Jump to content

PereZi

Members
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutral

About PereZi

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć 😉 Przed kolejną uprawą w trosce o większe plony planuje zainwestować w lepsze oświetlenie boxa (50x50x120). Obecnie korzystam z lampy LED Grow Phytolite COB 60W. Myślałem nad wymianą na Mars Hydro TS600 ewentualnie dołożeniu kolejnej tej samej co mam obecnie (chociaż skłaniam się bardziej ku wymianie). Proszę o poradę co lepsze, ewentualnie polecenie innego modelu (budżet ograniczony 😉). Z góry dziękuję:)
 2. @Zielone krainy Dzięki wielkie za pomoc, tak będę działać
 3. @Tester nie mam, nie prowadziłem z tej uprawy fotorelacji, ale na moje skromne amatorskie oko wyglądały 300 razy lepiej na każdym etapie od mojej pierwszej uprawy, w której mi pomagałeś (mam z niej temat na forum). Porównując do udanych upraw, które mogłem tu podejrzeć wyglądały niemalże identycznie. Wzrost taki jak przewidział producent nasion, nie wyciągały się zbytnio, do tego krzaczyły się ładnie. Tyle mogę opisać, bo tyle pamietam;) @Zielone krainy w takim razie jest jakaś złota rada, która mógłbyś mi przekazac z wiedzy i doświadczenia? Jaką odmianę i typ wybrać oraz ile trzymać na wegu w przypadku mojego namiotu? Domyslam się, że występuje znacznie więcej zależności w kwestii wzrostu i nie da się tego dokładnie określić, ale może chociaż opis wysokości danej odmiany, ilość pięter liści?
 4. Cześć wszystkim 😉 Około miesiąc temu zakończyłem swoją uprawę dwóch roślin z pestek Royal Dwarf auto, wyszło mi około 47g suchego. W kolejnej uprawie zależałoby mi na większych plonach, czy ktoś doświadczony mógłby poradzić co zmienić? Poniżej specyfikacja mojego boxa. Dodam jeszcze, że regularnie podlewalem rośliny, nie były przenawożone ani nawozów nie miały za mało. Zależy mi na maksymalizacji plonów, więc jeżeli polecacie jakąś odmianę, technikę upraw oraz cokolwiek co należałoby zmienić aby plony były bardziej obfite, będę wdzięczny 🙂 *Wykonywalem na roślinach jedynie trening LST. Box: 50x50x120 Lampa: LED Grow Phytolite COB 60W Wentylacja: Quietline Silent + wentylator mieszający + filtr węglowy Do tego w boxie mam nawilżacz powietrza, wilgotność utrzymywałem według zaleceń przeczytanych na tym forum.
 5. @Udyr Dziękuję za pomoc i miłego odpoczywania 😉
 6. @Udyr zaraz lecą pod kosę, bo boje się jak mi te gówna zaczną wylatywać z boxa XD Największa ma dzisiaj bodajże 88 albo 89 dzień, więc miały czas dojrzeć 😊
 7. @Udyr Tak myślałem, nie wiem czy jest sens czekać, bo na chłopski rozum będę mieć armagedon w boxie za 2 czy 3 dni.
 8. @Udyr Sprawdziłem co to jest, na następną uprawe na pewno sie zaopatrzę. W kwestii jeszcze tej uprawy, to jest sens je trzymać skoro larwy i tak wpierdalaja korzenie?
 9. @Udyr Tak czułem, że na koniec zrobią mi jakąś niespodziankę, ale to chyba kolejna zmora pierwszej uprawy (oby xd).
 10. Cześć, aktualizacje planuje zrobić chwilę przed ścinką, ale mam dylemat. Kilka dni temu w boxie pojawily mi się ziemiórki, w doniczki włożyłem na nie lepy i kilka z nich się złapalo. Roślinkom do ścinki potrzeba na oko około tygodnia, trichomy są mleczne. Dzisiaj na powierzchni doniczek widzę mase małych larw, czekać aż dojrzeją czy ciąć? @KlausKörner
 11. @Tester no to w takim razie polecę z tą sativką, zawsze jakieś nowe doświadczenie. Ususze te co mam i kiełkuje kolejne;)
 12. @Tester a z Meth crystal auto masz jakieś doświadczenia? Przekonuje mnie w niej przeważająca sativa i rzekomo większy plon.
 13. Cześć, szukam ciekawej odmiany, która w stosunkowo krótkim czasie będzie gotowa do zbioru (automat). Zastanawiałem się nad Wedding Cake auto od Barneys farm, macie jakieś doświadczenie z tą odmianą?
 14. Owszem owszem, są trzy. Zerknij na poprzednie zdjęcia, tam widać lepiej, teraz się ze sobą skrzaczyły
×
×
 • Create New...