Skocz do zawartości
Zjaranyarab

Strong Skunk 1x

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Zjaranyarab napisał:

Woda z akwarium już lana nie będzie

Dlaczego?

Białe kropki na liściach wyglądają jakbyś miał przędziorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zjaranyarab napisał:

Woda z akwarium już lana nie będzie będzie jak wcześniej odstana.

Gdzieś czytałem artykuł nt. podlewania roslin wodą z akwarium i podobno taka woda jest dobra dla roslin, bo po pierwsze jest odstana, a po drugie dobrze napowietrzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Peiper napisał:

Gdzieś czytałem artykuł nt. podlewania roslin wodą z akwarium i podobno taka woda jest dobra dla roslin, bo po pierwsze jest odstana, a po drugie dobrze napowietrzona.

Do tego zawiera dobrą florę bakterii, i nawozy w zależności od tego ile roślin jest w akwarium. Niemniej jednak to chyba najlepsza woda jaką można użyć do podlewania roślin. 

Edytowane przez Ważniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 😎 aktualizacja 💪

Na ta chwile idzie chyba wszystko w dobrym kierunku na ta chwile jest podlewane woda z akwarium i nawóz dodawany ( po wyżej zdj) 180ml do butelki 1,75l. 
Pogoda przez kilka dni była bardzo dobra słoneczna i ciepła przez dwa dni ma być pochmurno i znów ma się trochę ocieplić a jak będzie nie wiadomo 😏 zobaczymy co czas przyniesie. 
oceniacjie komentujcie 💪

B665DCA1-024B-488D-8DD9-E7F3F0F8090C.jpeg

07ADAA47-CFE0-44F0-A8D1-CD24C74C4239.jpeg

66AB0777-7962-4717-9F9F-FF8037C6AD49.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 01/10/2021 o 21:25, konopny_janusz napisał:

Masakra żeby tak dziadować z azotem jakąś wodę po rybkach wlewać XD, przecież biohumus jest w większości sklepów kosztuje kilka złotych i już by było git 

 

Wiem że nikt nie stosował wody z akwarium do nawożenia MJ  być może jej zaszkodzi, ale słyszałeś o akwaponice? W wodzie z dobrze prowadzonego zbiornika z dobrym filtrem z zamkniętym cyklem azotowym. Znajduje się mnóstwo mikro i makro elementów potrzebnym roślinom. Na pewno nie zastąpi to dobrych nawozów przeznaczonych do MJ, ale to może działac

 

Na pewno taka roślina jeśli by zadziałała była by bardzo Bio 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 kombinowanie trochę równie dobrze można się udać do babci która ma 6 krów, pozbierać krowie placki do wiaderka i wpierdzielić do plantów xD

Może to coś da, ale ja nie jestem jakimś fanem niekonwencjonalnych rozwiązań

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz a jak Konopie rosły 50 lat temu to akurat  każdy miał try pack Biobizza pod ręką. Jakoś Marihuanista sam tworzy różne nawozy bo jak twierdzi producenci nawozów oszukują, i nie zawsze co jest organiczne jest organiczne 

Poza tym na właśnie takich krowich plackach rosły ziemniaki i nie tylko, dzięki którym żyje i na których się wychowałem a teraz mało, która babcia ma krowę 🙂

Mam w nicku 18 ale to nie znaczy że tyle mam lat 

Kto kombinuje ten żyje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 tak ale to przeszłość, wszystko idzie do przodu więc czemu by nie korzystać z tych dobrodziejstw, które nam dają zamiast kombinować. Tym bardziej że try pack nie jest aż tak drogi.

Dawniej jak ktoś miał chorobę typu grypa, zapalenie płuc i nie dało się tego wyleczyć naturalnie bez antybiotyku którego jeszcze nikt nie wymyślił palili taką osobę w piecu, bo uważali że opętał ją demon 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...