Skocz do zawartości
Piotr111111

LSD/Phantom OG/Jamaican Dream/AMG Amnesia Mac Ganja

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotr111111 nie karz mi zgadywać co jest tam nie tak. Od miesiąca te krzaki permanentnie tak wyglądają, i ty najlepiej wiesz a przynajmniej powinieneś wiedzieć co z nimi nie tak i co z nimi robiłeś. Rośliny wyglądają na utopione i to od długiego czasu. Ja ci nic więcej nie pomogę. Przesadź je to nowej ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no tu się zgodzę, bo od miesiąca wałkujemy ten temat, i mówione ci było już wtedy 10 razy, ty nam przytakiwałes, a po cichutku, nie wiem po co, bez powodu, do oporu lałeś pH minus i pH plus do rośliny. No kurde... Sabotujesz własny projekt. To trochę dziwne i nie zrozumiałe. I wcale ich nie przesadziłeś, są wciąż w tej zalanej, zasolonej ziemi, takie moje zdanie, bądźmy szczerzy. Dlatego trudno ci pomóc, bo nie wiadomo co tak naprawdę się tam u ciebie dzieje, bo mówisz jedno a w między czasie dolewasz kropelki w donice, Bóg wie po co, albo mówisz że przesadziłeś, a tego nie zrobiłeś. Co do rośliny, to dusi się w mokrej ziemi od miesiąca. jak korzenie nie gniją jeszcze to zaczną. 

Albo przesadz, kup te h2o2, jak nie możesz kupić to po prostu przesadz, albo przesuszyć ją trochę musisz, nie na kamień, i zacząć podlewać jak się należy. No i czekać. W dwa czy 3 dni cudów nie oczekuj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co się ścieraci skoro wszystkie wasze wywody gościu ma w dupie? Moizim zdaniem szkoda marnować energii na coś takiego skoro i tak chłop robię po swojemu

 Znając  życie i tak juz bedzie mial gówno a nie plon z tego badziewia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi spokój po prostu on potrzebuje więcej roślin spierdolić zanim dojdzie do wniosku że faktycznie coś robił nie tak 😄 . 

:roorrip:buch za cb @Piotr111111  bo chęci i determinacji ci nie brakuje :ganjamon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop ale nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. U mnie z kolei temperatura chyba skoczyła bo grzejniki ciepłe w pokoju. Zapomniałem o tym patrzę rano otwieram box a tam liście na szczytach się zwijają do środka. 

IMG_20211117_124904.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan nie mam w dupie staram się zrozumieć każdy gada za siebie kolego więc gadaj za siebie .

@konopny_janusz też tak miałem wczoraj ale za nisko miałem lampę podwyższyłem i jest git 

@Duży Topek tak to prawda człowiek uczy się na błędach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...