Skocz do zawartości
Piotr111111

LSD/Phantom OG/Jamaican Dream/AMG Amnesia Mac Ganja

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze ja nie łapie cię za słówka. A odpowiedź wydaje mi się, że tak powiem, zajebiscie trafna😉 Ziomus, przecież nie jesteś tu na forum pierwszy dzień. Zdjęcie profilowe tylko nowe a ty jesteś tu już dosc długo. Nie jest to też twoja pierwsza uprawa. Według mojej wiedzy kolezka jeden z forum bezposrednio prowadził z tobą uprawe od a do z, tydzień w tydzień, a i tak nie słuchałeś i robiłeś po swojemu, później sam jakąś prowadziłeś, wrzucałeś zdjęcia, teraz już któraś z kolei a ty dalej NIC nie wiesz. Wypowiadasz się w cudzych relacjach, udzielasz innym rad i odpowiedzi na pytania które sam później zadajesz. Nie gniewaj się, to nie bylo lapanie za slowka a szczera odpowiedź na Twoje pytanie. 

Przecież doskonale wiesz jak wygląda niedobór u rośliny, ujmę inaczej, roślina z niedoborem. Czy twoje krzaki wyglądają jak z niedoborem?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piter nie schizuj sie, zobacz na drzewka w okolicy jakie mają liscie 😛 jak zobaczysz konkretny niedobor to wtedy dasz TROSZKE jedzonka.  zapal se i poczekaj pare dni 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@KlausKörner jest dokładnie tak jak napisałeś. Kolega udziela rad, swoje 3 grosze wrzuca prawie do każdej relacji innych forumowiczów,   niestety nawet wniosków nie jest w stanie wyciągnąć z własnych porażek. Ja przestałem się już udzielać, czytam czasami co tu się wypisuje i za głowę się łapie, kiedyś jeszcze się logowalem i starałem pomóc rozwiązać problemy z roślinam. Niestety czasami ciężko jest komuś pomóc jeśli wcześniej już uzyskał z dupy odpowiedzi na swoje pytania.

 @KlausKörner
 +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner ja się nie gniewam w sumie tu racja ludzie chcą prawdy a gdy dostaną to się oburzają ale no może i powinienem z jednej uprawy wiadomości wyciągnąć ale nie  którzy potrzebują 1 uprawy żeby zrozumieć a niektórzy 2 i tak dalej i i dalej ale postanowiłem że dzisiaj poświęcę więcej czasu na informacjach o niedoborach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 raczej za wcześnie na nadmiary cal mag. Wydaje mi sie ze te plamki są od zbyt częstego lub obfitego podlewania. Korzenie dostają za mało tlenu przez zbyt mokrą ziemie i to blokuje wchlanianie pierwiastków. Wtedy roślina pozakuje niedobory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 moim zdaniem najlepiej jest ważyć rosline. Palec wsadzisz tylko pare cm a na dnie może byc bagdno. Tak mialem w poprzedniej uprawie. Zostaw rosline do lekkiego wyschniecia ziemi. Podnieś doniczke i zapamietaj w głowie ile mniej więcej waży. I podlewaj wtedy kiedy jest doniczka lekka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...