprawa, czy je odratowałeś dowiesz sie za jakiś czas, to ze na lisciach sie poprawiło to nie znaczy ze w bryle korzeniowej jest wszystko si. Tyle wiem i wiem ze warto sluchać osób które mają pojęcie w tym temacie i wyciągać wnioski.

Takie moje zdanie, jak zadbasz tak bedziesz miał. 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są sezony? 

Masz takie dwa planty co mają duże liście. Ja bym te liście wyjebał, one są takie wielkie bo krzak nie jest prawidłowo wykształcony, nie bój się odrosną im następne, parę dni to zajmie, a te co masz będą już tylko przeszkadzać. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...