Skocz do zawartości
Zjaranyarab

Strong Skunk 1x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Zjaranyarab Super-croping to "łamanie łodyg" , ale nie tak by wyłamać całkiem, tylko bierzesz w palce zgniatasz łodygę i lekko przekręcasz na bok, by uległa złamaniu, ale nie całkowitemu, czyli by nie doszło do urwania łodygi. Tutaj masz artykuł :

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Zjaranyarab  Niewiele, musiałbyś dać im pewnie co najmniej z 2 tygodnie jeszcze, niektórzy też wbijają szpilki w główną łodygę, a do tego podlewają zimną wodą, bo dodają do niej kostki lodu, jak mowa o stresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 😎💪 Miało być wczoraj ale jest dziś 😎

Wiec krótko dziś: 

Mokrego wyszło 145g

Sam szczyt ważył 30g

Ogólnie wszystko było okej nie było plechy nic próba była i klepie ma moc nic się nie zepsuło. 
 

Teraz czas suszenia w niedziele poleci kolejna aktualizacja jak wyschnie 💪 i w tedy będzie główne podsumowanie 😎 (Dajcie tez znać na co uważać przy suszeniu) 

Ps. Ile wyjdzie suchego na wasze oko 😋

49CDDDDB-32F5-41CF-AAD1-731ECB03B54B.jpeg

633691CE-F793-4772-BF5C-4F5496F36C01.jpeg

33BBE97D-CDE4-4011-A67D-F660DFB87F00.jpeg

6CCFD8CF-69E8-4136-8CAC-26C86CEF9461.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zjaranyarab stacje pogodową sobie kup, przyda Ci się. W 6 dni chcesz to wysuszyć? Trochę za szybko. Ja czasami nawet 3 tygodnie suszyłem. Łodyga ma strzelać przy łamaniu ale też żeby nie zrobić wiór. Jak skończysz to do słoika i niech dochodzi. Z tego co kojarzę to najlepszy smak uzyskuje się po ok 6 miesiącach (mogę się nieco mylić). Nie tak dawno skończyłem temat z mojego tamtego rocznego out i z wapka był zajebisty smaczek 🤤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki  Bo jak patrzyłem to one są pod ilość (G) i tez % wilgotności różne rodzaje tego są i tak napisałem z zapytam która wybrać myślałem ze już miałeś 💪 Jak byś coś się dowiedział więcej na ich temat daj znać 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...