Skocz do zawartości
PereZi

2x White Widow Automatic + Royal Gorilla Automatic RQS

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr Jeżeli masz na myśli, że ich nie trenowałem, to chciałem ograniczyć możliwość zepsucia czegokolwiek do minimum, co do wyższej WW i Gorilli krzaczy się względnie ładnie, ta najmniejsza od początku miała problemy, więc staram się żeby w ogóle rosła;)

Z farcikiem również, mam nadzieję że jakieś plony dadzą, na kolejnej uprawie z pewnością poprobuje czegoś w celu maksymalizacji plonów 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja!

1. White Widow 42 dni

2. Gorilla 34 dni

3. White Widow 31 dni

W boxie zrobiłem małe przemeblowanie ze względu na pozbycie się nawilżacza. Bez niego mam wilgotność około 50-52% w dzień. Najzdrowiej z nich wygląda Gorilla, ładnie się krzaczy i poza problemami z pH na początku leci pięknie. Obie white widow karmię ile fabryka dała żeby nie były takie głodne;)

 

 

 

Polish_20211113_135822570.jpg

IMG_20211113_131638.jpg

IMG_20211113_131652.jpg

IMG_20211113_131715.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Liczę na te gorille, bo na razie wygląda najlepiej, mam nadzieję że plon z niej wyjdzie akceptowalnie. Jak mi się bardzo krzaczy to kwestia genetyki, czy opuścić ją (doniczka jest podparta szklankami, bo wcześniej światło było za wysoko)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja!

1. White Widow 56 dni

2. Gorilla 48 dni

3. White widow 45 dni.

Z największej WW jestem najbardziej zadowolony, kwiaty wyglądają ładnie i kwitnie zdrowo, tyle że jak dzisiaj przypatrzylem się Gorilli zauważyłem coś niepokojącego. Czyżby się zhermila? Jeżeli tak to co z nią robić? Na śmietnik czy odrywać te jaja 

@KlausKörner

IMG_20211127_132205.jpg

IMG_20211127_132219.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Wczoraj duża ww i gorilla dostały 0,5ml calmagu i 2ml alga blooma na 500ml wody, mniejsza ww 0,5ml calmagu na 500ml wody. Były nieco przesuszone, ostatnio mam taki zapierdol w robocie że nie mam czasu nawet do nich zajrzeć. Gorilla zaczęła pokazywać od dołu te same braki co wcześniej WW, więc dam jej jeszcze z 2 razy pełną dawkę blooma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx oj to prawda, tylko ta młodsza ww jest jakaś upośledzona, poleciała w górę a mało się krzaczy. Najlepsze proporcje ma ta duża, a szczyt to już w ogóle wygląda smakowicie, na następnej aktualizacji dodam fotkę. Nie ogarnąłem momentu kiedy tak wystrzeliły i końcówki paru listków się przypaliły XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja!

1. White widow 74 dzień

2. Gorilla 66 dzień

3. White widow 63 dzień

Dałby ktoś radę oszacować ile mniej więcej zostało im do końca, oraz co w przypadku kiedy najstarsza WW będzie gotowa do ścinki, a młodsze jeszcze nie?

Dodatkowo, ile mniej więcej suchego mogę z tego wyciągnąć?

IMG_20211215_114905.jpg

IMG_20211215_114911.jpg

IMG_20211215_115026.jpg

IMG_20211215_115039.jpg

Edytowane przez PereZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...